رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

یک سوال Latest Articles

آموزش بازی آپلند Upland

 آموزش بازی آپلند Upland، در حوزه ارز های دیجیتال راه های درآمد زا مختلفی وجود دارد. یکی از این راه ها Play To Earn نام دارد. این عبارت به معنی بازی کردن در ازای کسب درآمد می باشد. شما می توانید با بازی کردی برخی از گیم های بلاکچینی درآمد کسب کنید. اگر فردی هستید که اوقات فراغت خود را به بازی نمودن سپری می کنید، حتماً به سراغ این دسته از بازی ها بروید تا در اوقات فراغتتان نیز بتوانید درآمد کسب کنید. ما در سایت زوم ارز، بازی های بسیاری را معرفی کرده ایم که شما می توانید از طریق آن ها درآمد کسب کنید. در این مقاله نیز قصد داریم تا به شما یک بازی جدید معرفی کنیم.

بازی بلاکچینی Upland یکی از گیم هایی است که شما می توانید در ازای بازی کردن در آن درآمد نیز داشته باشید. اکوسیستم Upland به طور کامل بر روی بلاکچین EOS ساخته شده است توجه داشته باشید که این بازی نیاز به سرمایه اولیه ندارد اما در صورتی که علاقه داشته باشید می توانید مقداری سرمایه وارد این گیم کنید. تقریباً این بازی با باقی گیم های موجود کمی متفاوت است به این دلیل که شما در این گیم نیازی نیست فردی را بکشید و یا از خود دفاع کنید. در این بازی شما باید با ساخت و ساز و خرید ملک درآمد کسب کنید. در بازی Upland شما زمین و یا ملک می خرید و از فروش آن ها کسب درآمد می کنید. احتمالاً تا به حال نام متاورس را زیاد شنیده اید. خرید زمین در Upland به نوعی خرید زمین در متاورس نیز به حساب می آید. البته شایان ذکر است که برای خرید زمین در متاورس راه های مختلفی وجود دارد. اگر قصد آشنایی با این بازی را دارید، حتماً این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

نگاه اجمالی بر بازی آپلند یا Upland

upland 1 1 - آموزش بازی آپلند Upland
همان‌طور که گفتیم اصل کار شما در این بازی خرید و فروش ملک است. شما می توانید در بازی آپلند ابتدا زمین بخرید، پس از اینکه قیمت زمین افزایش پیدا کرد آن را بفروشید و کسب درآمد کنید. این بازی شامل دو توکن می باشد؛ اما تنها یکی از توکن های این بازی در داخل گیم مورد استفاده قرار می گیرد که این توکن غیر قابل خرید و فروش در هر صرافی و یا ولتی می باشد. در ادامه درباره توکن های این بازی بیشتر توضیح خواهیم داد.

شاید با مطالعه این قسمت برایتان این سؤال پیش بیاید که اگر توکن این بازی غیر قابل خرید و فروش است پس چگونه در این گیم کسب درآمد می کنیم. درآمد شما در این بازی از طریق پی پل پرداخت می شود. متأسفانه در حال حاضر با وجود تحریم ها نمی توان از طریق پی پل درآمد را نقد نمود اما شاید در آینده نوع این بازی فرق کند. اگر این اتفاق نیز نیفتد، شما می توانید از راه های مختلف در داخل پی پل درآمد خود را نقد کنید که برای این موضوع می توانید از شرکت هایی که توانایی انجام این کار را دارند کمک بگیرید.

زمانی که شما در این بازی ثبت نام می کنید، سطح شما Visitor می باشد. این سطح پایین ترین رتبه را در این بازی دارد. تا زمانی که این سطح را در داخل این بازی دارید امکان درآمد زایی برای شما فعال نیست. در اصل باید بگوییم که در این زمان نمی توانید ملکی را بفروشید و تنها می توانید ملک خریداری کنید.

در بازی آپلند به صورت کلی ۶ سطح وجود دارد. اولین سطح در بازی همان‌طور که گفتیم Visitor نام دارد. اگر قصد دارید تا با ۵ سطح دیگر این گیم آشنا شوید حتماً ادامه این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. در قسمت بعدی به صورت کامل هر سطح را توضیح خواهیم داد.

یکی از امکانات جالب این بازی این است که شما می توانید در واقعیت محل و زمینی که قصد خرید آن را دارید مشاهده کنید. این قابلیت بسیار بازی آپلند را جذاب کرده است. در بخش آموزش این بازی حتماً به این مورد اشاره خواهیم نمود.

توجه داشته باشید که شما در این بازی هر چه زمین بهتری خریداری کنید، در زمان فروش بهتر می توانید آن را بفروشید. تقریباً این موضوع همانند دنیای واقعی می ماند. اگر در واقعیت زمین و یا ملک شما ارزش داشته باشد، به راحتی می توانید آن را با قیمت های بالا بفروشید. حتماً قبل از خرید زمین و یا ملک در بازی آپلند از طریق امکانی که فراهم شده است در واقعیت مکان زمین و یا ملک خودتان را مشاهده کنید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

در کل درباره این بازی باید بگوییم که این گیم شما را به عنوان یک خریدار و فروشنده ملک تبدیل می کند. دقیقاً مثل این می ماند که شما در این بازی یک بنگاه املاک تشکیل داده اید. اگر به سطح های بالاتر در این بازی برسید با خرید زمان های متفاوت دقیقاً همانند یک املاکی می توانید کسب درآمد کنید.

در سایت رسمی آپلند اطلاعات مختلفی درباره این بازی وجود دارد. ما برای اینکه این مقاله بیش از حد طولانی نشود، از بعضی موارد فاکتور خواهیم گرفت؛ اما اگر علاقه مند هستید تا با این بازی بیشتر آشنا شوید می توانید به بخش Guides & Tutorials سایت رسمی بازی مراجعه کنید. برای دسترسی به این بخش ابتدا باید:

 1. وارد سایت رسمی بازی بلاکچینی Upland شود.
 2. پس از ورود به سایت با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شود. حال در این بخش باید بر روی گزینه Guides & Tutorials کلیک کنید.

upland 1 - آموزش بازی آپلند Upland

 1. حال همان‌طور که در تصویر ذیل مشاهده می کنید، می توانید با انتخاب عناوین از ستون سمت چپ، اطلاعات کاملی درباره این بازی به دست بیاورید. در صورتی که امکان مطالعه متون انگلیسی برای شما وجود ندارد می توانید با نصب افزونه مترجم، به راحتی تمام متون نوشته شده را به فارسی ترجمه کنید. لازم به ذکر است که در ادامه این مقاله ما به تمامی قسمت های مهم بازی اشاره خواهیم نمود.

upland 2 - آموزش بازی آپلند Uplandمی توانید با انتخاب عناوین از ستون سمت چپ، اطلاعات کاملی درباره این بازی به دست بیاورید


بررسی توکن UPX در بازی آپلند Upland

upland 2 1 - آموزش بازی آپلند Upland
این بازی یک توکن اصلی با نام UPX دارد. به نوعی باید بگوییم که UPX واحد پولی و یا اقتصاد در این بازی می باشد. توکن UPX غیر قابل فروش است و شما نمی توانید این توکن را در صرافی و یا حتی کیف پول ها خرید و فروش کنید. اگرچه این توکن روی بلاکچین پیاده سازی شده است اما کاملاً یک توکن کاربردی است که در بازی برای به دست آوردن NFT استفاده می‌شود. اگر به سایت کوین مارکت کپ مراجعه کنید، مشاهده می کنید که رتبه این توکن تقریباً در بین آخرین توکن ها می باشد.
upland 3 - آموزش بازی آپلند Uplandاین بازی یک توکن اصلی با نام UPX دارد
حتی اگر به سایت کوین مارکت کپ نیز مراجعه کنید و نام این ارز را جستجو کنید، مشاهده می کنید که در این سایت ذکر شده است که این توکن غیرقابل فروش می باشد. اگر به تصویر فوق دقت کنید، این بخش علامت گذاری شده است.

شما از این توکن تنها می توانید در بازی استفاده کنید. اگر در این توکن قصد خرید یک زمین داشته باشید، هزینه زمین را باید با UPX پرداخت کنید. هر ۱۰۰۰ توکن UPX در این بازی معادل ۱ دلار می باشد. در صورتی که قصد خرید UPX را دارید، تنها می توانید این کار را از فروشگاه رسمی بازی انجام دهید. در ادامه به شما آموزش خواهیم داد که چگونه می توانید درون بازی این توکن را بخرید. لازم به ذکر است که شما حتی نمی توانید این توکن را در داخل بازی بفروشید چراکه داخل بازی نیز غیر قابل خرید و فروش است.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که امکان ارسال توکن UPX برای دیگران را در این بازی داریم؟ خیر. این امکان دربازی وجود ندارد و شما نمی توانید توکن های UPX خود را برای حساب کاربری دیگری ارسال کنید.


آشنایی با سطح های مختلف در بازی آپلند

upland 3 1 - آموزش بازی آپلند Upland
همان‌طور که در بخش قبلی اشاره کردیم، این بازی ۶ سطح دارد. شما می توانید با قرار گیری در هر ۶ سطح به درآمد های مختلف برسید. شایان ذکر است که رسیدن به سطح های مختلف در این بازی کار آُسانی نیست و باید بسیار تلاش کنید. گاها پیش آمده است که برخی از کاربران حتی سرمایه نیز وارد این بازی می کنند.

در هر سطح امکانات فعال شده برای حساب شما متفاوت می شود. اگر بتوانید به سطح ۶ که آخرین و بالاترین سطح این بازی است برسید، تقریباً می توانید درآمد فوق العاده ای از این بازی کسب کنید. برای اینکه شما بتوانید به هر سطح در این بازی راه پیدا کنید باید UPX های زیادی در طول بازی به دست بیاورید و یا خریداری کنید. به همین منظور در ادامه به شما خواهیم گفت که هر سطح نیاز به چه مقدار UPX دارد.

Visitor

همان‌طور که در ابتدا با این سطح آشنا شدید، Visitor اولین سطح در این بازی می باشد. زمانی که در گیم آپلند حساب ایجاد کنید و وارد آن شوید سطح شما Visitor می باشد. این سطح ویزیتور و یا بازدید کننده نام دارد. در این سطح شما نمی توانید ملک و یا زمینی بفروشید و تنها می توانید خرید انجام دهید.

یکی از مشکلات این سطح این است که شما هر ۷ روز یک بار باید پاسپورت خود را به اصطلاح درون بازی تمدید کنید. این موضوع تا زمانی که سطح شما به Uplander برسد ادامه دارد. در صورتی که هر ۷ روز و یا هر هفته پاسپورت خود را درون بازی تمدید نکنید، اکانت شما غیر فعال می شود و تمام منابع نیز به استخر بازی برگشت داده می شود. حتماً تا زمانی که به سطح Uplander نرسیده اید این کار را انجام دهید. پس از رسیدن به این سطح دیگر نیازی به تمدید پاسپورت ندارید. در ادامه به شما آموزش خواهیم داد که چگونه می توانید پاسپورت خود را تمدید کنید. همراه ما باشید.

 1. Uplander

این سطح به عنوان یک شهروند محسوب می شود. اگر به این سطح برسید می توانید به راحتی خرید و فروش ملک انجام دهید. پس از رسیدن به این سطح درآمد زایی برای شما فعال می شود. برای اینکه سطح شما به Uplander تبدیل شود نیاز به ۱۰.۰۰۰ توکن UPX دارید. به همین منظور باید پس از نصب بازی تلاش کنید تا به این تعداد از UPX برسید. پس از اینکه بازی نصب شود و شما وارد حساب کاربری خود شوید تقریباً ۴۵۰۰ توکن UPX دریافت می کنید. پس از کمی گشتن در مپ مقداری دیگر می توانید کسب کنید. در نتیجه ممکن است برای رسیدن به ۱۰ هزار UPX تنها مقدار کمی نیاز داشته باشید. در نتیجه برای رسیدن به سطح Uplander سختی خاصی ندارید.

در صورتی که قصد دارید تا زودتر به Uplander و یا شهروند تبدیل شوید، می توانید اقدام به خرید UPX کنید. تقریباً هر ۱۰۰۰ توکن UPX در بازی ۱ دلار می باشد؛ بنابراین ممکن است شما بتوانید تنها با پرداخت ۷ یا شاید ۸ دلار سریعاً به سطح Uplander برسید. اگر مشتاق به خرید UPX هستید اما راه انجام این کار را نمی دانید، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.

 1. Pro

سطح ۲ در این بازی PRO یا حرفه ای می باشد. برای اینکه به این سطح برسید نیاز به ۱۰۰.۰۰۰ توکن UPX دارید. در صورتی که به این سطح برسید اکانت کاربری شما در بازی به حرفه ای یا PRO تغییر پیدا می کند. این سطح مجموعه جدیدی از بلاک اکسپلورر را باز می کند و نماد Pro را فعال می کند که در بلاک اکسپلورر شما نمایش داده می شود. علاوه بر این، اگر بازیکنی در یک دوره مشخص از ماه به سطح حرفه ای برسد، مقدار کمی Spark به دست خواهد آورد. اگر برایتان این سؤال به وجود آمده است که بلاک اکسپلورر چیست، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید چراکه در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.

 1. Director

این سطح به عنوان هدایت کننده یا Director یاد می شود. برای رسیدن به این سطح از بازی نیاز به ۱.۰۰۰.۰۰۰ توکن UPX دارد. اگر بتوانید به این تعداد از UPX برسید قفل این سطح برای شما باز می شود. هدایت کننده ها این فرصت را خواهند داشت که پیش نویس، عکس یا طرحی از بلاک اکسپلورر مورد نظر خود را برای تیم طراحی بازی Upland ارسال کنند. سپس تیم طراحی این گیم، طرح شما را دریافت می کنند و آن را به اکسپلورر بلاک شما تبدیل می کند. در اصل شما در این سطح می توانید بلاک اکسپلورر خود را داشته باشید. بازیکنانی که به سطح مدیر می رسند نیز Spark 0.5 دریافت خواهند کرد.

 1. Executive

در تاریخ سپتامبر سال ۲۰۲۰، بازی Upland جایگاه مجری (اجرا کننده) را به عنوان جایگاه مدیر معرفی کرد. برای رسیدن به این سطح باید ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ توکن UPX داشته باشید. رسیدن به جایگاه اجرایی (مجری) وضعیت شما را به عنوان یک بازیکن نخبه در Upland تثبیت می کند. بازیکنانی که به سطح Executive می رسند نیز ۱ Spark دریافت می کنند.

 1. Chief Executive

در تاریخ ژوئن سال ۲۰۲۱ نیز تیم Upland یک بار دیگر برنامه جایگاه Upland را گسترش دادند. شما تنها در صورتی می توانید به این سطح برسید که ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ توکن UPX به دست بیاورید. این انحصاری ترین سطح در بازی Upland می باشد و تنها بازیکنان اختصاصی می توانند به این جایگاه دست یابند. در صورتی که به ۱۰۰ میلیون UPX برسید سطح بازی شما به Chief Executive تغییر پیدا می کند.

در این قسمت به صورت کامل با سطح های این بازی آشنا شدید. اگر برایتان این سؤال پیش آمده است که این بازی در چه سیستم عامل هایی اجرا می شود، در ادامه همراه ما باشید تا به صورت کامل با سیستم عامل های بازی آپلند Upland آشنا شوید.


سیستم عامل های پشتیبانی کننده از بازی Upland

upland 4 1 - آموزش بازی آپلند Upland
یکی از مهم ترین سؤالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که ما این بازی را در چه سیستم عامل هایی می توانیم انجام دهید. بازی آپلند قابل نصب بر روی سیستم عامل های موبایلی می باشد اما شما می توانید بدون نصب این بازی را در سیستم عامل های کامپیوتری انجام دهید.

تیم توسعه دهنده آپلند هیچ نسخه نرم افزاری برای سیستم عامل های کامپیوتری توسعه نداده است اما شما می توانید این بازی را از طریق مرورگر و تحت وب انجام دهید. در ادامه آموزشی که از بازی برایتان خواهیم نوشت دقیقاً از نسخه تحت وب تهیه شده است. شما نیز می توانید این بازی را در مرورگر مورد نظرتان به صورت تحت وب انجام دهید.

اگر قصد داشتید از نرم افزار این بازی استفاده کنید، باید یکی از سیستم عامل های اندروید Android و ای او اس IOS را انتخاب کنید. پس از انتخاب سیستم عامل به فروشگاه اختصاصی آن می روید. اگر سیستم عامل شما اندروید است باید به فروشگاه گوگل پلی بروید و اگر سیستم عامل شما آیفون است باید به آپ استور مراجعه کنید.

سعی کنید حتماً این بازی را از سایت های معتبر دانلود کنید. در صورتی که سایت مورد نظر شما معتبر نباشد ممکن است به جای نرم افزار با بدافزار رو به رو شوید. در صورتی که موفق به دانلود این بازی از استور سیستم عامل مورد نظرتان نشدید، می توانید با مراجعه به سایت رسمی بازی آپلند به راحتی نسخه متناسب با سیستم عاملتان را دانلود کنید. پس از دانلود بازی را نصب کنید و ادامه این مقاله را برای مشاهده آموزش بازی مطالعه کنید.


بلاک اکسپلورر چیست؟

upland 63 - آموزش بازی آپلند Upland
در قسمت های قبل از عبارت بلاک اکسپلورر بسیار استفاده شد. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که بلاک اکسپلورر چیست؟ در بازی آپلند یک ربات در اختیار شما قرار می گیرد که با استفاده از این ربات شما می توانید به قسمت های مختلف نقشه سر بزنید. این ربات در بازی بلاک اکسپلورر نام دارد. اگر در خاطرتان باشد کمی قبل تر گفتیم که با ارتقا سطح شما می توانید بلاک اکسپلورر شخصی خودتان را طراحی کنید. معمولاً بلاک اکسپلورر در بازی مسافت هایی را طی می کنند اما اگر بخواهید یک مسافت زیادی را طی کنید باید یک هزینه پرداخت کنید. در ادامه به این موضوع به صورت کامل اشاره خواهیم کرد. در این قسمت تنها هدف ما آشنایی با مفهوم بلاک اکسپلورر بود.


آشنایی با رنگ ها در بازی آپلند Upland

upland 5 1 - آموزش بازی آپلند Upland
زمین ها در بازی آپلند با چندین رنگ مشخص شده است. شما می توانید با توجه به رنگ ها تشخیص دهید که کدام زمین ها قابل خرید، فروخته شده و… می باشد. جز رنگ بندی، در برخی از ملک ها عبارت ” FSA ” را مشاهده می کنید. منظور از این عبارت زمین های به صرفه است. این نوع زمین ها نسبت به باقی ملک ها به صرفه تر هستند و شما می توانید آن ها را خریداری کنید. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا درباره هر رنگ به شما توضیح دهیم تا بیشتر با رنگ بندی ها و همچنین زمین های به صرفه آشنا شوید.

رنگ ملک ها در بازی آپلند عبارت اند از:

 • رنگ سبز روشن:

ملک هایی که با این رنگ مشخص شده اند فروشی هستند و تا به حال فردی آن ملک را نخریده است. اگر به دنبال یک ملکی هستید که تا قبل از شما دست هیچ فرد دیگری نبوده است باید از ملک هایی استفاده کنید که رنگ سبز روشن دارند. متأسفانه در حال حاضر این نوع ملک ها کمتر پیدا می شود چراکه تا کنون بیشتر زمین های این‌چنینی فروش رفته است. ممکن است اگر جستجوگری ماهر باشید، بتوانید از این نوع زمین ها پیدا کنید.

 • رنگ سبز تیره:

ملک هایی که با رنگ سبز تیره مشخص شده است قبلاً توسط فردی خریداری شده اند و حال آن فرد اقدام به فروش ملک کرده است. این موضوع به این معنی است که آن فرد یک بار آن ملک را خرید کرده است. شما نیز باید از آن فرد ملک و یا زمین مورد نظرتان را بخرید. در حال حاضر این نوع ملک ها در بازی آپلند فراوان هستند و شما می توانید به راحتی این نوع ملک ها را خریداری کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که خرید این نوع ملک ها مشکلی ایجاد نمی کند؟

خیر، این ملک ها کاملاً امن هستند و شما می توانید با اطمینان خرید خود را انجام دهید. پس از خرید ملک، در بازی آن زمین به حساب کاربری شما تعلق می گیرد. نه بازی می تواند آن ملک را از شما بگیرد و نه فرد دیگری. تنها در صورتی شما آن ملک و یا زمین را از دست می دهید که در سطح ویزیتور یا Visitor باشید و پاسپورت خود را هر ۷ روز یک بار تمدید نکنید. اگر این عمل را هر هفته انجام دهید برای ملک و یا زمین شما هیچ اتفاقی رخ نمی دهد.

 • رنگ آبی روشن:

ملک و یا زمین هایی که با رنگ آبی روشن مشخص شده اند از قبل خریداری شده اند و غیرقابل فروش هستند. در اصل باید بگوییم که این زمین ها یک مالک دارند و قبلاً فروخته شده اند. شما نمی توانید ملک هایی که با رنگ آبی روشن نشانه گذاری شده اند را خریداری کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که ما می توانیم به یک مالک پیشنهاد خرید زمین بدهیم؟ بله شما می توانید با کلیک بر روی ملک مورد نظر و لمس گزینه Ofer پیشنهاد خود را برای ملک مورد نظر ثبت کنید اما توجه داشته باشید که برای انجام این کار سطح شما باید به Uplander رسیده باشد. در غیر این صورت نمی توانید پیشنهادی برای ملکی ارسال کنید.

 • رنگ آبی تیره:

ملک هایی که با این رنگ مشخص شده اند ملک و یا زمین هایی هستند که شما آن ها را خریده اید. شما هر ملک و یا زمینی در این بازی خریداری کنید، رنگ آن به آبی تیره تغییر پیدا می کند.

 • رنگ خاکستری:

ملک هایی که با این رنگ مشخص شده اند توسط بازی آپلند قفل شده است و غیر قابل فروش هستند. توجه داشته باشید که این نوع ملک ها هیچ مالکی ندارد و مالک اصلی آن ها بازی آپلند Upland می باشد. اگر قصد خرید این نوع ملک ها را دارید باید صبر کنید تا توسط بازی آزاد شوند. در این زمان شما تازه می توانید آن ملک را خریداری کنید. در غیر این صورت انجام این کار غیر ممکن است. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که می توانیم برای این نوع ملک ها پیشنهاد خرید ارسال کنیم؟ خیر. این امکان وجود ندارد. پیشنهاد خرید تنها برای ملک هایی است که مالک دارند.

همان‌طور که در این بخش مطالعه کردید، با تمام زمین ها در بازی آپلند آشنا شدید. حال در ادامه به سراغ توضیحات زمین های اقتصادی یا به صرفه می رویم. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که زمین ها اقتصادی یا به صرفه به چه معنی می باشد؟

زمین هایی که با عبارت FSA ثبت شده اند همان‌طور که گفتیم به عنوان زمین های به صرفه یاد می شوند. این نوع زمین ها نسبت به زمین ها اطراف قیمت نسبتاً بهتر و مناسب تری دارند. اگر به دنبال زمین های به صرفه هستید، می توانید از این نوع ملک ها استفاده کنید. ممکن است شما این عبارت را در ملک و یا زمین با رنگ های متفاوت مشاهده کنید. در صورتی که بتوانید یک زمین این‌گونه خریداری کنید، ممکن است در آینده بتوانید سودهای مناسبی دریافت کنید.

تا به این قسمت از مقاله سعی داشتیم تا بازی آپلند را به صورت کامل به شما عزیزان معرفی کنیم. تقریباً اطلاعاتی که تا به حال به دست آورده اید، جزء مهم ترین اطلاعات بوده است. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا به سراغ اصل مطلب یعنی آموزش بازی برویم. اگر تا به این قسمت برایتان سؤالی ایجاد شد، می توانید سؤال خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.


آموزش ثبت نام در بازی آپلند Upland

upland 6 1 - آموزش بازی آپلند Upland
ثبت نام در این بازی بسیار آسان است و شما می توانید به راحتی در بازی آپلند یک حساب کاربری ایجاد کنید. در ادامه آموزش ابتدا به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید در این بازی یک اکانت ایجاد کنیم. برای افتتاح حساب در این بازی تنها نیاز به یک ایمیل دارید. برای انجام این کار ابتدا:

 1. وارد سایت رسمی Upland می شویم.
 2. اگر قصد دارید تا از نسخه های اندروید و یا ای او اس استفاده کنید، می توانید از بخش مشخص شده نسخه سیستم عامل مورد نظرتان را دانلود کنید؛ اما اگر قصد دارید تا از نسخه وب استفاده کنید باید بر روی گزینه Enter Upland کلیک کنید. ( همانند تصویر )

upland 4 - آموزش بازی آپلند Uplandروی گزینه Enter Upland کلیک کنید

 1. حال همان‌طور که مشاهده می کنید صفحه ثبت نام برای شما بارگذاری شده است. در این قسمت می بایست اطلاعات خود را وارد کنید. در فیلد اول باید برای خود یک نام کاربری انتخاب کنید. در فیلد دوم نیز باید یک ایمیل معتبر بنویسید و در نهایت در فیلد سوم باید یک رمز عبور برای حساب خود تعیین کنید. در نهایت پس از کامل نمودن هر ۳ فیلد بر روی گزینه Sign Up کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )

upland 5 - آموزش بازی آپلند Uplandپس از کامل نمودن هر ۳ فیلد بر روی گزینه Sign Up کلیک کنید

 1. در صورتی که اطلاعات وارد شده مشکلی نداشته باشند، با پیغامی همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید. این پیغام به این معنی است که به ایمیل خود بروید و ایمیل ارسالی از طرف بازی را تایید کنید. به همین منظور شما باید در اولین اقدام به ایمیل خود بروید و با کلیک بر روی گزینه مشخص شده آن را تایید کنید تا حساب کاربری شما فعال شود. ( همانند تصویر ذیل )

upland 6 - آموزش بازی آپلند Uplandایمیل ارسال شده را تایید کنید تا حساب کاربری شما فعال شود

 1. پس از اینکه ایمیل ارسالی از طرف بازی تایید شد، با یک صفحه همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید. تا زمانی که این صفحه را مشاهده نکردید، ایمیل شما تایید نشده است و بازی اجازه ورود به شما نمی دهد.

upland 7 - آموزش بازی آپلند Uplandانتظار برای تایید ایمیل

 1. حال مجدد به صفحه قبل بروید و بر روی گزینه Login کلیک کنید. در این قسمت همانند تصویر ذیل باید اطلاعات خود ( ایمیل و رمز عبور ) را وارد کنید. پس از وارد نمودن اطلاعات خواسته شده بر روی گزینه Login کلیک کنید. ضمناً شما می توانید با فعال‌سازی گزینه Remember Me اطلاعات حساب خود را در این قسمت ذخیره کنید. اگر سیستم مورد نظر مختص به خودتان است تیک این قسمت را فعال کنید اما اگر از سیستم شرکت، دفتر، محل کار و… استفاده می کنید این تیک نباید فعال شود.

upland 8 - آموزش بازی آپلند Uplandروی گزینه Login کلیک کنید

 1. در بخش بعدی باید تایید کنید که ربات نیستید، به همین دلیل بر روی گزینه مشخص شده کلیک کنید. در نهایت پس از دریافت تیک سبز، حال باید بر روی تیک گزینه پایین ضربه بزنید. ( همانند تصویر ذیل )

upland 9 - آموزش بازی آپلند Uplandدر بخش بعدی باید تایید کنید که ربات نیستید

 1. در مرحله جدید باید بلاک اکسپلورر خود را طراحی کنید. در این قسمت تنها چند آواتار و چند رنگ وجود دارد و شما باید از بین آن ها نوع بلاک اکسپلورر خود را مشخص کنید. در تصویر ذیل ما آواتار عینک و سپس رنگ آبی روشن را انتخاب می کنیم. در نهایت باید بر روی گزینه Save کلیک کنید.

upland 10 - آموزش بازی آپلند Uplandدر مرحله جدید باید بلاک اکسپلورر خود را طراحی کنید

 1. پس از اینکه بلاک اکسپلورر خود را ذخیره کردید، حال نوبت به دریافت توکن UPX می شود. هر اکانت جدیدی که در بازی ایجاد شود، تیم آپلند ۴۵۰۰ توکن UPX به عنوان هدیه با بازیکن اهدا می شود. شما می توانید با این مقدار توکن یک زمین بخرید و فعالیت کنید. در ادامه با این موضوع بیشتر آشنا خواهید شد.
بیشتر بخوانید:  پامپ و دامپ Pump And Dump چیست؟

upland 11 - آموزش بازی آپلند Uplandحال نوبت به دریافت توکن UPX است

 1. حال در صفحات مختلف برای شما آموزش و راهنمایی داده می شود. شما می توانید آن ها را مطالعه کنید و یا رد کنید. در نهایت با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

upland 12 - آموزش بازی آپلند Uplandحال در صفحات مختلف برای شما آموزش و راهنمایی داده می شود. شما می توانید آن ها را مطالعه کنید و یا رد کنید

 1. در تصویر فوق باید یکی از شهر های این بازی را انتخاب کنید تا به آن شهر سفر کنید. پیشنهاد بازی آپلند به ما این است که شهر های مقرون به صرفه را برای بازی انتخاب کنیم. شما می توانید با مشاهده حداقل قیمت ملک در هر شهر، یکی از آن ها را به راحتی انتخاب کنید. در تصویر ذیل می توانید حداقل قیمت هر ملک را مشاهده کنید.

upland 13 - آموزش بازی آپلند Uplandدر تصویر فوق باید یکی از شهر های این بازی را انتخاب کنید تا به آن شهر سفر کنید
توضیحات تصویر فوق:

برای اینکه این موضوع را بهتر متوجه شوید بگذارید تا برایتان یک مثال بزنیم. اگر به تصویر فوق دقت کنید، حداقل قیمت ملک را در شهر NASHVILLE برابر با ۱۱.۴۶۶ توکن UPX می باشد. این موضوع به این معنی است که این شهر ملک کمتر از این قیمت ندارد؛ بنابراین در بین شهر ها باید بگردید و مناسب ترین را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که به این موضوع دقت کنید هر چه به شهر های کم قیمت تر بروید، زمان بیشتری طول می کشد تا ارزش مشکل شما رشد کند.

ممکن است در برخی از شهر ها به جای قیمت با عبارت Sold Out رو به رو شوید. اگر به جای قیمت در هر شهر این عبارت را مشاهده کردید، بدانید که ملک های ارزان قیمت آن شهر تمام شده است و شما نمی توانید در آن شهر ملک ارزان قیمتی خریداری کنید.

 1. پس از اینکه شهر خود را انتخاب نمودید، حال به راحتی وارد بازی می شوید. در تصویر ذیل شما می توانید یک نمای اولیه از این بازی را مشاهده کنید.

upland 14 - آموزش بازی آپلند Uplandپس از اینکه شهر خود را انتخاب نمودید، حال به راحتی وارد بازی می شوید
همان‌طور که مشاهده کردید ثبت نام به راحتی انجام و در نهایت وارد بازی شدید. حال به سراغ خرید یک ملک می رویم. در قسمت بعد آموزش شما می توانید نحوه خرید زمین و یا ملک را مشاهده کنید.


آموزش خرید زمین و یا ملک در بازی آپلند Upland

upland 7 1 - آموزش بازی آپلند Upland
همان‌طور که گفتیم اصلی ترین راه در این بازی خرید و فروش ملک است. اگر قصد خرید ملک در این بازی را دارید، این قسمت از مقاله را حتماً مطالعه کنید. برای خرید ملک در بازی آپلند ابتدا باید:

 1. در شهر کمی گشت بزنید تا بتوانید یک زمین با قیمت مناسب خریداری کنید. ما نیز در این بخش کمی در شهر گشت می زنیم.
 2. شما می توانید هر زمینی که با رنگ سبزه تیره مشخص شده است را انتخاب کنید. در صورتی که علاقه داشتید می توانید آن قطعه را خریداری کنید. پیشنهاد ما این است که حتماً به سراغ زمین هایی بروید که رنگ آن ها سبز روشن است. همان‌طور که در ابتدای مقاله گفتیم این زمین ها تا به حال مالکی نداشتند و شما اولین مالک آن هستید به همین دلیل می توانید با یک قیمت بسیار مناسب آن را خریداری کنید.
 3. پس از اینکه ملک مورد نظر خود را یافتید، بر روی آن زمین یک بار کلیک کنید. پس از کلیک شما با تصویر ذیل رو به رو می شوید.

upland 15 - آموزش بازی آپلند Uplandپس از اینکه ملک مورد نظر خود را یافتید، بر روی آن زمین یک بار کلیک کنید
توضیحات تصویر فوق:

همان‌طور که مشاهده می کنید در این بخش اطلاعات مختلفی را مشاهده می کنید. در قسمت OWNER شما می توانید نام مالک زمین را مشاهده کنید. در قسمت SIZE نیز می توانید سایز ملک و در قسمت UPX Price می توانید قیمت زمین را مشاهده کنید. همان‌طور که مشخص است قیمت این ملک برابر با ۱۰.۰۰۰ توکن UPX می باشد. اگر به متنی که در زیر قیمت نوشته شده است دقت کنید متوجه می شوید که گفته است شما باید مبلغ ۱۰.۵۰۰ توکن UPX پرداخت کنید چراکه ۵۰۰ توکن UPX به نوعی به عنوان کارمزد از شما کم می شود. حال که با همه موارد آشنا شدید، در صورت تمایل برای خرید زمین می توانید بر روی گزینه Buy کلیک کنید.

نکته:

به دلیل اینکه پیدا نمودن یک زمین مناسب زمان زیادی نیاز دارد، برای مثال ما این زمین را انتخاب کرده ایم و به دلیل قیمت بالا نمی توانیم آن را خرید کنیم. پس از کلیک بر روی گزینه BUY خرید شما بدون هیچ محدودیتی با موفقیت انجام می شود.

 1. اگر مجدد به تصویر فوق ( بالا ) نگاه بیندازید، برخی از گزینه ها را در پایین تصویر علامت زده ایم. همان‌طور که گفتیم با کلیک بر روی گزینه Buy می توانید به صورت مستقیم زمین را خریداری کنید. با کلیک بر روی گزینه Offer می توانید برای یک پیشنهاد قیمت برای فروشنده ارسال کنید و با کلیک بر روی گزینه می توانید بلاک اکسپلورر خود را به این قسمت بیاورید. توجه داشته باشید که اگر قصد انجام این کار را دارید باید مقداری توکن UPX بدهید. برای اینکه این بخش را بهتر متوجه شوید بر روی گزینه Send کلیک می کنیم. ( همانند تصویر ذیل )

upland 16 1 - آموزش بازی آپلند Uplandبرای اینکه این بخش را بهتر متوجه شوید بر روی گزینه Send کلیک می کنیم
توضیحات تصویر فوق:

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید از شما می پرسد که قصد دارید بلاک اکسپلورر خود را به این آدرس منتقل کنید؟ در صورت انجام این کار ۲۰ توکن UPX از شما کسر می شود. در صورت تایید می توانید بر روی گزینه Confirm کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه منتظر باشید تا اکسپلورر شما به این قسمت منتقل شود.

 1. بعد از گزینه Send گزینه دیگری را با نام More مشاهده می کنید. اگر بر روی این گزینه کلیک کنید دو گزینه دیگر برایتان نمایان می شود. ( همانند تصویر ذیل )

upland 17 - آموزش بازی آپلند Uplandبعد از گزینه Send گزینه دیگری را با نام More مشاهده می کنید

 1. اگر بر روی گزینه Street کلیک کنید، می توانید نمای خیابانی ملک خود را در واقعیت مشاهده کنید. همان‌طور که در ابتدای مقاله آوردیم این بخش جذاب ترین قسمت این بازی می باشد. اگر بر روی این گزینه کلیک کنید، صفحه ای همانند تصویر ذیل را مشاهده می کنید.

upland 18 - آموزش بازی آپلند Uplandروی گزینه Street کلیک کنید
توضیحات تصویر فوق:

همان‌طور که مشاهده می کنید تصویر فوق نمای ملک ما می باشد. شما نیز می توانید با انتخاب گزینه Street نمای ملک خودتان را مشاهده کنید و در صورت تایید آن را خرید کنید. اگر قصد دارید دور تا دور ملک خود را بازدید کنید می توانید با یک بار کلیک بر روی صفحه در جاده قدم بزنید و خیابان های اطراف و حتی همان‌طور که گفتیم دور تا دور ملک را مشاهده کنید. در صورتی که از منطقه خود رضایت داشتید، می توانید خرید خود را نهایی کنید.

 1. جز گزینه Street یک گزینه دیگر با نام Treasure وجود دارد. این عبارت به معنای گنج می باشد. لازم به ذکر است که از گنج در بازی استفاده نمی شود چراکه در صورت استفاده تنها توکن های UPX خود را نابود می کنید. البته باید بگوییم که در ادامه به این گزینه اشاره خواهیم کرد.

همان‌طور که مطالعه کردید، خرید ملک به صورت کامل آموزش داده شد. شما می توانید به راحتی از این طریق ملک خود را خریداری کنید و برای آینده به عنوان یک سرمایه داشته باشید. در ادامه همراه ما باشید تا طریقه خرید توکن UPX را به شما آموزش دهیم.


آموزش خرید UPX در بازی Upland

upland 8 1 - آموزش بازی آپلند Upland
اگر قصد دارید تا ملک های بهتری خریداری کنید، باید در بازی کمی UPX بخرید. همان‌طور که کمی قبل تر گفتیم هر ۱۰۰۰ توکن UPX برابر با ۱ دلار می باشد؛ یعنی اگر قصد دارید ۱۰.۰۰۰ توکن UPX خریداری کنید باید ۱۰ دلار داشته باشید. شما می توانید هزینه خرید توکن UPX را با ارز های دیجیتال همانند بیت کوین و اتریوم و تتر پرداخت کنید. در ادامه به صورت کامل به شما انجام این کار آموزش خواهیم داد. برای خرید ابتدا باید:

 1. در سمت راست تصویر گزینه Get UPX را انتخاب کنید. ( همانند تصویر ذیل )

upland 19 - آموزش بازی آپلند Uplandدر سمت راست تصویر گزینه Get UPX را انتخاب کنید

 1. حال باید یکی از بسته های مورد نظرتان را انتخاب کنید. پس از انتخاب بسته مورد نظر بر روی گزینه سبز رنگ که قیمت آن نوشته شده است کلیک کنید.

upland 20 - آموزش بازی آپلند Uplandروی گزینه سبز رنگ که قیمت آن نوشته شده است کلیک کنید.

 1. حال برای شما از ۳ روش امکان پرداخت را محیا می کند. با توجه به تحریم ها تنها روش فعال برای ما استفاده از کریپتو می باشد. در نتیجه بر روی گزینه مشخص شده در تصویر ذیل کلیک کنید. لازم به ذکر است که قبل از کلیک بر روی این گزینه حتماً نرم افزار تغییر ای پی خود را فعال کنید. در غیر این صورت نمی توانید وارد این سایت شوید.

upland 21 - آموزش بازی آپلند Uplandقبل از کلیک بر روی این گزینه حتماً نرم افزار تغییر ای پی خود را فعال کنید

 1. پس از ورود به پلتفرم Utrust باید نوع کوین خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در این قسمت پیشنهاد ما استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین و یا دش می باشد. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که دلیل این پیشنهاد چیست؟ اگر دقت کنید باقی رمز ارز ها بر پایه شبکه ERC-20 هستند. همان‌طور که اطلاع دارید این شبکه هزینه فی ( کارمزد ) زیادی دارد؛ بنابراین این برای پرداخت کارمزد کمتر بهتر است بر روی بیت کوین کلیک کنید. در صورتی که علاقه داشتید می توانید از تتر نیز استفاده کنید.

upland 22 - آموزش بازی آپلند Uplandپرداخت کارمزد

 1. پس از کلیک بر روی ارز دیجیتال مورد نظر، نوبت به این رسیده است که واریز خود را انجام دهید. بهترین روش برای واریز اسکن کد QR می باشد. به همین منظور شما باید به بخش Send کیف پول خود بروید و قسمت QR Code را انتخاب کنید. با انجام این کار صفحه دوربین باز می شود و می توانید کد QR را اسکن کنید. ( همانند تصویر ذیل )

upland 23 - آموزش بازی آپلند Uplandواریز خود را انجام دهید

 1. پس اسکن موفقیت آمیز آدرس، نوبت به این رسیده است که در داخل ولت تراکنش را تایید کنید. در نهایت پس از تایید تراکنش در ولت باید منتظر باشید تا تراکنش شما توسط شبکه انجام شود تا عملیات واریز با موفقیت انجام شود. پس از نهایی شدن تمامی کار ها، توکن های UPX خریداری شده به حساب شما واریز می شود و می توانید از آن ها استفاده کنید.

همان‌طور که مطالعه کردید، به راحتی می توانید در این بازی UPX خریداری کنید. در صورتی که در این بخش با مشکلی رو به رو شدید می توانید مشکل خود را در بخش نظرات برای ما گزارش کنید تا با بررسی آن به مشکل شما پاسخ دهیم.


آموزش تایید ویزا در بازی آپلند

upland 9 1 - آموزش بازی آپلند Upland
اگر در خاطرتان باشد در ابتدای مقاله آوردیم که حساب های کاربری سطح یک یعنی Visitor نیاز دارند که هر هفته و یا هر ۷ روز یک بار ویزای خود را تمدید کنند. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا طریقه انجام این کار را به شما آموزش دهیم. همان‌طور که پیش‌تر گفتیم اگر این کار را هر هفته انجام ندهید، حساب شما پس از زمان مشخص شده غیر فعال می شود و تمام دارایی های شما به استخر آپلند منتقل می شود. برای تمدید ویزا در بازی آپلند ابتدا باید:

 1. بر روی آیکون اکسپلورر خود کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )

upland 24 - آموزش بازی آپلند Uplandبر روی آیکون اکسپلورر خود کلیک کنید

 1. حال در صفحه جدید برای تمدید ویزای خود باید بر روی گزینه Renew Your Upland Visa کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه اگر به وسط تصویر نگاه کنید یک علامت همانند مهر مشاهده می کنید. زمانی که این علامت در این قسمت ثبت شود یعنی ویزای شما تایید شده است. شما می توانید مدت زمان اعتبار ویزای خود را در قسمت مشخص شده ببینید. برای مثال در حال حاضر ویزای ما ۶ روز ۲۲ ساعت ۹ دقیقاً دیگر زمان دارد و بعد از این زمان مجدد باید به همین صورت تمدید شود. این موضوع تا زمانی که شما در سطح یک یعنی Visitor هستید ادامه دارد.

upland 25 - آموزش بازی آپلند Uplandروی گزینه Renew Your Upland Visa کلیک کنید
تا به این قسمت با بخش های مختلف این بازی به صورت کامل آشنا شدید. تقریباً می توان گفت که در حال حاضر می توانید به راحتی زمین خرید کنید چراکه آموزش زمین خرید را مشاهده نمودید. در ادامه قصد داریم تا به شما امکانات دیگر این بازی را معرفی کنیم. به همین منظور همراه ما باشید.


معرفی امکانات بازی آپلند Upland

upland 10 1 - آموزش بازی آپلند Upland
در صفحه اصلی بازی آپلند آیکون های مختلفی وجود دارد که شاید برایتان سؤال باشد این آیکون ها دقیقاً چه کارهایی را انجام می دهند. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا تک به تک این آیکون ها را به شما عزیزان توضیح دهیم.

اگر به سمت راست تصویر نگاه کنید، آیکون اکسپلورر خود را مشاهده می کنید. یکی از کار هایی که در این قسمت می توانید انجام دهید تمدید ویزا می باشد که در قسمت قبل با آن آشنا شدید. جز تمدید ویزا در این بخش شما می توانید نام، سطح کاربری و مقدار دارایی خود را مشاهده کنید. اگر به تصویر نگاه کنید، مشاهده می کنید که نمایش داده شده است تا رسیدن به سطح بعدی به چه مقدار UPX نیاز دارید. اگر بر روی آیکون مداد کنار اکسپلورر خود کلیک کنید، می توانید اکسپلورر خود را مجدد طراحی کنید و تغییر بدهید.
upland 26 - آموزش بازی آپلند Uplandپروفایل
اگر بر روی گزینه Referral Program کلیک کنید می توانید یک کد دعوت اختصاصی برای خود ایجاد کنید. اگر فردی با استفاده از کد دعوت شما وارد این بازی شود، در صورت خرید UPX مقداری از این توکن نیز برای شما واریز می شود. برای اینکه بتوانید کد دعوت خود را کپی کنید باید بر روی گزینه Copy Invite To Clipboard کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )
upland 27 - آموزش بازی آپلند Uplandکد دعوت اختصاصی
اگر به دو تصویر قبل مجدد نگاهی بیندازید، مشاهده می کنید در آن قسمت یک تب دیگر با نام ASSETS مشاهده می کنید. این بخش تمام دارایی های شما وجود دارد. اگر دارایی داشته باشید، می توانید در این بخش آن ها را مشاهده کنید. ( همانند تصویر ذیل )
upland 28 - آموزش بازی آپلند Uplandاین بخش تمام دارایی های شما وجود دارد
اگر صفحه را کمی به سمت پایین اسکرول کنید، می توانید باقی دارایی هایتان را مشاهده کنید. اگر بر روی هر ملک کلیک کنید، مستقیماً به سراغ ملک مورد نظرتان می روید. در کل باید بگوییم که تمام تنظیمات مربوط به حساب شما در این بخش وجود دارد.

پس از آیکون اکسپلورر با آیکون تصویر ذیل رو به رو می شوید. زمانی که شما بر روی این آیکون کلیک کنید صفحه به صورت خودکار به قسمت های مختلف شهر می رود. این‌گونه راحت تر می توانید رفت و آمد کنید. لازم به ذکر است که اکسپلورر شما جا به جا نمی شود بلکه تنها صفحه تغییر می کند.
upland 29 - آموزش بازی آپلند Uplandزمانی که شما بر روی این آیکون کلیک کنید صفحه به صورت خودکار به قسمت های مختلف شهر می رود
اگر به پایین تصویر نگاه کنید با آیکون دیگری همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید. اگر بر روی این آیکون کلیک کنید مستقیماً به سمت اکسپلورر خود می روید.
upland 30 - آموزش بازی آپلند Uplandاگر بر روی این آیکون کلیک کنید مستقیماً به سمت اکسپلورر خود می روید.
آیکون بعد که به شما معرفی خواهیم نمود سه نقطه ای می باشد که در انتها تصویر قرار گرفته است. اگر بر روی این ۳ نقطه کلیک کنید، یک منو با نام Quick Menu برایتان به نمایش در می آید. در ادامه به بخش های مهم این منو اشاره خواهیم کرد.
upland 31 - آموزش بازی آپلند Uplandاگر بر روی این ۳ نقطه کلیک کنید، یک منو با نام Quick Menu برایتان به نمایش در می آید
سمت راست تصویر گزینه های بسیاری قرار گرفته اند. اولین گزینه از پایین مختص به جستجوی آدرس است. شما می توانید با وارد نمودن یک آدرس در این قسمت مستقیماً به سراغ آن آدرس بروید.
upland 32 - آموزش بازی آپلند Uplandجستجوی آدرس
دومین آیکون در این بخش اختصاص دارد به معرفی ملک های فروشی نزدیک به اکسپلورر شما. اگر بر روی این آیکون کلیک کنید می توانید مشخصات ملک های نزدیک را مشاهده کنید. با کلیک بر روی هر ملک به راحتی می توانید مشخصات ملک انتخاب شده را مشاهده کنید.
upland 33 - آموزش بازی آپلند Uplandمعرفی ملک های فروشی نزدیک به اکسپلورر شما
در صورتی که شما ملکی خریده باشید، با کلیک بر روی آیکون تصویر ذیل می توانید مستقیماً به سراغ ملک خود بروید. این کار جا به جایی بین ملک ها را برای شما راحت تر می کند.
upland 34 - آموزش بازی آپلند Uplandاین کار جا به جایی بین ملک ها را برای شما راحت تر می کند.
آیکون بعد که در بالا سمت راست قرار دارد مختص به Store و یا فروشگاه بازی می باشد. با کلیک بر روی این گزینه می توانید به فروشگاه بازی متصل شوید.
upland 35 - آموزش بازی آپلند UplandStore یا فروشگاه بازی
اگر به آیکون دیگر که در تصویر ذیل مشاهده می کنید دقت کنید، با یک آیکون همانند شکل تقویم رو به رو می شوید. در صورتی که بر روی این آیکون کلیک کنید، می توانید تمام ایونت های این بازی را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که برای مشاهده این بخش حتماً از یک نرم افزار تغییر ای پی باید استفاده کنید.
upland 36 - آموزش بازی آپلند Uplandتقویم
در انتها با آیکون خرید UPX که کمی قبل تر برایتان به صورت کامل توضیح داده ایم روبه رو می شوید. همان‌طور که گفتیم از این بخش می توانید UPX خریداری کنید.
upland 37 - آموزش بازی آپلند Uplandاز این بخش می توانید UPX خریداری کنید.
در این قسمت نیاز است نکته ی دیگری به بازی اضافه کنیم و آن نکته پاداش روزانه است. هر روز که شما وارد بازی شوید به شما مقداری UPX تعلق می گیرد. در تصویر ذیل می توانید مقدار پاداش روزانه UPX را مشاهده کنید.
upland 38 - آموزش بازی آپلند Uplandپاداش روزانه UPX
همان‌طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید در روزهای اول و دوم و سوم به شما ۵۰ توکن UPX پاداش داده می شود. در روز چهارم ۷۵ توکن UPX و در روز پنجم ۱۰۰ توکن UPX و در روز ششم ۱۵۰ توکن UPX به شما تعلق می گیرد. به همین راحتی می توانید هر هفته حدوداً ۵۰۰ توکن UPX از این طریق به دست بیاورید.

کمی قبل تر گفتیم که با کلیک بر روی سه نقطه انتهایی تصویر یک منو با نام Quick Menu برایتان به نمایش در می آید. همان‌طور که از نام این منو پیداست، منوی سریع می باشد. شما می توانید با استفاده از این گزینه سریع تر به قسمت های مختلف سایت دسترسی پیدا کنید. در قسمت بعدی این مقاله به شما گزینه های این منو را آموزش خواهیم داد. همراه ما باشید.


معرفی گزینه های منو Quick Menu در بازی آپلند

upland 11 1 - آموزش بازی آپلند Uplandمعرفی گزینه های منو Quick Menu در بازی آپلند
در منو سریع گزینه های مختلفی وجود دارد. در طول معرفی بازی با برخی از این گزینه ها آشنا شدید؛ اما همان‌طور که از نام این منو پیدا است سریع می باشد و به همین علت برای دسترسی راحت تر توسعه دهندگان بازی این منو را ایجاد کرده اند. در ادامه قصد داریم تا به گزینه های مهم این منو اشاره کنیم. با ما همراه باشید.

معرفی گزینه PROPERTIES

upland 39 - آموزش بازی آپلند Uplandمعرفی گزینه PROPERTIES
با کلیک بر روی این گزینه شما می توانید برخی از اطلاعات خود را مشاهده کنید. این اطلاعات شامل دارایی فعلی شما، ارزش املاک شما، تعداد مجموعه های تکمیل شده شما می باشد. اگر با مجموعه ها در بازی آپلند آشنا نیستید قسمت بعدی این مقاله را مطالعه کنید.
upland 40 - آموزش بازی آپلند Uplandبا این گزینه شما می توانید برخی از اطلاعات خود را مشاهده کنید

معرفی گزینه COLLECTIONS

upland 41 - آموزش بازی آپلند Uplandمعرفی گزینه COLLECTIONS
منظور از مجموعه در بخش قبل این قسمت می باشد. شما می توانید با مراجعه به این بخش مجموعه های مشخصی را تکمیل کنید و در ازای تکمیل نمودن این مجموعه ها هم ملک های شما بیشتر می شود و هم پاداش دریافت می کنید. مجموعه ها نیز در این بازی دسته بندی می شوند. اگر به این قسمت از بازی مراجعه کنید به راحتی می توانید با مجموعه ها آشنا شوید.
upland 42 - آموزش بازی آپلند Uplandمجموعه های مشخص شده را تکمیل کنید

معرفی گزینه MESSAGES

upland 43 - آموزش بازی آپلند Uplandمعرفی گزینه MESSAGES
اگر در این بازی برای شما پیامی ارسال شود. می توانید در قسمت MESSAGES مشاهده کنید. در تصویر شما پنجره مسیج را در بازی آپلند مشاهده می کنید. در حال حاضر صندوق پیام ما در بازی آپلند خالی از هر گونه پیامی می باشد.
upland 44 - آموزش بازی آپلند Uplandقسمت MESSAGES

معرفی گزینه TREASURES

upland 45 - آموزش بازی آپلند Uplandمعرفی گزینه TREASURES
یکی از قسمت های دیگر این بازی بخش TREASURES یا گنج ها می باشد. با مراجعه به این بخش می توانید گنج های هر سطح را فعال کنید. با فعال‌سازی گنج ها در یک قسمت از شهر انتخابی شما یک گنج ظاهر می شود. حال شما با اکسپلورر خود باید به دنبال گنج باشید. در صورتی که بتوانید گنج را پیدا کنید منابعی به شما تعلق می گیرد. قسمت مهم این بخش این است که در بخش TREASURES از شما هزینه های مختلفی کم می شود. برای مثال اگر بخواهید اکسپلورر خود را در نقشه جا به جا کنید نیاز به هزینه دارید و یا اینکه برای شروع این کار نیز باید هزینه ای پرداخت کنید. تمام هزینه ها با توکن Upx پرداخت می شود.

پس از اینکه حالت گنج را فعال کنید، نسبت به هر سطح برای شما یک زمان معینی مشخص می شود. تا پایان آن زمان شما مهلت دارید تا گنج مورد نظر را پیدا کنید. پس از اتمام زمان در صورتی که گنج را پیدا نکنید تمامی هزینه های شما از بین می رود.
upland 46 - آموزش بازی آپلند Uplandحالت گنج را فعال کنید

معرفی گزینه LEADERS

upland 47 - آموزش بازی آپلند Uplandمعرفی گزینه LEADERS
در این قسمت شما می توانید بازیکنان برتر را در بخش های مختلف مشاهده کنید. این بخش برخی از اطلاعات کاربران که قابل نمایش است را به شما نشان می دهد. برخی از این اطلاعات شامل مقدار دارایی، سطح بازیکنان و… می باشد.
upland 48 - آموزش بازی آپلند Uplandبرخی از این اطلاعات شامل مقدار دارایی، سطح بازیکنان و… می باشد

معرفی گزینه ASSETS

upland 49 - آموزش بازی آپلند Upland
در این بخش، می توانید مقدار دارایی خودتان را مشاهده کنید. هر چه دارایی در این بازی داشته باشید در قسمت ASSETS یا دارایی ها قابل نمایش است. البته این دارایی تنها برای خودتان نمایش داده می شود و برای بازیکنان دیگر به هیچ عنوان نمایش داده نمی شود.
upland 50 - آموزش بازی آپلند Uplandدر این بخش، می توانید مقدار دارایی خودتان را مشاهده کنید

معرفی گزینه RESOURCES

upland 51 - آموزش بازی آپلند Upland
اگر بر روی این گزینه کلیک کنید، گزینه های دیگری برایتان نمایش داده می شود. شما می توانید با استفاده از آن گزینه ها اقدامات دیگری را انجام دهید. برای مثال شما می توانید با کلیک بر روی گزینه News اخبار را مشاهده کنید و یا با کلیک بر روی گزینه Discord به دیسکورد این بازی متصل شوید و با بازیکنان دیگر ارتباط برقرار کنید. لازم به ذکر است که اگر در این بازی نیاز به پشتیبانی داشتید از این قسمت با کلیک بر روی گزینه SUPPORT می توانید با پشتیبانی بازی آپلند ارتباط برقرار کنید.
upland 52 - آموزش بازی آپلند Uplandمنوی سریع

معرفی گزینه SETTINGS

upland 53 - آموزش بازی آپلند Uplandمعرفی گزینه SETTINGS
در هر بازی شما می توانید با مراجعه به گزینه SETTINGS به تنظیمات بازی دسترسی پیدا کنید. دقیقاً تنظیمات این بازی نیز در این بخش می باشد و شما می توانید با کلیک بر روی این گزینه به راحتی تنظیمات این بازی را انجام دهید. خوشبختانه این بازی از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند. شما می توانید با مراجعه به بخش SETTINGS و سپس AUTHENTICATION به راحتی تایید هویت دو عاملی خود را فعال کنید. در صورتی که قصد انجام این بازی را به صورت حرفه ای دارید، پیشنهاد ما به شما این است که حتماً در اولین مرحله این کار را انجام دهید تا حساب شما امن شود. لازم به ذکر است که تایید هویت دو عاملی خود را به هیچ عنوان بر روی شماره تلفن همراه خود انجام ندهید و حتماً برای انجام این کار از نرم افزار GOOGLE AUTHENTICATION استفاده کنید. اگر با این نرم افزار نمی توانید کار کنید، مشکل خود را در بخش کامنت برای ما مطرح کنید.

همان‌طور که گفتیم در تنظیمات این بازی کار های متفاوتی می توانید انجام دهید. برای مثال شما می توانید نمایش اشیاء ۳ بعدی را غیر فعال کنید. با انجام این کار از حجم اینترنت شما کمتر استفاده می شود و یا می توانید گرافیک بازی را تنظیم کنید. تمامی این کار ها با مراجعه به بخش تنظیمات و یا SETTINGS قابل انجام می باشد.
upland 54 - آموزش بازی آپلند Uplandتنظیمات

معرفی گزینه PROFILE

upland 55 - آموزش بازی آپلند Upland
اگر بر روی گزینه PROFILE کلیک کنید، با همان صفحه ای که پیش‌تر گفتیم با کلیک بر روی آیکون اسکپلورر برایتان به نمایش در می آید رو به رو می شوید. این صفحه دقیقاً همان صفحه پروفایل شما است. از این قسمت نیز شما می توانید پروفایل خود را مشاهده کنید.
upland 56 - آموزش بازی آپلند Uplandاز این قسمت نیز شما می توانید پروفایل خود را مشاهده کنید

معرفی گزینه CHALLENGES

upland 57 - آموزش بازی آپلند Uplandمعرفی گزینه CHALLENGES
در این بازی چالش های متفاوتی وجود دارد. با کلیک بر روی این گزینه شما می توانید در چالش های آپلند شرکت کنید. برای شرکت در چالش ها نیاز به سطح های بالاتر دارید.
upland 58 - آموزش بازی آپلند Uplandبا این گزینه شما می توانید در چالش های آپلند شرکت کنید

معرفی گزینه STORE

upland 59 - آموزش بازی آپلند Uplandمعرفی گزینه STORE
در بخش آموزش خرید توکن UPX با قسمت STORE و یا فروشگاه آشنا شدید. در این بخش نیز شما می توانید به فروشگاه دسترسی پیدا کنید. همان‌طور که در ابتدای این قسمت گفتیم، با برخی از گزینه های منوی سریع در طول مقاله آشنا شده اید.
upland 60 - آموزش بازی آپلند Uplandآموزش خرید توکن UPX با قسمت STORE و یا فروشگاه
اگر در شهر کمی گشت بزنید، اکسپلورر های دیگری را مشاهده می کنید و شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که این اکسپلورر ها دقیقاً چه کاری انجام می دهند؟ ( همانند تصویر ذیل )
upland 61 700x312 - آموزش بازی آپلند Uplandمشاهده ی اکسپلورر های دیگری
این اکسپلورر ها افراد دیگری هستند که در این بازی فعالیت می کنند. این افراد همانند شما آنلاین می باشند و در حال خرید و یا فروش ملک می باشند. هیچ مشخصات دقیقی همانند محل زندگی و… از این افراد مشخص نیست جز اطلاعاتی که شما می توانید در بخش PROFILE یا پروفایل مشاهده کنید. اگر بر روی هر اکسپلورر کلیک کنید، می توانید به راحتی اطلاعات آن ها را ببینید. ( همانند تصویر ذیل )
upland 62 - آموزش بازی آپلند Uplandاین اکسپلورر ها افراد دیگری هستند که در این بازی فعالیت می کنند


سخن آخر درباره ی بازی آپلند Upland

همان‌طور که مطالعه کردید، این بازی همانند این است که شما یک مشاوره املاک تأسیس کنید. هر چند شما در خرید و فروش یک ملک بی تجربه باشید اما با این حال می توانید در این بازی ملک خرید و فروش کنید و از آن در آمد کسب کنید. امید است با آپدیت های بعدی این بازی نقد دارایی برای کاربران ایرانی آسان تر شود تا فردی در این باره مشکلی نداشته باشد. در صورتی که در هر قسمت از این بازی با مشکلی رو به رو شدید می توانید مشکل خود را در بخش نظرات برای ما مطرح کنید تا به صورت کامل به مشکل شما پاسخ بدهیم.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله “بازی آپلند Upland” با ما همراه بودید.

 

منبع: Zoomarz

https://www.zoomarz.com/upland-game

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.