رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

یک سوال Latest Articles

ارز اولترا UOS چیست؟

فهرست محتوا

ارز اولترا UOS چیست؟ در این مقاله قصد داریم تا به معرفی یکی از ارز های دیجیتال موجود در بازار با نام اولترا Ultra بپردازیم. نماد این ارز دیجیتال UOS می باشد. اگر بخواهیم در یک عبارت کوتاه به تعریف پلتفرم اولترا Ultra بپردازیم می توان گفت یک سرویس مبتنی بر بلاکچین برای گیمرها است و هدف آن ارائه هر چیزی که یک گیمر می خواهد، می باشد.

آیا با نحوه خرید و فروش این رمز ارز آشنا هستید؟ آیا می دانید چه کیف پول هایی از این رمز ارز پشتیبانی می کنند؟ ما در این مقاله به بررسی همه این موارد خواهیم پرداخت. علاوه بر این عملکرد و ویژگی های ارز دیجیتال اولترا Ultra را برای شما بیان می نماییم.

 

اولترا Ultra چیست؟

uos 1 700x292 - ارز اولترا UOS چیست؟
در ابتدا نیاز است بیان نماییم که اولترا Ultra پلتفرم ارائه دهنده توکن UOS است. در واقع اولترا یک اکوسیستم توزیع بازی های ویدئویی مبتنی بر بلاکچین است که به بازیکنان و سازندگان محتوا امکان می دهد از یک محیط بازی بسیار در دسترس لذت ببرند. به لطف اولترا Ultra، گیمرها دارای پلتفرمی خواهند بود که به آنها امکان می دهد بازی های ویدئویی و اقلام درون بازی را خریداری و یا دوباره بفروشند. در عین حال از یک بازار کارآمد برخوردار است.

هدف اصلی اولترا افزایش گسترده بازار فعلی بازی های ویدئویی از طریق قدرت بلاکچین است. این شامل ارائه به روزرسانی های خودکار برای بازی های خریداری شده، برنامه های کاربردی با استفاده آسان، ویژگی های مدیریت دیجیتال غیرمتمرکز، پخش ویدئو و موارد دیگر است.

به لطف استفاده از فناوری بلاکچین، اولترا Ultra در مقایسه با همتایان متمرکز خود بسیار کارآمدتر طراحی شده است. از آنجایی که محیط بسیار سودآورتری هم برای گیمرها و هم برای توسعه دهندگان بازی ایجاد می کند، بسیاری از کارشناسان حوزه گیمینگ معتقدند که اولترا سرمایه گذاری خوبی است که به زودی می تواند جایگزین رهبران فعلی صنعت گیمینگ شود.


نیم نگاهی به توکن اولترا Ultra

نام اختصاریUOS
نوع ارزToken
عرضه کل۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰
مقدار در گردش۲۸۲،۷۵۶،۰۷۰
وب سایت رسمیUltra.Io
بلاکچین اکسپلوررEtherscan.Io

Ethplorer.Io

پیج های ارتباطی رسمیMedium

Twitter

وایت پیپرhttps://Api.Website.Ultra.Io/Uploads/225c4c5ae4fc4d41b418a538df00ad3e.Pdf
آدرس قرارداد اتریوم0xd13c7342e1ef687c5ad21b27c2b65d772cab5c8c

ارز دیجیتال اولترا UOS چیست؟

uos 2 700x292 - ارز اولترا UOS چیست؟همانطور که در قسمت قبلی مقاله بیان نمودیم، UOS توکن ارائه شده پلتفرم اولترا Ultra است. این رمز ارز یک توکن ERC-20 می باشد که بر روی شبکه اتریوم ایجاد شده است. توکن UOS در پلتفرم اولترا کاربردهای مختلفی دارد. توزیع توکن UOS با استفاده از سازوکری به نام اولترا پاور Ultra Power انجام می شود.

لازم به ذکر است که توکن UOS در بازار توکن های NFT، فروشگاه های بازی و اولترا ولت Ultra Wallet کاربردهای مختلفی دارد. به علاوه می توان بیان نمود که رشد پلتفرم اولترا با گردش اقتصادی توکن UOS رابط مستقیم دارد. در ادامه به نحوه توزیع توکن خواهیم پرداخت.

 • ارائه ۱۸% به اعضای اصلی و اعضای آینده

در واقع این یک برنامه است که از طرف مدیران پلتفرم اولترا در نظر گرفته شده است. آنها به کارمندان خود به عنوان پاداش توکن UOS می دهند. برای کارمندان که تازه وارد این اکوسیستم شده اند توکن های بومی ارائه شده در یک سال اول قفل خواهد شد و در ادامه به صورت سالیانه پرداخت می شود.

 • ارائه ۴.۸% به شرکا و مشاوران

این کار به منظور ایجاد انگیزه برای همکاری با پلتفرم اولترا صورت می پذیرد. پاداشی که برای همکاری ها ارائه می شود در سال اول قفل می شود و در یک مدت زمان ۱ ساله به صورت پله ای آزاد می شود.

 • ارائه ۱۹% به تولید بازی انحصاری

با توجه به اینکه تولید و انتشار بازی های انحصاری از جمله اهداف پلتفرم اولترا می باشد، باعث می شود که برای آن بودجه ای در نظر گرفته شود. و لازم به ذکر است که ساخت بازی ها با هزینه ای همراه است. مقداری از هزینه برای ساخت بازی ها با استفاده از توکن های UOS ارائه می شود.

 • ارائه ۱۵.۴۶% به توسعه پلتفرم

در اینجا نیاز است تا بیان نماییم که زیرساخت های فنی پروژه نیاز است توسعه یابد و این مقدار از توکن ها برای توسعه پلتفرم اختصاص یافته است.

 • ارائه ۱.۲% به بازاریابی

یکی از اهداف کوتاه مدت پلتفرم اولترا ارائه توکن های UOS برای اهداف بازاریابی می باشد. این پلتفرم در نظر دارد با این کار بتواند توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید.

 • ارائه ۱۰% به عنوان ذخیره شرکت

توکن های ذخیره شرکت تنها زمانی در دسترس هستند که کاربران فعال در ماه به تعداد ۱ میلیون کاربر برسد. در صورتی که اولترا نتواند به این هدف برسد، توکن ها قفل خواهند ماند.

مطالعه
ارز دیجیتال تتر (Tether) چیست؟

بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران ارز دیجیتال اولترا

uos 3 700x292 - ارز اولترا UOS چیست؟
اولترا در سال ۲۰۱۷ توسط دو نفر به نام های David Hanson و Nicolas Gilot بنیانگذاری شد. Nicolas Gilot بیان می دارد که اولترا در حال آوردن انقلاب بلاکچین به صنعت بازی و ایجاد یک اکوسیستم منصفانه برای آینده توزیع بازی است.

دیوید هانسون در واقع بنیانگذار و مدیرعامل اولترا Ultra است. دیوید دارای ۱۸ سال تجربه در تاسیس شرکت ها و فعالیت به عنوان مدیرعامل در قسمت های مختلف است.


عملکرد پلتفرم اولترا Ultra چگونه است؟

uos 4 700x292 - ارز اولترا UOS چیست؟
با استفاده از پلتفرم اولترا Ultra، کاربران دارای توکن UOS می توانند بازی کنند، با محبوب ترین بازیکنان تعامل کنند، در مسابقات شرکت کنند و همچنین رقابت کنند. در واقع این پلتفرم مسابقات را به عنوان یک فرصت ارائه می دهد.

در پلتفرم اولترا امکان فروش UOS وجود دارد. همچنین لازم به ذکر است که به دلیل ماهیت غیرمتمرکز توکن ها، می توان آنها را در خارج از اولترا و یا همان صرافی ها فروخت. پس از ارائه UOS که برای پلتفرم اولترا منتشر شد، بنیانگذاران توانستند یک منطقه استفاده برای ارزهای دیجیتال خود در صنعت گیمینگ ایجاد کنند. آن ها توکن ها را به روش های مختلف در پلتفرم اولترا بین کاربرانشان توزیع می کنند. از آنجایی که در بسیاری از صرافی های فهرست شده اند، این توکن ها می توانند به دلار تبدیل شوند یا به منظور سرمایه گذاری مورد استفاده قرار گیرند.

علاوه بر همه مواردی که گفتیم لازم است بیان نماییم نصب و راه اندازی اپلیکیشن اولترا آسان است. در واقع هیچ نیازی به مراحلی همچون ساخت کیف پول و یا حفظ عبارات بازیابی نمی باشد. تمامی این مراحل توسط پروتکل انجام خواهد شد.


بررسی ویژگی های اولترا Ultra

uos 5 700x292 - ارز اولترا UOS چیست؟
در اینجا به معرفی چند نمونه از ویژگی هایی که پلتفرم اولترا Ultra دارا می باشد، خواهیم پرداخت. این ویژگی ها عبارتند از:

 1. پلتفرم اولترا Ultra را می توان در دسته پلتفرم های کاربر پسند دانست. این پلتفرم کاربران را قادر می سازد تا تمامی معاملات و خرید آیتم ها را درون برنامه انجام دهند و نیازی به انجام معاملات در دیگر پلتفرم ها نمی باشد.
 2. یکپارچه سازی برنامه های غیرمتمرکز در پلتفرم اولترا از دیگر ویژگی های آن است. این کار باعث می شود تا نیازی به ترک پلتفرم نباشد.
 3. پشتیبانی کردن اولترا از هر چیزی که در متاورس پیاده سازی شده است که شامل برنامه های دیفای، سرویس های استریم و بازارهای NFT است.
 4. پلتفرم اولترا از برنامه های کاربردی مختلفی همچون تتا Theta، اولترا ولت Ultra Wallet و بازار NFT میزبانی به عمل می آورد که این کار گیمرها را خشنود می سازد.

اولترا Ultra برای بازیکنان چه مزایایی به همراه دارد؟

uos 6 700x292 - ارز اولترا UOS چیست؟
افراد می توانند به توسعه دهندگان به منظور بهبود بازی های ساخته شده کمک کنند و در قبال این کار توکن های UOS دریافت نمایند. زمانی که افراد در تحقیقات نسخه آزمایشی شرکت می نمایند، توکن UOS به عنوان پاداش به انها ارائه خواهد شد.

مطالعه
ارز بورا BORA چیست؟

علاوه بر این در صورتی که بازیکنان در یک بازی از عملکرد خوبی برخوردار باشند، آیتم ها و جوایز مختلفی را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که آیتم های دریافتی دارای ارزش هستند و در بازار پلتفرم امکان مبادله آن ها وجود دارد. همچنین در پلتفرم اولترا امکان شروع بازی پس از گذشت چند دقیقه از خرید آن وجود دارد.

در انتها لازم به ذکر است که در پلتفرم اولترا کاربران می توانند با دعوت دوستان خود به بازی و یا انتشار بازی، درآمد کسب نمایند. پلتفرم اولترا میزان ۳ درصد از درآمد حاصل شده خود را به ارسال لینک دعوت اختصاص داده تا با این کار بتواند به ایجاد انگیزه بپردازد.


بررسی مزایای اولترا Ultra برای سازندگان بازی

uos 7 700x292 - ارز اولترا UOS چیست؟
پلتفرم اولترا Ultra مزایایی را به سازندگان بازی ارائه می دهد که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. با توجه به اینکه بازی ها در بستر اولترا ساخته می شوند، هزینه کمتری مورد استفاده قرار می گیرد و این هزینه ها تا ۲۱ درصد کاهش می یابد. یعنی سازندگان بازی نیازمند هزینه های کمتر برای ساخت بازی هستند و در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد.
 2. کیت های توسعه نرم افزار امکان توسعه برنامه ها را به برنامه نویسان مستقل می دهد و Universal SDK امکان تطبیق بازی ها با پلتفرم های بزرگی همچون Playstation می دهد.
 3. رابط کاربری آسان پلتفرم اولترا توجه جمعی از افراد علاقه مند به بازی را به خود جلب می نماید و این امر باعث افزایش محبوبیت آن شده است.

همکاری اولترا Ultra با شرکت های مختلف

uos 8 700x292 - ارز اولترا UOS چیست؟
یکی از همکاری های پلتفرم اولترا با شرکت AMD بوده است. AMD یکی از شرکت های فعال در حوزه گیمینگ و پردازنده های کامپیوتری است. AMD معتقد است که فناوری بلاکچین باعث تحول بازی های کامپیوتری می شود. از دیگر همکاری های پروژه اولترا می توان به همکاری آن با Ubisoft اشاره کرد. در واقع این همکاری یکی از بزرگترین همکاری های اولترا به شمار می رود. یوبی سافت در بین گیمرها از توجه خاصی برخوردار است.

علاوه بر دو موردی که در بالا به ان اشاره نمودیم، اولترا با شرکت آتاری نیز همکاری کرده است. اولین کنسول های بازی توسط شرکت Atari گسترش داده شد.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال اولترا UOS

در زمان نگارش این مقاله یعنی در تاریخ ۲۶ دسامبر ۲۰۲۱ قیمت رمز ارز اولترا UOS برابر با ۱.۷۱ دلار آمریکا و حجم معاملات ۲۴ ساعته این رمز ارز برابر با ۱۷،۷۶۹،۸۸۳ دلار می باشد. ارز دیجیتال اولترا در ۲۴ ساعته گذشته ۰.۸۲% افزایش قیمت داشته است و اکنون در رتبه ۱۵۰ سایت کوین مارکت کپ قرار دارد.

رمز ارز اولترا از تاریخ ۱ آگوست ۲۰۱۹ تا تاریخ ۱۹ جولای ۲۰۲۰ یک روند ثابتی را طی کرده است این رمز ارز در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۲۱ به یک ATH رسیده است. پس از ان در تاریخ ۲۳ مِی ۲۰۲۱ قیمت آن کمی کاهش یافته و دوباره در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۲۱ به بالاترین قیمت خود یا ATH رسیده است. در ادامه شما قادر خواهید بود روند قیمت این رمز ارز را بر روی نمودار مشاهده کنید:
ultra chart 700x324 - ارز اولترا UOS چیست؟


خرید و فروش ارز دیجیتال اولترا UOS چگونه است؟

uos 14 700x292 - ارز اولترا UOS چیست؟
اولین گام برای خرید و فروش ارز دیجیتال اولترا UOS پیدا کردن یک صرافی است که از این رمز ارز پشتیبانی می کند. پس از آن و در مرحله دوم افراد باید به ثبت نام و احراز هویت بپردازند. فرآیند ثبت نام و احراز هویت ممکن است کمی زمان بر باشد. به همین دلیل بهتر است کاربران قبل از انجام عملیات با نحوه کار با صرافی آشنا شوند.

علاوه بر این لازم به ذکر است که کاربران ایرانی در صورتی که قصد خرید رمز ارز را با استفاده از پلتفرم های خارجی داشته باشند، می توانند در ابتدا یکی از استیبل کوین ها را از صرافی های داخلی خریداری نموده و در یکی از صرافی خارجی مورد نظر به ارز اولترا UOS تبدیل کنند. در قسمت بعدی مقاله شما می توانید با صرافی های آنلاین خارجی پشتیبانی کننده رمز ارز اولترا UOS آشنا شوید.

مطالعه
ارز استورج Storj چیست؟

معرفی صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال اولترا UOS

uos 10 700x292 - ارز اولترا UOS چیست؟
همانطور که در قسمت قبلی مقاله بیان نمودیم، صرافی ها به منظور خرید و فروش رمز ارزها مورد استفاده قرار می گیرند. در انتخاب صرافی ها نیاز است تا از امنیت پلتفرم اطمینان حاصل نمایید. زیرا این کار باعث می شود تا با خیال راحت به سرمایه گذاری بپردازید.

برای مشاهده صرافی های پشتیبانی کننده رمز ارز UOS می توانید به سایت معروف کوین مارکت کپ مراجعه نمایید و پس از انتخاب رمز ارز مورد نظر در قسمت Market با صرافی های پشتیبانی کننده آن آشنا شوید. در ادامه تعدادی از صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال اولترا UOS را به شما عزیزان معرفی خواهیم نمود:

 1. صرافی KuCoin
 2. صرافی Gate.Io
 3. صرافی Bithumb
 4. صرافی Bitfinex
 5. صرافی BitMart

معرفی کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال اولترا UOS

uos 11 700x292 - ارز اولترا UOS چیست؟برای ذخیره سازی رمز ارز اولترا UOS افراد می توانند از کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری موجود در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنند. البته باید بررسی نمایند که چه کیف پولی از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. در صورتی که انتخاب شما کیف پول های سخت افزاری می باشد، می توانید از کیف پول لجر Ledger برای ذخیره سازی این رمز ارز استفاده نمایید. کیف پول های سخت افزاری از امنیت بالایی برخوردار می باشند و می توانید با خیال راحت دارایی های خود را در آن ذخیره نمایید.

اگر در نظر دارید تا از کیف پول های نرم افزاری استفاده نمایید، کیف پول تراست Trust و کیف پول سیف پل SafePal دو گزینه مناسب برای ذخیره سازی ارز دیجیتال اولترا هستند و به راحتی بر روی تلفن همراه قابل نصب می باشند. این دو کیف پول در دو نسخه اندروید و Ios موجود می باشند و کاربران قادر خواهند بود آنها را به صورت رایگان بارگیری نمایند.


بررسی آینده ارز دیجیتال اولترا UOS

uos 12 700x292 - ارز اولترا UOS چیست؟
در اینجا می توان بیان نمود با توجه به اینکه صنعت گیمینگ در حال رشد و توسعه است، اولترا نیز می تواند از آینده خوبی برخوردار باشد و یک سرمایه گذاری مناسب به شمار رود. در واقع اولترا به همه شرکت کنندگان صنعت بازی امکان می دهد از تعداد زیادی از منابع سود ببرند، که از فناوری بلاکچین و قراردادهای هوشمند برای گیمرها و توسعه دهندگان بازی استفاده می کند.

همچنین اولترا با شرکت هایی همچون AMD و غول بازی های ویئویی Ubisoft همکاری نموده است که این امر می تواند به رشد پلتفرم کمک کند. در واقع رشد پلتفرم و دسترسی آن به اهداف مورد نظر می تواند آینده خوبی را رقم بزند. ما به شما پیشنهاد می نماییم که قبل از سرمایه گذاری تمامی عوامل را به صورت کامل بررسی نمایید.


کلام پایانی درباره‌ ی ارز اولترا UOS چیست؟

با خواندن این مقاله شما می توانید با رمز ارز UOS و پلتفرم ارائه دهنده آن Ultra آشنا شوید. اولترا Ultra خود را به عنوان یک اکوسیستم توزیع بازی های ویدوئی مبتنی بر بلاکچین معرفی می نماید و مزایایی را برای بازیکنان و توسعه دهندگان ارائه می دهد. همچنین پلتفرم اولترا محیط سودمندی را برای برای گیمرها و توسعه دهنگان بازی فراهم می آورد.

پلتفرم اولترا از یک محیط کاربر پسند برخوردار می باشد و در این پلتفرم کاربران می توانند به راحتی خرید آیتم ها و معاملات را درون برنامه انجام دهند. توکن این پلتفرم یعنی UOS یک توکن با استاندارد ERC-20 می باشد و در پلتفرم اولترا کاربردهای متفاوتی دارد. برای ذخیره سازی این توکن کاربران قادر خواهند بود از کیف پول هایی همچون تراست، سیف پل و لجر استفاده نمایند. امیدواریم که با خواندن این مقاله اطلاعات کافی در ارتباط با ارز دیجیتال اولترا UOS را دریافت نموده باشید.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز اولترا UOS چیست؟” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.

https://www.zoomarz.com/uos-cryptocurrency

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.