رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید.. Please subscribe to paid membership

متاستفانه اجازه برای ایجاد پست ندارید Please subscribe to paid membership

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

دوره جامع آموزش سرمایه گذاری و اقتصاد

کریپتو کارنسی یا ارز دیجیتال، بازاری که در یک ساله اخیر مخاطبین بسیاری را به خود جلب کرده است. دوره جامع آموزش ارز های دیجیتال اما با وجود این افراد بسیاری آگاهی کافی یا حداقل نسبی را نسبت به موضوع ارز دیجیتال ندارند. در این مقاله به بررسی مبحث ارز دیجیتال می پردازیم.

رمز ارز چیست؟

رمز ارز در واقع یک نوع پول است اما با ماهیت متفاوت. ارز دیجیتال روی بستر بلاکچین و به صورت غیر متمرکز فعالیت می کند. نحوه انتقال و ذخیره رمز ارز، دوره جامع آموزش ارز های دیجیتال ارز دیجیتال الکترونیکی است و مبنای صفر و یکی دارد.

مطالعه
ارز ان اف تی NFT چیست؟

غیر متمرکز بودن رمز ارز دوره جامع آموزش سرمایه گذاری و اقتصاد یعنی این که برای خرید و فروش این ارزها نیازی به واسطه نیست و این انتقال بصورت الکترونیکی و بدون واسطه صورت می گیرد.

برای اینکه انتقال رمز ارز بصورت غیر متمرکز باشد از سیستم رمز نگاری در ان استفاده می شود.

ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال در واقع همان پول فیزیکی است که در بستر دیجیتال قرار داشته و مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال برای خرید آنلاین و یا جابجایی و دوره جامع آموزش سرمایه گذاری و اقتصاد انتقال پول شما از آموزش ارز دیجیتال خود استفاده میکنید.

مطالعه
ارز اولترا UOS چیست؟

تفاوت ارز دیجیتال و رمز ارز چیست؟

رمز ارز درواقع نوعی ارز دیجیتال است که به صورت غیر متمرکز و به صورت رمز نگاری شده می باشد. در حال حاضر اکثر مردم ارز دیجیتال را رمز ارز تلقی میکنند که در واقع این یک غلط مصطلح می باشد.

در ادامه متن نیز هر جا با کلمه ارز دیجیتال مواجه شدید منظور همان رمز ارز می باشد.

ارز دیجیتال، رمز ارز نیست بلکه  دوره جامع آموزش ارز های دیجیتال همانطور که در ابتدای این سر فصل گفتیم رمز ارز نوعی ارز دیجیتال است با تفاوت هایی نسبت به دیگر ارز دیجیتال ها همانند پولی که در حساب بانکی شماست و شما برای انتقالات پول به صورت آنلاین از آن دوره جامع آموزش سرمایه گذاری و اقتصاد استفاده می کنید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه