رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

خرید فرش ۱۲ متری

خرید فرش ۱۲ متری

فرش  ۱۲ متری فرشی با ابعاد ۳ در ۴ می باشد که جزو بزرگترین سایز های استاندارد فرش در ایران است. فرش ۱۲ متری معمولاً توسط کارخانه به صورت تک نیز بافته می شود، چون ابعاد آن استاندارد می باشد. فرش ۱۲ متری ماشینی مناسب برای محیط های بزرگ می باشد، چرا که این فرش اگر در محیط های کوچک برای پر کردن کامل محیط پخش شود، محیطی کوچک و خفه را ایجاد می‌کند. اما اگر در محیطی که کمی اطراف آن باز می باشد پهن شود بسیار به روشن تر و بزرگتر نشان دادن محیط کمک می کند. در این مطلب قصد داریم هر آنچه لازم است درباره خرید فرش ماشینی ۱۲ متری بدانید بیان کنیم. با ما همراه باشید.

خرید فرش 12 متری

ویژگی های فرش ۱۲ متری

فرش ۱۲ متری از آنجایی که به صورت مستطیل می باشد جز بزرگترین و خوش سایزترین فرش های ماشینی می باشد به همین دلیل بهتر است با محیط خود سازگار باشد. شاید در محیط هایی به شکل مستطیل، شکل و شمایل زیباتری به محیط داده و همچنین اگر به صورت تک پهن شود می تواند زیبایی محیط های کوچک را دوچندان کند.

معایب فرش ۱۲ متری و مشکلاتی که می تواند ایجاد کند

اگر در ساختمان اجاره ای زندگی می کنید که هر سال یا چند سال یکبار مجبور به تعویض منزل خود هستید بهتر است از سایز فرش ۱۲متری استفاده نکنید. فرشهای ۱۲ متری می تواند شما را در هنگام حمل و نقل به دردسر بزرگی بیاندازد. اگر جزو آن دسته از افراد هستید که فرش ماشینی خود را برای شستشو سالی یکی دوبار به قالیشویی میفرستید بهتر است دور فرش ۱۲ متری را خط بکشید. اگر در منزل اجاره ای زندگی میکنید از فرش هایی با سایز های کوچکتر از فرش ۱۲ متری استفاده کنید شاید بعد ازین منزل، در منزلی کوچکتر مستقر شوید و این تازه شروع ماجرا خواهد بود. امکان دارد که مجبور شوید در منزل اجاره‌ای بعدی پایه های مبل خود را بر روی فرش بگذارید و این عمر و دوام فرش شما را کمتر از حد معمول می کند. امکان دارد که حتی باعث پارگی فرش شما شود در انتخاب سایز فرش خود دقت کنید. مخصوصاً زوج های جوان که در منزل های اجاره ای زندگی خود را آغاز می‌کنند.

مطالعه
24 تکنیک کاربردی در فروش تلفنی و بازاریابی تلفنی املاک

فرش ۱۲ متری بخریم یا فرش ۹ متری و ۶ متری

اگر برای خرید فرش خود دچار سردرگمی هستید بهتر است ابتدا به متراژ محیط مورد نظر دقت کنید. بهتر است فرش شما زیر وسایل از جمله مبلمان نرود و همیشه مقداری از محیط مورد نظر کوچکتر باشد. در دنیای طراحی های مدرن دیگر از فرش ها در وسط سالن و پذیرایی استفاده می شود، گاهی تصور می شود که اصلاً فرش کاربرد خود را از دست داده و صرفاً جنبه تزیینی پیدا کرده. اما به نظر می رسد که فرش ۱۲ متری با توجه به آپارتمانی شدن خانه ها و کوچکتر شدن محیط ها دارد جای خود را به سایز فرش ۹ متری و شش متری و حتی کوچکتر ۴ متری می دهد. همچنان اگر سوالی درمورد خرید فرش دارید می توانید با کارشناشان ما در واتساپ همراه باشید.

مطالعه
قیمت انواع یخچال ایستاده چقدر است؟

قیمت فرش ۱۲ متری

عوامل موثر بر قیمت فرش ۱۲ متری

فرشهای ۱۲ متری به واسطه سایز خود گران تر از بقیه سایزها می باشد، اما عوامل دیگری هستند که برای متغیر بودن قیمت این سایز تاثیر می گذارند برای مثال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید فرش 12 متری

جنس فرش

فرش ۱۲ متری کاشان با جنس های متفاوت تولید و عرضه می شود. یکی از این جنس ها که جزء گرانترین ها نیز می باشد نخ اکریلیک است. نخ های اکریلیک به علت مناسب بودن و محبوب بودن در بین خانواده هایی که به دنبال کیفیت هستند از نخ های دیگر گرانتر می باشد و فرش های با نخ پلی استر بسته به میزان پلی استرشان جزو فرش های ارزان تر می باشد. قیمت فرش پلی استر نیز بسته به میزان پلی استر متفاوت است.

شانه و تراکم فرش

فرشهای ۱۲ متری کاشان با شانه و تراکم بالاتر گرانتر و فرشهای ۱۲ متری کاشان با شانه و تراکم پایین تر ارزان تر می باشند. تاکید می کنم که شانه و تراکم تاثیری بر روی کیفیت فرش ندارد و رابطه مستقیم با ضخامت و ظرافت فرش دارد. فرش های ۷۰۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه ضخیم تر از فرش ۱۲۰۰ شانه و فرش ۱۵۰۰ شانه است. شاید برایتان سوال پیش آید که کدام بهتر است؟ شما می توانید با مراجعه به صفحه راهنمای خرید فرش مراجعه کنید تا بسیاری از سوالاتتان برطرف شود.

مطالعه
انتخاب تجهیزات تعمیرات موبایل

فرش ۱۲ متری ارزان

شما هر جا که فرش ها را با کیفیت پایین تر و شانه و تراکم پایین تر انتخاب کنید مسلما فرش ۱۲ متری شما ارزان تر می باشد. اصولاً این فرش ها با پایه نخ پلی استر مناسب برای مکان های کم رفت و آمد می باشد، چرا که کیفیت فرشهای ۱۲ متری اکرولیک را ندارند. هایپر فرش بر اساس کیفیت کالا کار می کند، شما فرشهای اکریلیک با قیمت مناسب را نیز می توانید از هایپر فرش تهیه کنید.

جدیدترین فرش های ۱۲ متری

فرشهای ۱۲ متری جدید به صورت دائم به بازار عرضه می‌شود. می‌توان گفت که به علت رقابتی بودن بازار در کاشان بسیاری از کارخانه ها درحال جدید کردن فرشهای ۱۲ متری موجود در بازار هستند. اما می توان گفت که بسیاری از فرش های ۱۰۰۰ شانه و ۱۲ متری های قیطران جزو جدیدترین ها در بازار می باشند. می توان فرش ۱۵۰۰ شانه قیطران مانند دلبر، سوفیا، پریچهر، مهناز، پرسین و آرشیت اشاره کرد. در این فرش ها از طرح جدید پتینه نیز استفاده شده. فرش پتینه الهام گرفته از فرش های قدیمی است که زنده کننده خاطرات نیز می باشد.

خرید فرش 12 متری - یک سوال

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه