رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات چیست؟

دستگاه پر کن مایعات دستگایی است که برای پر کردن مایعات غلیظ و رقیق در صنایع های مختلفی از جمله دارویی، آرایشی، غذایی استفاده میشود. شما میتوانید با خرید این دستگاه مایعات زیادی مثل دستگاه پر کن ظرفشویی، دستگاه پر کن جامدات، دستگاه پرکن روغن ترمز و… را در حجم های مختلف پر میکند که شما میتوانید با خرید این دستگاه این مواد را در بطری بریزید و بفروشید.

منبع:https://khedrimachine.com/

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب دستگاه پرکن مایعات میزان غلظت مواد است. استفاده از دستگاه پرکن مایعات باعث افزایش سرعت تولید میشود. همچنین با استفاده از این دستگاه میتوان مقدار مورد نیاز مواد برای پر شدن یک بطری را مشخص کرد.

دستگاه پرکن مایعات نمیتواند هم زمان انواع مایعات را در صنایع مختلف بسته بندی کند به عنوان مثال پر کردن دستگاه پرکردن شامپو را نمیتوان با دستگاه پر کن کرم یا روغن ترمز یکی کرد. برای همین بسته به شغل شما باید یک دستگاه پرمن مایعات برای صنعت خود خریداری کنید. در ادامه با انواع مایعات و دستگاهای پرمن مایعات آشنا میشویم. شما میتوانید برای خرید دستگاه پرکن مایعات با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید.

دستگاه پرکن مایعات جهت انتقال انواع مایعات اعم از مایعات غذایی مانند خامه های شیرینی، روغن، روغن کنجد، شکلات، شیره، عسل و انواع روغن های خوراکی و آب معدنی و همچنین انتقال مایعات شیمیایی به ظروف و بطری ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عبارتی دستگاه پرکن مایعات برای همه نوع مایعات استفاده میشود.

انواع دستگاه پرکن مایعات (پرکن مایعات غلیظ و رقیق)

همان طور که قبلا گفتیم ما انواع دستگاهای پرکن مایعات داریم که شامل:

دستگاه پر کن مایعات غلیظ

دستگاه پر کن مایعات غلیظ برای مایعاتی که دارای چگالی بالا یا غلظت هستند، از پرکن مایعات غلیظ استفاده می‌شود.

دستگاه پرکن مایعات غلیظ از مکانیزم سیلندر پیستون بهره میبرد و در دو نوع اتومات و نیمه اتومات در ماشین سازی خدری تولید میشود. در مدل نیمه اتومات این دستگاه اپراتور بطری محصولات را بر روی نوار نقاله گذاشته و نوار نقاله بطری ها را به سمت نازل های پرکن دستگاه هدایت میکند و در مدل رومیزی دستگاه که نوار نقاله وجود ندارد اپراتور بطری را در زیر نازل نگه داشته و نازل شروع به پرکردن بطری میکند، اما در مدل اتومات از سیستم سورتر استفاده میشود و قسمت درب بند اضافه میشود که بدون داشتن اپراتور عمل پر کردن مواد صورت میگیرد.
لازم به ذکر است نازل های دستگاه پرکن مایعات را میتوان تک نازل تا هشت نازل تولید کرد که با توجه به میزان تولید و خواست مشتری قابل تغییر است. ماشین آلات پر کن مایعات غلیظ انواع مختلفی دارد که شامل:

· دستگاه پرکن مایعات پمپی: این دستگاه برای پر کردن مایعات غلیظ با ویسکوزیته بالا است. عملکرد این دستگاه بسیار راحت است.

· دستگاه پرکن مایعات سیلندر پیستونی: این دستگاه عملکر پیشرفته دارد. و این دستگاه علاوه بر مایعات غلیظ با ویسکوزیته بالا مایعات نیمه غلیظ را پر میکند.

· دستگاه پرکن و درب بند روتاری همراه با لیبل شیرینگ: برای پر کردن مایعات رقیق و غلظت متوسط انجام میشود.

· دستگاه اسپری پرکن: این دستگاه به صورت دستی است.

· اسپری پر کن خط مستقیم: تمام اتوماتیک است

· اسپری پر کن رفت و برگشت: تمام اتوماتیک است.

· دستگاه تیوپ پر کن: برای پر کردن مایعات غلیظ جامد مثل مواد کرمی، آرایشی و…

· دستگاه پرکن ساشه مایعات: کاربرد این دستگاه معمولا برای بسته بندی مایعات تک نفره و یک بار مصرف مثل آمیوه، سس های مختلف و…

شما میتوانید برای خرید دستگاه پرکن مایعات غلیظ با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

دستگاه پرکن مایعات رقیق

مناسب مواد مایع با چگالی پایین می‌باشد. ویسکوزیته اینگونه مایعات پایین است و بسیار روان حرکت می‌کنند و به همین علت میتوان از وزن خود مواد جهت عملیات تزریق استفاده کرد. از مایعات رقیق می‌توان محلول های ضدعفونی ، آب معدنی ، نوشابه‌ها و بسیاری از محصولات دیگر را نام برد. دستگاه پرکن مایعات رقیقی انواع مختلفی دارد که شامل:

· دستگاه پرکن مایعات رقیق ثقلی: این دستگاه برای مایعات رقیق استفاده میشود و عملکرد ساده دارد.

· دستگاه پرکن مایعات اورفلو یا سر ریز: این دستگاه برای مایعات رقیق و نیمه غلیظ استفاده میشود.

· دستگاه مایعات تری بلوک: این دستگاه ترکیبی از پرکن مایعات رقیق، شست شوی دهنده ی بطری و درب گذار و درب بند است.

· دستگاه پرکن مایعات منو بلوک: کارایی این دستگاه مانند دستگاه پرکن مایعات تری بلوک است فقط شست شوی دهنده ی بطری در این دستگاه وجود ندارد.

شما میتوانید برای خرید دستگاه پرکن مایعات رقیق با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

دستگاه پرکن مایعات خطی تمام اتومات و نیمه اتومات

اساس کار این دستگاه به این شکل است که مواد داخل مخزنی دپو میشوند و ظروف در داخل نوار نقاله قرار میگیرند و به حرکت درمی آیند و به زیر شیرهای نازل توقف میکنند. تزریق به داخل ظروف انجام میشود و ظروف پر میشوند. همین ترتیب ادامه پیدا میکند و این کارها نیز با دستگاه پرکن مایعات خطی انجام میشود.

مطالعه
مزایای استفاده از نرم افزارهای یکپارچه مالی

دستگاه پرکن مایعات پیستونی

دستگاه پرکن مایعات پیستونی از کاربردی ترین نوع این دستگاه است که قابلیت پر کردن مایعات غلیظ و رقیق بر اساس حجم سیلندر را دارد و مکانیزم این دستگاه به این صورت است که با استفاده از سیلندر پیستون ظروف را پر میکند.

از مزایای کلیدی دستگاه پرکن مایعات پیستونی می توان به قیمت مناسب این دستگاه در مقایسه با عملکرد آن نسبت به دستگاه های پرکن گران قیمت دیگر اشاره نمود.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید.

دستگاه پرکن مایعات 4 نازله

پرکن مایعات 4 نازله به صورت روتاری 4 نازله طراحی گردیده است. این دستگاه برای محصولاتی نظیر:

دوغ ، عرقیات ، شیشه شویی 3 لیتری ، آب مقطر ، آب آشامیدنی ، شربت های نوشیدنی رقیق بدون گاز طراحی و ساخته شده که از نظر کارایی بازدهی مناسبی داشته است..

دستگاه پرکن مایعات دو نازله

این دستگاه از دو نازل برخوردار است. تعداد نازل ها با سرعت پر کردن ظروف رابطه مستقیم دارد. معمولا پرکن های 2 نازله را هم به صورت خطی و هم به صورت روتاری طراحی می نمایند. سرعت دستگاه در میزان مناسبی است. این دستگاه دارای اینورتر جهت تنظیم سرعت میباشد.

شما میتوانید برای خرید دستگاه پرکن مایعات با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید.

دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک

در دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک، دیگر دستگاه مجهز به نوار نقاله و دربندی نیست. بنابراین راهبری محصول یا بطری به شکل دستی می‌باشد و درب بطری ها نیز باید به صورت دستی بسته شود. پرکن مایعات رومیزی یا پرکن مایعات خانگی و پرکن مایعات کوچک یک نوع پرکن نیمه اتوماتیک می‌باشند. مجموعه خدری به خاطر احترام به حقوق مشتری پرکن مایعات نیمه اتوماتیک را همراه با شاسی و میز تولید می‌کند و با قیمتی بسیار مناسب به فروش می‌رساند.

مشخصات دستگاه پر کن مایعات غلیظ اتوماتیک

دستگاه های پرکن مایعات در مدل های تک، دو، چهار، شش، هشت نازله یا مطابق با در خواست مشتری تولید می شوند. بدنه استیل مخزن های دستگاه پرکن متناسب با حجم مایع، دارای چند نازل می باشد. در ادامه سرعت و کارایی چند نمونه از دستگاه های پرکن مایعات با در نظر گرفتن تعداد نازل های آن بیان شده است:

 • پرکن تک نازله تا ۳۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن دو نازله تا ۷۰۰ ظرف یک لیتری هر ساعت
 • پرکن چهارنازله تا ۱۱۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن شش نازله تا ۱۳۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن هشت نازله تا ۱۷۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت

بنا به سفارش مشتری جنس بدنه مخزن را می توان از استیل ۳۱۶ که در صنایع شیمیایی کاربرد دارد استفاده کرد. جک هایی که در دستگاه پرکن مایعات غلیظ قرار می گیرد باید کیفیت مناسبی داشته باشند. لازم به ذکر است که در انواع دستگاه های پرکن مایعات تمام اتوماتیک نیاز به اپراتور نیست، در صورتی که در دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک نیاز به یک یا چند اپراتور میباشد. قیمت دستگاه پرکن مایعات در مراکز پخش عمده این محصولات مناسب تر میباشد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید.

دستگاه پرکن مایعات غلیظ پمپی

مایعاتی که دارای ویسکوزیته زیادی هستند جزو دسته مایعات غلیظ محسوب میشوند. در یک تعریف ساده، ویسکوزیته یا گرانروی مقاومت ماده در برابر جاری شدن است. به دلیل این ویژگی برای پر کردن این گونه مایعات می بایست از دستگاه پر کن مایعات غلیظ استفاده نمود.

موادی همچون گریس، روغن های شیمیایی با غلظت زیاد، شیره، عسل و مربا نمونه هایی از مایعات با گرانروی زیاد هستند که برای بسته بندی آنها نیاز به پرکن مایعات غلیظ است. پر کردن این گونه مایعات از حساسیت خاصی برخوردار است. زیرا مقدار تنظیمات اشتباه یا حتی طراحی اشتباه در مکانیسم پر کردن، موجب خطاهای غیر قابل قبول میگردد. بر خلاف پرکن مایعات رقیق که با کمک سیستم ثقل و وزن خود مایع پر کردن انجام میگرفت، در دستگاه پرکن مایعات غلیظ در مرحله ی اول بهترین مکانیسم سیلندر پیستون میباشد. البته برای این کار مکانیسم های دیگری هم وجود دارد.

کاربرد دستگاه پرکن مایعات غلیظ

بیشترین کاربرد این دستگاه پرکن مایعات در صنایع غذایی و برای پر کردن انواع مربا و مارمالاد، خامه، سس، شکلات، ماست، رب گوجه فرنگی و … در انواع ظروف شیشه ای، پلاستیکی، فلزی و… است. یکی از پرکاربردترین پرکن مایعات غلیظ، دستگاه پرکن عسل است.
در صنایع دیگر مانند صنایع شیمیایی دستگاه پرکن مایع و انواع مایعات شوینده، پرکن روغن موتور، پرکن اتواع شربت های دارویی و … به عنوان یک دستگاه پرکن مایعات غلیظ کاربرد دارد. شما میتوانید

با مشاوران ما راجب خرید دستگاه پرکن مایعات صحبت کنید.

دستگاه پر کن جرم گیر و مایعات اسیدی

دستگاه های پرکن جرم گیر، انواع گوناگونی دارند که هر کدام، موارد استفاده متفاوتی دارند. برای نمونه شما اگر از این دستگاه استفاده می کنید، کار با آن ممکن است تا اندازه ای برایتان دشوار باشد و باید فردی که در این زمینه کار می کند، دقت بیشتری داشته باشد.

دستگاه پرکن مايعات اسیدي مجهز به 4 نازل پنومات می باشد که به صورت مستقیم از مخزن تغذیه می کند و تمامی مسیرهای دیگر با مواد اسیدی در این دستگاه از پلاستیک (نوع تفلون) و پلی اتیلن طراحی و ساخته شده که در برابر اسیدهای خورنده از مقاومت بالایي برخوردار می باشد.

مزایای استفاده از این دستگاه ها:

1. استفاده از قطعات پلاستیکی

2. تنظیم مقدار پر کردن هم از طریق شیر و هم تایمر به صورت مجزا

3. امکان پر كردن انواع ظروف در ابعاد و اشکال و ارتفاع متفاوت

4. کابرد آسان و بسیار ساده

محصولات مشابه دستگاه نیمه اتومات مایعات اسیدی:

 • پرکن اسید 4نازل دستی
 • پرکن اسید روتاری تمام اتومات
 • پرکن و دربند مخصوص مواد اولیه و خورنده
 • پرکن مواد کف کننده
مطالعه
خیانت حسابداری مالی به کسب و کارها

دستگاه پرکن مایعات شوینده

مایعات شوینده به موادی در صنعت گفته می شود که خاصیت کف کنندگی داشته باشند. از این رو در قسمت بسته بندی ظروف مواد شوینده در کارخانجات از انواع دستگاه پرکن مایعات شوینده استفاده می شود که دارای مکانیزم خاصی هستند تا در اثر فشار پر کردن مایع کف نکند و تا حداکثر گنجایش بتواند ظروف مایعات شوینده را پر کند.

شما میتوانید با مشاوران ما راجب خرید دستگاه پرکن مایعات تماس بگیرید و صحبت کنید.

مشخصات پرکن مایعات شوینده

 • اسکلت از جنس قوطی آهن ۵۰ در ۵۰ با روکش رنگ اپوکسی
 • روکش دستگاه PVC
 • مخزن ۱۵۰ لیتری PVC
 • دارای سه متر نوار نقاله مجهز به اینورتر
 • جهت تنظیم دور موتور
 • سیستم دکل پنوماتیک
 • تابلو برق از جنس پلی استر ضد جرقه مجهز به PLC
 • نازل ها از جنس پلی اتیلن یا PVC

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی را می توانید با مراجعه به فروشندگان انواع دستگاه های پرکن مایع ظرفشویی با کمترین قیمت و بهترین کیفیت خریداری کنید. این دستگاه ها با قیمت و کیفیت های مختلفی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی یکی از پر فروش ترین مدل های دستگاه پرکن مایع می باشد که با پرکردن انواع ظروف مایع ظرفشویی در سایزها و حجم های مختلف باعث سرعت بخشیدن به کار تولید کنندگان شده است .

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی هیمورا مجهز به نازل هایی می باشد که تعداد نازل ها برحسب ظرفیت دستگاه متغیر است، به واسطه این نازل ها می توان مقدار فروانی ظرف را در یک زمان پر کرد. معمولاً این دستگاه به صورت تک نازله، دو نازله و … که تا 10 نازل امتداد دارد قابل تولید است و مصرف کننده می تواند برحسب نیاز، نوع مورد نظر را سفارش دهد، جهت استفاده از این دستگاه می بایست ظرف مورد نظر را روی نوار نقاله قرار داد و دهانه ظرف بصورت کیپ به نازل می چسبد و مایع با حرکت پیستونی به سمت جلو رفته و مایع داخلی سیلندر به داخل ظرف پمپاژ می گردد، در نتیجه از ریختن مایع و اتلاف مواد جلوگیری می شود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید.

دستگاه پرکن گلاب

گلاب مایعی رقیق است که برای پر کردن آن از دستگاه پرکن مایعات رقیق استفاده میشود. دستگاه پرکن گلاب باید از استانداردهای خاصی برخوردار باشد تا مراحل تولید گلاب را به خوبی پشت سر بگذارد. دستگاه پرکن گلاب قادر است همه ظروف اعم از پلاستیکی، قوطی، پت و شیشه را در ابعاد گوناگون پر کند.

دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی

میدانیم که رب گوجه فرنگی چاشنی اصلی و محبوب ما ایرانی هاست و کاخانه های متعددی به تولید این ماده در ایران مشغول هستند. برای تولید رب باید دستگاهی وجود داشته باشد تا این مواد را به داخل شیشه یا قوطی تزریق کند. برای این کار به دلیل این که رب گوجه فرنگی ویسکوزیته بسیار بالایی دارد، از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده میشود.

شما میتوانید با شرکت خدری راجب خرید دستگاه پرکن مایعات تماس بگیرید.

دستگاه پرکن وازلین

دستگاه پرکن وازلین نوعی از دستگاه پرکن مایعات غلیظ است و شامل ویژگی‌های زیر می‌باشد:

 • دارای چهار نوار نقاله است.
 • دارای سیستم دکل و باز و بسته کردن نازل‌هاست.
 • از 150 سی سی تا 2000 سی سی می‌تواند پر کند.
 • نازل‌ها مانع از چکه کردن و هدر رفتن مایعات می‌شوند.

دستگاه پرکن روغن موتور

دستگاه پرکن روغن موتور با قیمت های مختلفی به فروش می رسد. معمولا دستگاه های پرکن را با تنوع زیادی تولید و به بازار ارائه می دهند. تفاوت قیمت ها نیز نتیجه همین تنوع در تولید محصول می باشد. انواع دستگاه پرکن برای محصولات مختلف در بازار موجود است.

دستگاه پرکن روغن موتور می تواند دارای تعداد نازل های مختلفی باشد که البته بستگی به قدرت موتور آن دارد. امروزه شرکت ما دستگاه پرکن روغن موتور را با ظرفیت های مختلفی به بازار عرضه می نماید تا خریداران دچار مشکل نشوند.

معمولا دستگاه پرکن روغن موتور را به صورت خطی یا روتاری طراحی و تولید می نمایند. در این صورت خریدار می تواند با توجه به شرایط و نیاز خود یک مدل را انتخاب و خریداری نماید. برای خرید بهترین دستگاه پرکن با ارزان ترین قیمت ممکن می توان به مراکزی مراجعه نمود که به صورت مستقیم اقدام به عرضه این محصول می نمایند.

قابلیت های دستگاه پرکن روغن موتور

 • مجهز به سیستم نمایش PLC
 • قابلیت تولید به صورت سفارشی
 • دقت فوق العاده در پر کردن ظروف روغن
 • استفاده از سیستم پیستونی برای پر کردن ظروف
 • به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر قطعات

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید.

دستگاه پرکن آب معدنی

ضرورت استفاده از دستگاه پرکن آب معدنی در کارخانه هایی که اقدام به تولید و بسته بندی آب معدنی میکنند، مشخص است. این دستگاه ها ضمن شستشو و پر کردن بطری ها به دقت و در زمان سریع، مراحل بسته بندی و تولید محصول نهایی را هم انجام میدهند.

دستگاه پرکن نوشابه

دستگاه پرکن نوشابه از دستگاههای پرکن مایعات است که در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در خدری ماشین تولید میشود. نوع اتوماتیک آن نیاز به اپراتور ندارد و همه مراحل کار را با سرعت و دقت بسیار بالا و به صورت پیشرفته انجام میدهد، اما نوع نیمه اتوماتیک آن نیاز به نیروی انسانی دارد و به آن مدل دستی هم میگویند.

دستگاه پرکن روغن خوراکی

دستگاه پرکن روغن خوراکی دستگاه پرکن مایعات غلیظ است. این دستگاه شامل انواع دستگاه پرکن مایعات نیمه اتومات و تمام اتوماتیک است که به بازار عرضه می‌شود و قابل سفارش است. عملکرد دستگاه پرکن روغن خوراکی سیلندر پیستون است، به این صورت که مایعات براساس حجم سیلندر به داخل ظروف می‌ریزند. در واقع حجم سیلندر براساس حجم ظروف تنظیم می‌شود. سیلندر تعبیه شده در دستگاه‌های پرکن مایعات غلیظ باعث می‌شود مایعات غلیظ روان‌تر حرکت کنند.

مطالعه
شفافیت مالی و ارتقا مدیریت شهری با پیاده سازی دستورالعمل خزانه داری

دستگاه پرکن روغن زیتون

روغن زیتون روغنی خوراکی، مایع و غلیظ است. برای پر کردن ظروف از روغن زیتون از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده می‌شود. این دستگاه به دلیل تماس با مواد غذایی از مواد بهداشتی و درجه یک ساخته شده است. تعداد نازل‌ها بسته به میزان تولیدات کارخانه‌ها قابل تغییر و سفارش است.

شما میتوانید با مشاوران ما راجب خرید دستگاه پرکن مایعات مثل روغن زیتون تماس بگیرید و صحبت کنید.

دستگاه پرکن جامدات

دستگاه پرکن مایعات جامدات وسیله ای است که برای پر کردن محصولات جامد همچون مواد پودری، گرانولی و… استفاده میشود. این دستگاه در 3 مدل اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی برای پر کردن محصولات جامدی استفاده میشود.

پرکن مایعات روتاری

دستگاه پرکن مایعات روتاری یکی از انواع پرکن است که معمولا تعداد نازل های آن ۲ یا بیشتر است. میزان مقدار پر شدن به راحتی قابل تغییر است. این دستگاه ها به واسطه حجم کاری زیادی که دارند خطای کمی در پر کردن به جای می گذارند.

کاربرد دستگاه پرکن روتاری دو نازله منحصرا برای پرکردن مایعات رقیق از قبیل آب، دوغ، شربت، عرقیجات گیاهی و … می باشد.
در این مدل پرکن روتاری ۲ نازله فشار مواد برای تزریق در داخل بطری ها از طریق ثقل انجام می گیرد.

در خط های پرکن و بسته بندی خطی برای انجام حداقل ۳ کار بر روی یک ظرف حدود ۶ متر طول فضا نیاز است، اما در پرکن روتاری مایعات با همان پیش بینی کار، حداکثر فضایی که نیاز دارد ۱.۵ متر خواهد بود.

مشخصات فنی:

 • قابلیت تنظیم سرعت صفحه گردان
 • قابلیت دربندی بطری ها
 • استفاده از دو عدد شیر اکچیتور بر روی نازل ها
 • استفاده از مخزن استیل برای انتقال مواد جهت تزریق
 • قابلیت استفاده در انواع بطری
 • ابعاد کلی دستگاه: طول: ۱۰۰ cm عرض: ۱۰۰ cm ارتفاع: ۱۷۰ cm
 • ولتاژ ورودی: ۲۲۰ ولت
 • سرعت دستگاه: ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ بطری ۱ لیتری در ساعت
 • وزن دستگاه: ۲۸۰ kg

قیمت دستگاه پرکن مایعات

همانطور که گفته شد ماشین سازی خدری از شرکت ها و تولید کنندگان و فروشندگان معتبر و منصف در زمینه ساخت و فروش انواع ماشین آلات صنعتی مخصوصا انواع دستگاه پرکن مایعات میباشد که تمامی محصولات را با مواد خام و اولیه مرغوب و یراق های اصلی و با کیفیت میسازد و همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش 5 ساله و قیمت های مناسب به دست شما مشتریان عزیز میرساند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت دستگاه پرکن مایعات از طریق پل های ارتباطی و یا شماره های تماس با ما در ارتباط باشید.

نکات مهم پیش ازخرید و فروش دستگاه پرکن مایعات و مایعات غلیظ

برای خرید این نوع دستگاه ها حتما نکات زیر را مد نظر داشته باشید :

· توصیه می شود پیش از هر کاری و قبل از راه اندازی و استفاده از دستگاه پرکن مایعات غلیظ، با مطالعه راهنمای استفاده از دستگاه با دستورالعمل های لازم آشنا گردید.

· استفاده از دستگاه پرکن مایعات غلیظ بهتر است توسط یک اپراتور حرفه ای و مسلط به عملکرد دستگاه انجام شود.

· مخزن دستگاه بعد از هر بار استفاده بایستی شستشو داده شود و در واقع بایستی یک بار به جای مایع مورد استفاده از آب استفاده شود تا مخزن، لوله ها و نازل دچار رسوب و چسبندگی نشوند. البته در برخی از این دستگاه ها این قابلیت به صورت خودکار وجود خواهد داشت.

· از دیگر مواردی که باید در رابطه با استفاده از دستگاه پرکن مایعات غلیظ مد نظر داشت عملکرد و صدای دستگاه می باشد و بهتر است به محض مشاهده حرکتی غیر طبیعی یا احساس کردن صدای غیر معمول سریعا نسبتا به خاموش کردن دستگاه اقدام نمایید و به رفع مشکل مربوطه بپردازید.

· محل قرارگیری دستگاه پرکن مایعات غلیظ بایستی در جایی باشد که در هر طرف تا فاصله یک متری آن فضای خالی باشد.

· از دستگاه پرکن مایعات غلیظ بایستی تنها برای بسته بندی محصولات مناسب استفاده شود و در غیر این صورت دستگاه دچار اختلال و نقص خواهد شد.

· به کمک ترازکننده های زیر دستگاه بایستی دستگاه را به گونه ای تراز نمایید که دستگاه به هیچ عنوان دچار لغزش یا تکان نشود. به منظور ممانعت از لغزش دستگاه به هیچ عنوان نباید جسم سنگینی بر روی آن قرار داد و در صورت عدم رفع لغزش با استفاده از ترازکننده ها، نیاز است که اقدام به تغییر محل قرارگیری دستگاه نمایید.

· با توجه به این که به طور معمول این دستگاه ها توسط صفحه ای لمسی کنترل خواهند شد توصیه می شود به هنگام کار با این صفحه به هیچ عنوان به آن فشار بیش از حد وارد نکنید و از تماس اشیاء نوک تیز با این صفحه خودداری نمایید.

· توصیه می شود در زمان بسته بندی با دستگاه پرکن مایعات غلیظ از بسته هایی با جنس و سایز متناسب با کارکرد دستگاه استفاده نمایید.

· پیش از شروع کار با دستگاه اقدام به روغن کاری بخش های متحرک مکانیکی آن کنید.

· بررسی اتصالات، بست‌ها و سیم‌های دستگاه پرکن مایعات غلیظ بایستی به صورت مداوم انجام شود تا بلافاصله بعد از شل شدن و یا آزاد بودن بخشی سریعا نسبت به محکم کردن آن اقدام نمایید.

· در صورتی که نسبت به رفع مشکلی در رابطه با دستگاه آگاهی لازم را ندارید بهتر است بلافاصله دستگاه را خاموش نموده و با پشتیبانی شرکت فروشنده دستگاه تماس بگیرید. اقدامات خودسرانه ممکن است سلامت شما و دستگاه را به خطر اندازد.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.