رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

یک سوال Latest Articles

راهکار حسابداری صنعت رنگ و رزین با نرم افزار محاسبان

346 - راهکار حسابداری صنعت رنگ و رزین با نرم افزار محاسبان

رنگ در دنیای امروز نقش بسیار مهمی در پرورش ذوق و قرایح بشری و ارضای نیازهای زیبا شناختی او ایفا می‌کند. به همین جهت است که احساس رنگ را به تعبیری حس هفتم می‌گویند. انسان در گستره تولید، تزئین خانه‌ها، پوشاک، هنر، نقاشی، صنایع کشتیرانی و امور ارتباطات، محصولات مصرفی در صنایع فضایی و خلاصه در همه چیز با رنگ سر و کار دارد. به‌طور کلی، از رنگ علاوه بر ایجاد زیبایی محیط، جهت حفاظت اشیا در مقابل عوامل طبیعی و دیگر موارد مخرب استفاده می‌شود. در سال‌های آینده، بازسازی سه کشور افغانستان، عراق و سوریه، حجم عظیمی از عملیات‌های ساختمانی و صنعتی برای این زیبا سازی که ذکر شد را شامل خواهد شد که با توجه به روابط نزدیک ایران با این سه کشور، مسلما یکی از گزینه‌های اصلی آن‌ها برای تامین مواد اولیه از جمله رنگ، تولیدکنندگان ایرانی خواهد بود. همچنین باید کشورهای حاشیه خلیج پارس هم با توجه به حجم عظیم کارهای عمرانی که در آنها انجام می‌شود از الویت‌های صادراتی باشند.

مطالعه
تولید محتوا چیست و چه روش هایی دارد؟

چرا راهکار رنگ و رزین حساب رایان؟

با توجه به اهمیت صنعت رنگ در زیر ساخت‌های توسعه کشور و نیز تفاوت‌های محسوس آن با دیگر صنایع، شرکت حساب رایان پارس با تکیه بر تخصص کارشناسان فنی و تجارب ارزنده مدیران تولید و مالی این صنایع اقدام به تهیه نرم افزارها جامع مالی و اداری برای صنعت رنگ گردید. شرکت مهندسی مشاور حساب رایان پارس به‌عنوان یک شریک تجاری برای شرکت‌‌های فعال در صنعت رنگ و رزین با هدف تامین نیازهای خاص این صنعت، راهکاری مبتنی بر فناوری اطلاعات را برای این صنعت ارائه کرده است. تنوع بسیار زیاد محصولات و تولید بر اساس نقشه محصولات امری است که شرکت های فعال در این حوزه را مجاب می کند تا به سمت فناوری رفته و بخش های مختلف واحد خود را سیستماتیک کنند. نرم افزارهای محاسبان می‌توانند تمامی بخش‌های مدیریتی این صنعت را به‌صورت یکپارچه با سایر سیستم‌ها، در اختیار شما صاحبان این صنعت بگذارد. تهیه بهای تمام شده محصولات و مدیریت هزینه‌ها، فعالیت به صورت تولید انبوه و عدم امکان نگهداری موجودی در انبارها، کنترل محصولات خط تولید بر اساس ردیابی و دیگر موارد از جمله امکانات این نرم افزار بزرگ می باشد.

مطالعه
کاهش قیمت جنجالی عینک در بیرجند

از آنجا که در صنایع رنگ پارامترهای متعددی در تعیین بهای تمام شده محصولات نقش دارند، به دست آوردن بهای تمام شده دارای ظرافت‌‌ها و ملاحظات تخصصی خاص این صنعت است. راهکار شرکت حساب رایان پارس امکان کنترل فعالیت‌ ها و هزینه‌ ها را در اختیار مدیران و برنامه‌ ریزان قرار می‌دهد و بستر مناسبی را برای پیاده‌ سازی حسابداری سنجش مسئولیت فراهم می آورد. گزارش‌‌های این نرم‌ افزارها می‌توانند مدیریت را در استفاده بهینه از امکانات بالقوه، کسب فرصت‌ های جدید، بهبود وضعیت موجود، برقراری کنترل‌های عملیاتی و پیش‌ بینی دقیق‌‌تر آینده‌ فعالیت‌ها یاری کند و فرآیند مدیریت را از طریق ارزیابی عینی اطلاعات به دست آمده بهینه سازد.

مطالعه
نرم افزار حسابداری شرکتی محاسبان

جهت مشاهده امکانات ویژه نرم افزار محاسبان برای صنعت رنگ و رزین به این لینک مراجعه نمایید

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.