رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

شریک تجاری حساب رایان شوید

شریک تجاری حساب رایان شوید - یک سوال

نرم افزارهای مالی و اداری محاسبان با گذشت حدود دو دهه از آغاز تولید و راه اندازی در سازمان‌های مختلف دولتی، خصوصی، کسب و کارها و شهرداری‌های کشور، جایگاه مناسبی در بازار نرم افزارهای مالی و اداری به دست آورده که صد البته کیفیت ارائه خدمات اهمیت زیادی در مسیر این موفقیت داشته است. چشم انداز شرکت حساب رایان پارس، معرفی امکانات و مزایای پیشرفته نرم افزارهای یکپارچه محاسبان در کنار ارائه خدمات حرفه‌ای برای بهره برداری توسط تمامی سازمان‌های فعال در حوزه شهرداری،‌ دولتی،‌ بازرگانی، خدماتی، تولید و پیمانکاری در سراسر ایران است. با توجه به این هدف بلند مدت، شرکت حساب رایان پارس تصمیم به اعطا نمایندگی فروش به علاقمندان دریافت نمایندگی نرم افزار و فعالان حوزه فروش و حسابداری دارد. ما قصد داریم این فرصت را به دیگر علاقمندان اخذ نمایندگی و همکاری در فروش نرم افزار و ارائه خدمات، با هدف توسعه و ارائه راهکارهای یکپارچه در فرآیندهای مالی و اداری بدهیم.

مطالعه
لیست قیمت و خرید انواع فریزر صندوقی

ما در شرکت حساب رایان همیشه به دنبال همکاری با افراد حرفه‌ای هستیم که علاقه دارند تا با فروش حرفه‌ای و تبدیل شدن به یک کسب و کار، برند شخصی خود را بسازند. در لیست نمایندگی نرم افزارهای محاسبان بهترین افراد در حوزه کاری خود گزینش شده‌اند. به همین دلیل ممکن است همه درخواست‌های اعطای نمایندگی مورد پذیرش قرار نگیرند! با این وجود شرکت نرم افزاری حساب رایان پارس مزایای قابل توجهی را برای نمایندگان فروش که واجد شرایط نمایندگی فروش نرم افزار و ارائه خدمات هستند اعطا می کند که در فایل زیر می‌توانید مطالعه نمایید.

مزیت های اخذ نمایندگی

  1. فروش نرم افزار به شغلی جدید و بسیار پر درآمد در بسیاری از کشورها تبدیل شده است. در کشور ما نیز اخیرا سیل تقاضای خرید نرم افزارهای مالی و اداری توسط مشتریان آن در مقابل تولیدکنندگان و فروشندگان نرم افزاری ظهور پیدا کرده است به‌طوری که هیچ سقفی برای درآمد مدیران توانمند در این حرفه وجود ندارد و می‌تواند آینده این افراد را تضمین کند.
  2. کسانی که دارای روابط عمومی بالایی هستند و یا تمایل دارند که روابط گسترده‌ای ایجاد کنند، از موفق‌ترین‌ها در این زمینه خواهند بود.
  3. سیاست‌ها و استراتژی‌های اعطا نمایندگی در شرکت حساب رایان پارس، منحصر به فرد ونماینده محور است.
  4. برگزاری دوره‌ای همایش‌های سراسری برای نمایندگان کل کشور و ایجاد شرایطی برای رشد و به‌روز شدن اطلاعات نمایندگان در زمینه‌های مختلف فروش و بازاریابی با حضور اساتید مطرح این حوزه.
  5. محصولات حساب رایان پارس دقیق و قدرتمند و به اعتراف مشتریان در نظر سنجی‌های انجام شده کاربری بسیار آسانی دارد. به همین دلیل نرم افزارهای محاسبان می‌توانند مشتری‌های بعدی خود را به سرعت جذب نماید.
  6. ارتباط نزدیک و صمیمانه دفتر مرکزی با نمایندگان و همراهی آن‌ها.
  7. روش‌های موفق پیشنهادی برای چگونگی افزایش مشتریان بالقوه، نحوه ارائه نرم افزار، نحوه قطعی کردن فروش و دیگر مهارت‌های فروش که در اختیار نمایندگان جدید قرار خواهد گرفت.
  8. با توجه به درآمد بالای نمایندگی نرم افزارهای مالی و اداری، نمایندگان می‌توانند برای ارتقای شغلی و درآمدزایی خود در این شرکت، اهداف دراز مدت تعیین کنند.
مطالعه
اشتباهات بزرگ در زمان شروع کسب و کارهای اینترنتی

می توانید برای مشاهده مراحل دریافت نمایندگی به این لینک مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۶۰ داخلی ۲۳۹ دپارتمان فروش(واحد نمایندگی) تماس حاصل نمایید

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه