رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

8 واقعیت که در مورد طراحی تراکت مشاور املاک نمی دانید!

درباره طراحی تراکت مشاور املاک چه میدانید؟ شما به عنوان یک مشاور املاک همیشه به دنبال پیدا کردن راهی برای رشد و توسعه کسب و کار خود هستید. درحالی که بسیاری از مشاوران املاک تاکتیک های دیجیتال مثل رسانه های اجتماعی یا ایمیل را انتخاب می کنند. اما تراکت های املاک و مستغلات همچنان یک استراتژی بازاریابی مهم در زمینه املاک به شمار می رود.

از آنجایی که بازار املاک بسیار رقابتی بوده و باید برای انتخاب روش های بازاریابی، پایبند به اصول و قوانین باشید. بهتر است برای ورود به این بازار از روش سنتی چاپ تراکت استفاده کنید.

امروزه چاپ ارزان قیمت تراکت ها و پیشرفت تکنولوژی، آن را به یکی از آسان ترین روش های تبلیغاتی تبدیل کرده است. آیا میدانید تراکت ها باید چگونه طراحی شوند؟ چه اطلاعاتی در آن باید گنجانده شود؟ چگونه میتوان به مخاطب هدف دست یافت؟ با املاک داران همراه باشید تا نکات مهم درباره طراحی تراکت مشاور املاک را بدانید.
8 واقعیت که در مورد طراحی تراکت مشاور املاک نمی دانید!

8 واقعیت در طراحی تراکت مشاور املاک

تراکت های تبلیغاتی املاک و مستغلات، یکی از روش های بازاریابی سنتی است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. تصاویر واقعی، عکس هایی با وضوح بالا و توضیحات دقیق به خریداران امکان می دهد تا خود را در خانه های جدیدشان تجسم کنند.

این بروشورهای تبلیغاتی املاک باید از نظر بصری جذاب و با کیفیت باشند. در این صورت میتوان فروش و فایل های دریافتی را افزایش داد. اگر به دنبال این هستید که بودجه بازاریابی خود را به طراحی تراکت املاک اختصاص دهید، در اینجا به مزایای آن پی خواهید برد.
طراحی تراکت مشاور املاک
1.تراکت ها ملموس هستند.

تصور کنید هنگام راه رفتن در خیابان، شخصی به شما تراکت تبلیغاتی بدهد. شما چه واکنشی نشان می دهید؟ احتمالا فقط یک نگاه گذرا به آن بیاندازید. اگر به نظر شما جالب باشد، آن را با خود به خانه می برید و محتوا آن را می خوانید.

این همان چیزی است که تراکت های تبلیغاتی برای آن طراحی شده اند. به این معنا که توجه مخاطب هدف را به تبلیغات خود جلب کنید، آنها را درگیر کنید و تشویق کنید تا به پیام بازاریابی شما پاسخ دهند.

این نوع تبلیغ مشابه تبلیغات ایمیلی و آنلاین نیست که بتوان به راحتی از آن چشم پوشی کرد. زمانی که کسی به شما یک بروشور می دهد، ناچار هستید که آن را بگیرید. آن را در دست می گیرید، کیفیت آن را بررسی می کنید و ممکن است در نهایت سر از سطل زباله در بیاورد.

مطالعه
شفافیت مالی و ارتقا مدیریت شهری با پیاده سازی دستورالعمل خزانه داری

بنابراین سعی کنید با تراکت های با کیفیت، کسب و کار خود را توسعه ببخشید. بنابراین برای طراحی تراکت مشاو املاک به کیفیت، رنگ و فونت اهمیت ویژه بدهید.

2.تراکت مخاطب هدف را درگیر می کند.

شاید ادعای بزرگی به نظر برسد، ولی تراکت ها میتوانند به کوفایی کسب و کار شما کمک کنند. شما میتوانید این ابزار تبلیغاتی چاپی کوچک را به گونه ای برای مخاطب هدف (خریدار ملک) تنظیم کنید که بازدهی مطلوبی بگیرید.

شما فقط باید بدانید که مخاطب شما تحت تاثیر چه چیزی قرار می گیرد. در واقع با درک درستی از ترندهای روز، اندکی خلاقیت و چند ایده جدید، میتوانید مشتریان بلقوه را عاشق کسب و کار خود کنید.

بروشورهایی با طراحی چشمگیر، نظر بیننده را به خود جلب می کند. در نتیجه آنها متقاعد می شوند که به فراخوان شما واکنش مثبت نشان دهند.

3.تراکت باعث دریافت فایل جدید می شود.

یک استراتژی بازایابی موثر باید به فایل یابی و ختم ماجرا به خرید یا فروش ملک منجر شود. ارسال تراکت املاک و مستغلات به مشتریان احتمالی یکی از سنتی ترین روش های بازاریابی است.

این روش به ایجاد فرصت هایی برای گسترش شبکه کاری شما و دستیابی به مشتریان جدید کمک می کند. علاوه بر این، تراکت معمولا در معرض دید افراد بیشتری خواهد بود. در میان این افراد، مشتریان زیادی برای شما پیدا خواهد شد.

4.خواندن تراکت آسان است.

تراکت ها باید به روشی جذاب و چشمگیر به نمایش ملک بپردازند. استفاده از کلمات جذاب و موثر با فونت بزرگ باعث می شود خواندن آن برای مشتری احتمالی آسان و قابل هضم باشد.

تراکت و بروشور تبلیغاتی به طور مستقیم با مخاطب ارتباط برقرار می کند و تاثیری ماندگار در ذهن وی بر جای می گذارد. بهتر است برای ارائه اطلاعات کامل تر به مشتری، او را به شبکه های مجازی خود دعوت کنید.

5.تراکت از نظر بصری جذاب است.

به لطف پیشرفت فناوری طراحی و چاپ، شما می توانید طرح های خیره کننده ای ایجاد کنید که پیام شما را تنها با نگاه اول به مخاطب منتقل کند. انسان ها موجودات بصری هستند. مردم چیزهای زیبا را کمتر فراموش می کنند.

برای اینکه طراحی تراکت مشاور املاک تاثیر گذاری داشته باشید، مستقیما سر اصل مطلب بروید. از فونت بزرگ و زیبا استفاده کنید. تعداد کلمات کاربردی باید محدود باشد، عکس با کیفیت بکار ببرید و رنگ های مناسب انتخاب کنید.

مطالعه
بازی کالاف دیوتی از فروشگاه جت گیم

6.تراکت بر تصمیم خرید خانه تاثیر می گذارد.

آشنایی با خواسته های فعلی بازار هدف، یک ویژگی ضروری برای هر مشاور املاک زیرک است. آیا می دانستید طراحی تراکت های املاک یک استراتژی ثابت شده برای نشان دادن قابلیت های شما به عنوان مشاور املاک است؟ بروشورهای تاملاک با کیفیت می توانند باعث برندسازی شوند و شما را در ذهن مشتری ماندگار سازند.

شما با استفاده درست از این روش می توانید کاری کنید که مشتری برای خرید خانه در آژانس شما اقدام کند نه جای دیگر!

7.تراکت در پول و زمان شما صرفه جویی می کند.

طراحی تراکت املاک و مستغلات، علیرغم پتانسیل بالای فروش، به بودجه زیادی نیاز ندارد. همچنین سفارش و تحویل آن زیاد طول نمی کشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با یک سرویس چاپ قابل اعتماد تماس بگیرید. طراح تراکت را انتخاب کنید و سفارش خود را نهایی سازید.

8.عنوان جذاب در تراکت اهمیت دارد.

عناوین و تیترهایی که در طراحی تراکت املاک انتخاب می کنید، از اهمیت بالایی برخوردار است. همانطور که می دانید مخاطب با خواندن تیتر تصمیم می گیرد که تراکت را دور بیاندازد یا نگه دارد! بنابراین سعی کنید از جملات کوتاه، جذاب و مستقیم استفاده کنید.

باید بتوانید پیام خود را در نگاه اول به مشتری احتمالی منتقل کنید. در غیر این صورت تراکت شما به یک کاغذ باطله تبدیل خواهد شد.
تراکت در تبلیغات املاک و مستغلات

چگونه از تراکت در تبلیغات املاک و مستغلات استفاده کنیم؟

مشاوران املاک به چندین تاکتیک بازاریابی برای بدست آوردن فایل های جدید و حفظ مشتریان قبلی دسترسی دارند. و اما در ارتباط با برندسازی میتوانند از طراحی تراکت مشاور املاک استفاده کنند و کسب و کار خود را گسترش دهند.

قبل از طراحی تراکت باید بدانید که چگونه به طور موثر از آن استفاده کنید تا بودجه خود را حفظ کرده و به مشتریان احتمالی دست یابید. در اینجا به دو روش استفاده از تراکت ها به جای بازاریابی ایمیلی در املاک و مستغلات اشاره می کنیم:

  1. میتوانید یک سری جعبه تراکت روی تابلوهای تبلیغاتی و فروش خود قرار دهید. در این صورت مردم می توانند هنگام رد شدن از کنار تابلو، یکی از آن تراکت ها و بروشورها را بردارند و بخوانند. این گونه افراد به راحتی میتوانند به اطلاعات املاک و فایل ها و همچنین شماره تماس شما دسترسی داشته باشند.
  2. اگر ملک به چندین آژانس املاک سپرده شده باشد، بهتر است آگهی های تبلیغاتی خود را در خانه قرار دهید. اینگونه مشتری میتوان به شما دسترسی مستقیم داشته باشد.
مطالعه
مزایای استفاده از نرم افزارهای یکپارچه مالی

اهمیت تراکت مشاور املاک

دلیل اهمیت تراکت مشاور املاک چیست؟

باید بدانید که رقبای شما در بنگاه های معاملات ملکی بیکار نمی نشینند و دائم در حال برندسازی و افزایش فروش از روش های مختلف بازاریابی هستند. از این رو شما نیز باید یکی از روش های بازاریابی آفلاین یا آنلاین را انتخاب کنید و از اهمیت آن غافل نشوید.

طراحی تراکت مشاور املاک یکی از ساده ترین، ارزان ترین و قدیمی ترین متد بازاریابی است که همچنان توانایی جذب مخاطب زیادی را دارد.

ایا هنوز درباره سرمایه گذاری بر تراکت های مشاور املاک دو دل هستید؟ اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که روش های دیجیتال را به سنتی ترجیح می دهید، باید بدانید اشتباه می کنید. در واقع هنوز برخی روش های سنتی مثل استفاده از کارت ویزیت و طراحی ترامت مشاور املاک می تواند تاثیر بسزایی در رشد تجارت شما داشته باشد.

شما به کمک تراکت های املاک می توانید به طیف گسترده ای از مخاطب هدف دست یابید و مانع جذب مخاطب اشتباه شوید. با کمک این ابزار تبلیغاتی چاپی و کم هزینه میتوانید در سریع ترین زمان ممکن، مخاطب هدف زیادی را پیدا کنید. بهتر است متناسب با حرفه املاک، این تراکت ها را در محل مناسب توزیع نمایید.
اصول طراحی تراکت مشاور املاک

جمع بندی

شما به عنوان یک مشاور املاک باید با ارزش ها و علایق مشتری خود آشنا باشید. تنها در این صورت می توانید از روش های بازاریابی آنلاین و آفلاین به طور هدفمند و تاثیرگذار استفاده کنید.

اکنون که مزایای طراحی تراکت مشاور املاک را می دانید، بهتر است این روش را امتحان کنید. بروشورهای تبلیغاتی املاک مورد نظر خود را طراحی کنید و سفارش دهید. سپس آن را برای مشتریان احتمالی خود ارسال کنید و منتظر شکوفایی کسب و کار خود باشید.

برای هرگونه رهن و اجاره آپارتمان در اصفهان و رهن و اجاره خانه ویلایی در اصفهان به سایت املاک داران مراجعه نمایید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.