رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

aalan

یک سوال Latest Articles

چطور ویزای استارتاپ فنلاند بگیریم؟

کشور فنلاند به‌عنوان یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای اروپایی شناخته می‌شود و محبوبیت زیادی در بین مهاجرین دارد. یکی از مهم‌ترین راه‌های مهاجرت به فنلاند دریافت ویزای استارت‌آپ است.

این روزها در کشورمان بسیاری از افراد به فکر مهاجرت و به دنبال راه‌های سریع و کشور مناسب هستند. در این بین کشورهای زیادی وجود دارند که هر کدام شرایط خاص خود را برای مهاجرت خواهند داشت. کشور فنلاند یکی از این کشورها بوده که با ویزای استارت‌آپی می‌توانید به آنجا سفر کنید.

شرایط اخذ ویزای استارت‎آپی فنلاند ۲۰۲۳

در فنلاند برنامه “ویزای استارت‌آپ فنلاند” (Finland Startup Permit) برای کارآفرینان خارجی که قصد دارند یک استارت‌آپ راه‌اندازی کنند ارائه می‌شود. این برنامه به کارآفرینان با پتانسیل و قابلیت راه‌اندازی یک استارت‌آپ فرصت می‌دهد تا برای مدت زمان مشخصی در فنلاند زندگی کنند و به کار خود بپردازند. برای اخذ این ویزا باید شرایط زیر را داشته باشید:

 1. برنامه کسب‌وکار: باید یک برنامه کسب‌وکار جامع و قابل‌قبول را ارائه دهید که شامل اهداف، رویکردها، استراتژی‌ها، نقشه مالی و طرح توسعه استارت‌آپ شما باشد.
 2. پتانسیل نوآوری: استارت‌آپ شما باید پتانسیل نوآوری و ارزش افزوده را داشته باشد و بتواند برای اقتصاد فنلاند سودمند باشد.
 3. تأیید از سوی مرجع معتبر: برنامه شما باید تأیید و حمایت شود توسط یکی از مراجع معتبر در فنلاند، مانند مراکز استارت‌آپ، دانشگاه‌ها یا سازمان‌های حمایت از کارآفرینی
 4. حمایت مالی: شما باید بتوانید هزینه‌های زندگی و تحصیل خود را در فنلاند تأمین کنید. برای این منظور می‌توانید اطلاعات مالی و حمایت مالی معتبری مانند حساب بانکی، وثیقه بانکی یا سرمایه گذاری را ارائه دهید.
 5. مهارت‌های موردنیاز: داشتن مهارت‌های موردنیاز برای اجرای برنامه کسب‌وکار لازم است و باید بتوانید از آن‌ها بهره‌برداری کنید.
مطالعه
کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان کدامند؟

برای اطلاعات دقیق‌تر و دریافت راهنمایی کامل در مورد ویزای استارت‌آپ فنلاند به سفارت یا کنسول‌گری فنلاند در کشور خود مراجعه و چگونگی اقدامات لازم را بررسی کنید.

ویزای استارت‌آپی فنلاند برای چه افرادی مناسب است؟

ویزای استارت‌آپی فنلاند ۲۰۲۳ برای کسانی مناسب است که قصد دارند یک استارت‌آپ راه‌اندازی کنند و در فنلاند فعالیت کسب‌وکار خود را آغاز کنند. این برنامه برای کارآفرینان خارجی با پتانسیل و قابلیت راه‌اندازی استارت‌آپ و توانایی ایجاد ارزش افزوده در اقتصاد فنلاند طراحی شده است. در اینجا چندین مورد که برای این برنامه مناسب هستند را بیان می‌کنیم:

 • افرادی که در زمینه فناوری و نوآوری فعالیت می‌کنند، مانند تکنولوژی اطلاعات، روباتیک، هوش مصنوعی و صنایع مرتبط
 • افرادی که در صنایع خاصی مانند صنایع تولیدی پیشرفته، حمل‌ونقل، انرژی، بهداشت و درمان، فناوری سلامت و مشاغل مرتبط فعالیت می‌کنند.
 • افرادی که استارت‌آپ‌هایی با هدف حل مسائل اجتماعی و محیطی راه‌اندازی می‌کنند، مانند شرکت‌های اجتماعی، پایداری محیط‌زیست و مشاغل اجتماعی
 • افرادی که از فنلاند هستند و قصد دارند در کشور خود یک استارت‌آپ راه‌اندازی کنند و به رشد و توسعه اقتصادی فنلاند کمک کنند.
 • سوءپیشینه و یا سابقه کیفری نداشته باشند و ثابت کنند برای امنیت، روابط بین‌المللی و سلامت کشور فنلاند مشکلی ایجاد نخواهند کرد.
 • افرادی که تیم استارت‌آپی آنها حداقل دو بنیان‌گذار متخصص داشته باشد.
مطالعه
صفر تا صد انواع ویزای تحصیلی در آمریکا با سفیران ایرانیان

توجه داشته باشید که این فقط نمونه‌ای از مواردی هستند که ممکن است برای این ویزا مناسب باشند.

ایزی مهاجر برترین ارائه دهنده خدمات استارتاپ ویزای فنلاند در ایران

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.