رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

بررسی امکانات ویژه پروژه خرازی در منطقه چیتگر تهران

تهران از منطقه های متفاوت و متنوع ای تقسیم بندی شده است که منطقه ۲۲ رنگ و بویی دیگر دارد و چندین پروژه ساختمانی بزرگ و عظیمی در آن در حال اجرا است که یکی از آن ها پروژه شهید خرازی چیتگر نام دارد. در این مقاله می خواهیم به معرفی و بررسی پروزه شهید خرازی در این منطقه بپردازیم؛

موقعیت پروژه خرازی

پروژه خرازی در نزدیکی پارک جنگلی چیتگر قرار دارد و به دلیل برخورداری از آب و هوایی بسیار ایده آل و منحصر به فرد که در این منطقه وجود دارد، به یکی از مناسب ترین منطقه های تهران برای سکونت لحاظ می شود.

مطالعه
راهنمای خرید ویلا در کردان در پاییز 1402

تعداد طبقات و نوع کاربری در پروژه خرازی

تمام 8 هزار واحدی که در 44 برج خرازی قرار دارد، تماما مسکونی هستند که در حال حاضر 6 تعاونی سپاه به صورت مستقل بر روی ساخت این پروژه دخیل هستند. در این شهرک که به عنوان شهرک شهید خرازی نام گذاری شده است، 44 برج قرار دارد که در هر برج می توان شاهد 20-25 و 30 طبقه بود.

مزیت پروژه خرازی

نزدیکی این پروژه به بزرگراه های خرازی و همدانی و همینطور آزادگان از دیگر مزیت های قابل توجه ای است که می تواند تاثیر به سزایی در میزان قیمت گذاری و همچنین سکونت در این برج ها داشته باشد.

مطالعه
تهاتر قهری چیست؟

 

آیا پروژه خرازی برای سرمایه گذاری مناسب است؟

بدون شک با بررسی عوامل فوق می توانیم به اهمیت پروژه خرازی در منطقه توجه کنیم! تمامی تعاونی هایی که در این پروژه سهیم هستند به جرئت می توان گفت که از تعاونی های درجه یک و قدیمی صنعت ساخت و ساز هستند که می توانند تمامی واحد ها را با کیفیت ایده آل و مناسبی در اختیار شما قرار دهند، از این رو پروژه خرازی به یکی از ایده آل ترین و منحصر به فرد ترین پروژه های ساختمانی در آینده تبدیل می شود که فرصت ایده آلی برای سرمایه گذاران است.

مطالعه
نکات کلیدی خرید باغ و ویلا

 

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتری در خصوص پروژه خرازی و نحوه تهیه و خرید پیش فروش های پروژه خرازی هستید می توانید به سایت دیار 22مراجعه کنید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.

1 دیدگاه

  1. … [Trackback]

    […] Find More Info here on that Topic: yeksoal.com/خرید-و-فروش-خانه/خرید-ملک/بررسی-امکانات-ویژه-پروژه-خرازی-در-منطق/ […]