رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

خرید ملک در ازمیر در سال 2021

اگرچه آنکارا پایتخت سیاسی و استانبول پایتخت فرهنگی ترکیه است ، اما اکثر ترکها ازمیر را بهترین شهر این کشور می دانند. شاید این جمله برای شما عجیب به نظر برسد اما شهر ازمیر به دلیل داشتن سطح بالای زندگی از جایگاه ویژه ای در ترکیه برخوردار است.

https://turkeykhane.com/izmir/

عزیز ، که غالباً به عنوان “مروارید اژه” نامیده می شود ، سومین شهر بزرگ ترکیه است و همراه با استراحتگاه های ساحلی آن مانند فوکا و کوش آداسی ، بخش زیادی از غرب ترکیه را به نام منطقه اژه تشکیل می دهد.

خرید ملک در ازمیر
خرید ملک در ازمیر

خرید خانه در ازمیر

ازمیر برای چندین دهه منطقه تفریحی مورد علاقه ترکان بوده است و در سالهای اخیر محبوبیت آن در بین ترکها از استانبول ، بزرگترین شهر ترکیه پیشی گرفته است. این محبوبیت در بین بسیاری از خارجیانی که برای زندگی ، کار و خرید خانه به ترکیه مهاجرت کرده اند نیز گسترش یافته است. با قدم زدن در خیابان های ترکیه ، افرادی از کشورهای مختلف اروپایی ، آسیایی و حتی آمریکایی را خواهید دید که زندگی در ازمیر را انتخاب کرده اند.

تمدنهای بزرگی نیز در ازمیر و اطراف آن پدید آمدند و بقایای آنها اکنون در شهر قابل مشاهده است. شهر تاریخی افسوس یکی از مشهورترین اماکن تاریخی ازمیر و یکی از شگفت انگیزترین آثار تاریخی ترکیه است. در زمان حکومت عثمانی ، این شهر به یک بندر تجاری مهم تبدیل شد و جوامعی از فرقه ها و ملیت های مختلف در کنار یکدیگر تشکیل شدند. اولین خط راه آهن در ازمیر ساخته شد. متأسفانه ، حمله یونان در سال 1919 زندگی روزمره در آنجا را مختل کرد و تا سال 1922 ، هنگامی که جمهوری تازه تاسیس ترکیه به دنبال بازپس گیری شهر بود ، آتش سوزی بزرگی بخش زیادی از آن را از بین برد. این روزها زندگی در ازمیر ، که بیش از 4 میلیون نفر جمعیت دارد ، آرام تر و راحت تر می شود ، به طوری که خارجی ها و ترک ها مجذوب آن می شوند و آن را پناهگاه و آسایش خود می دانند.

مطالعه
هر آنچه باید در مورد دکوراسیون آژانس املاک بدانید

خرید خانه در ازمیر
خرید ملک در ازمیر

خرید ملک در ازمیر

ازمیر مساحتی در حدود 7،340 کیلومتر مربع و ارتفاع متوسط ​​آن 30 متر از سطح دریا است. سابقه زندگی در شهر ازمیر به 6500 سال قبل از میلاد مسیح برمی گردد.

ازمیر علاوه بر موقعیت جغرافیایی مطلوب ، دارای آب و هوای معتدل است ، نه زمستان های سرد دارد و نه تابستان های بسیار گرم وجود دارد و آب و هوا معتدل تر از سایر مناطق ترکیه است. مردم این شهر بسیار مهمان نواز هستند و هزینه زندگی نسبت به سایر مناطق ترکیه معقول تر است. اگر می خواهید در ازمیر زندگی کنید ،

بسته به بودجه شما می توانید مناسب ترین مناطق را برای زندگی انتخاب کرده و در ازمیر در این شهر خانه خریداری کنید.

مناطق مختلف را برای خرید خانه در ازمیر مقایسه کنید.

https://turkeykhane.com/living-conditions-in-izmir/

دره نارلی

نارلی دورا یکی از بهترین محله های ازمیر است که دارای امکانات استثنایی و شرایط مناسب زندگی در این محله است. یکی از مهمترین ویژگی هایی که محله نارلی دری را به یکی از بهترین محله ها برای خرید خانه در ازمیر تبدیل کرده است . آب و هوای فوق العاده ای در این منطقه وجود دارد که شرایط زندگی را برای شما آسان می کند.

اگرچه در داخل شهر ازمیر واقع شده است ، اما آرامش عجیب آن کاملاً با شهر ازمیر متفاوت است. بنابراین اگر به دنبال مکانی آرام و دلپذیر برای خرید خانه در ازمیر هستید ، این منطقه انتخاب خوبی است.

منطقه برنووا

پرونوا یکی از مناسب ترین مناطق ازمیر برای زندگی و خرید خانه در ازمیر است این روزها توجه بسیاری از علاقه مندان به سرمایه گذاری را به خود جلب کرده است.

اهمیت این منطقه در حضور یک دانشگاه دولتی و همچنین یک دانشگاه خصوصی در ازمیر نهفته است. این منطقه به تازگی شکوفا شده و مجتمع های جدیدی با امکانات کافی در این مناطق ایجاد شده است. اگر قصد خرید خانه ای در ازمیر برای اهداف سرمایه گذاری دارید ، این منطقه بسیار مناسب است.

مطالعه
انواع خیارات در معاملات ملکی

منطقه کارسیه

منطقه کارسیا یکی از بهترین محله های ازمیر برای زندگی و خرید خانه در ازمیر است که مستقیماً بر روی دریا واقع شده و از نظر مناظر چشم انداز بی نظیری دارد ، یکی از مهمترین ویژگی های این محله این است که بسیاری از ساکنان این محله ایرانی هستند و با اقامت در این محله می توانید رابطه خوبی با آنها برقرار کنید.

اگر شما هم به قایق سواری یا پیاده روی در ساحل علاقه دارید خرید خانه در ازمیر در این منطقه مناسب ترین گزینه برای شما است. توجه داشته باشید که دورتر از ساحل در منطقه کارشیکا ، قیمت مجتمع های آپارتمانی ارزان تر می شود.

منطقه گوزل باغچه

این منطقه نسبتاً متراکم جمعیت دارد و می توان آن را به عنوان یکی از مراکز سرمایه گذاری مسکن در ازمیر در نظر گرفت. گوزل باغچه در مجاورت بزرگراه آیدین چشمه واقع شده است. این منطقه شامل مجتمع های ویلایی تازه ساخته شده است که برخی از آنها در ساحل واقع شده اند.

این ویلاها چشم انداز بسیار زیبایی دارند و جزو گران ترین مجتمع های ازمیر هستند. اگر قصد خرید خانه در ازمیر را دارید ، منطقه گوزل باغچه یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری است.

منطقه برکلی

برکلی ، که وضعیت یک منطقه جدید را با ترکیبی از برخی محله ها در شهرستانهای کارسیاکا و برنووا به دست آورده است ،

با ساختن خانه های واجد شرایط در مناطق Manavkuyu ​​و Mansuroglu ، که گسترش منطقه Bornova kanzkanlar هستند ، مهاجران زیادی را برای خرید خانه در ازمیر جذب کرده است.

خرید خانه در ازمیر با هدف اخذ اقامت و تابعیت

خرید مسکن در ترکیه توسط ایرانیان در واقع تلاشی برای اخذ اقامت در ترکیه است . زیرا با خرید املاک و مسکن ، دولت ترکیه به شما اقامت قانونی می دهد . بنابراین ، تب خرید مسکن در ترکیه بالا رفته است

پس از اخذ مجوز اقامت ، می توانید از کلیه خدمات دولتی بهره مند شوید. طبق قوانین جدید ترکیه در سال 2020 ، اتباع خارجی که در پنجمین سال زندگی خود هستند

آنها می توانند با خرید یک خانه یا ملک با ارزش کلی 250 هزار دلار برای خود و خانواده خود اجازه اقامت در ترکیه را دریافت کنند. با خرید خانه در ازمیر ، شما به صورت سودآور در یک محیط امن سرمایه گذاری کرده اید و آینده جدیدی را برای خانواده خود ایجاد کرده اید.

مطالعه
از تاثیرات بازسازی بر افزایش قیمت خانه چه میدانید؟

خرید چند خانه در ازمیر به ارزش 250 هزار دلار

طبق قانون جدید در ترکیه ، حداقل سرمایه گذاری برای خرید خانه در ازمیر برای زندگی در این کشور 250 هزار دلار است. بنابراین به جای خرید ملک به تنهایی در این شهر ، می توانید

چند ملک با ارزش کمتر در مجموع 250،000 دلار خریداری کنید. البته اطمینان حاصل کنید که برای همه املاک به طور همزمان درخواست شهروندی کنید.

میانگین ارزش خرید املاک در ازمیر

میانگین ارزش خرید خانه در ازمیر در مناطق مختلف متفاوت است. (قیمتها در آوریل 2020 به روز شد)

 • قیمت یک ملک مسکونی در برنووا در هر متر مربع حدود 3075 دلار است
 • قیمت یک ملک مسکونی در برکلی در هر متر مربع حدود 2725 دلار است
 • قیمت یک ملک مسکونی در آلکاسیا در هر متر مربع حدود 3150 دلار است
 • قیمت هر متر مربع ملک مسکونی در گوزل باغچه و اورلا حدود 4000 دلار است
 • قیمت یک ملک مسکونی در Safeer Hisar در هر متر مربع حدود 2400 دلار است
 • قیمت آپارتمانهای معمولی و میانسال ، قیمت آپارتمانهای نوساز یا دارای امکانات رفاهی مانند استخر … 25 تا 50 درصد گرانتر است.

مدارک مورد نیاز برای خرید خانه در ازمیر ترکیه

سند مالکیت و کلیه اطلاعات و جزئیات ملک مانند آدرس و مختصات زمین و همچنین گواهی از سازمان ثبت املاک در مورد هویت مالکیت املاک در ترکیه

اسناد خریدار ، از جمله گذرنامه و کارت شناسایی ، به طور رسمی به ترکی ترجمه شده و توسط نوتردام تأیید شده است

دو عکس شخصی 4*6 برای خریدار و فروشنده

حضور وکیل با ارائه مدارک مورد تأیید وزارت امور خارجه و دادگستری

حضور مترجم رسمی در صورت عدم تسلط به زبان ترکی

دو شاهد عادل برای عقد قرارداد

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.

2 نظر

 1. … [Trackback]

  […] Find More Information here to that Topic: yeksoal.com/خرید-و-فروش-خانه/خرید-ملک/خرید-ملک-در-ازمیر-در-سال-2021/ […]

 2. … [Trackback]

  […] Read More on that Topic: yeksoal.com/خرید-و-فروش-خانه/خرید-ملک/خرید-ملک-در-ازمیر-در-سال-2021/ […]