رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

قیمت خرید خانه و آپارتمان در استانبول در سال 2021

قیمت خانه در استانبول بسته به موقعیت جغرافیایی خرید آپارتمان در استانبول منطقه ، مجاورت با وسایل نقلیه عمومی و سایر موارد متفاوت است ، اما در این مقاله سعی شده است تا مروری کلی بر مکان ها و مناطق مختلف استانبول داشته باشیم و قیمت متوسط ​​آن را در اختیار شما قرار دهیم. شهر استانبول از 39 نخبه یا منطقه تشکیل شده است.

قیمت خرید خانه و آپارتمان در استانبول

قیمت خرید خانه و آپارتمان در استانبول در سال 2021 - یک سوال

خانه های ارزان در استانبول

مناسب ترین و ارزان ترین خانه های آپارتمانی در استانبول در روستاهای اسنیورت و آرناووت کوی واقع شده است. در این الک ها ، اکثر ساختمان های آپارتمانی تازه ساخته شده اند و به طور کلی ، این جن ها یک بافت جدید شهری هستند. دلیل پایین بودن قیمت مسکن در این مناطق ، فاصله از مرکز شهر است.

اقامت ترکیه با خرید خانه

قیمت مسکن در استانبول

نخبگانی که تقریباً با این مناطق در ارتباط هستند عبارتند از بیلیک دوزی ، سیلیوری ، بویوک بوتس و سانچاک تاپیح. بیلیک دوزی تنها کسی است که از جن هایی که نام بردیم زیبا تر و زیبا تر است.

بیلیکدوزو نسبت به سایر اقوام برنامه سازمان یافته تری دارد و بیشتر طبقه متوسط ​​و بالا در این قبیله زندگی می کنند. قیمت خانه در بیلیک دوزو بسیار مناسب است و یکی از مناطقی است که می توانید در آن سرمایه گذاری مطمئن داشته باشید.

قیمت خرید خانه و آپارتمان در استانبول در سال 2021 - یک سوال

گران ترین خانه های استانبول

خانه های گران قیمت استانبول در بشیکتاش ، شیشلی ، Bakırköy ، Kadıkıyı ، Wad Kodar ، Sarıyer p واقع شده اند. اما گران ترین خانه ها در بشیکتاش و شیشلی تختخواب هستند. قیمت خانه های مسکونی در بشیکتاش به 35 میلیون لیر می رسد.

خانه های ساحلی استانبول

خانه های ساحلی معمولاً قدیمی هستند و به دلیل مجاورت با مرکز شهر ، به طور کلی گران تر از راهبان جدیدتر مانند اسنیورت و آرناووتکوی هستند.

قیمت خرید خانه و آپارتمان در استانبول در سال 2021 - یک سوال

قیمت متوسط ​​خانه در الچی نزدیک ساحل استانبول

زیتون بورنو بین 200 هزار تا 10 میلیون لیر

اسکودار بین 300 هزار تا 15 میلیون لیر

مطالعه
معرفی پروژه های ساختمانی در پهنه سی منطقه چیتگر

کادی کوی بین 200،000 تا 17 میلیون لیر

ویزا بین 150 هزار تا 8 میلیون لیر

قیمت یک زنبور عسل بین 250 هزار تا 15 میلیون لیر

فاتح 300 هزار تا 8 میلیون لیر

بیلیک دو زو و باشاک استانبول

اما اگر به دنبال خانه هایی با بافت جدید و مدرن هستید و امنیت ساختمان برای شما اهمیت دارد ، گروه مشاوران ارکیده به شما نان تست بیلیک دوزی و بساکشهیر را پیشنهاد می دهد.

در زیر شرح کلی این دو نخبه است. در مقالات بعدی ، ما به طور مفصل در مورد مکان های مختلف این نخبگان و دیگر افراد صحبت خواهیم کرد.

خرید خانه در شهر بساک استانبول

یکی از نان تست هایی که ما پیشنهاد می کنیم بسک معروف است. Basaksehir دارای بافت شهری جدید است و طرح مدرن و ساختمانهای زیبا این نخبگان را در نظر گرفته است.

Basaksehir از دو قسمت تشکیل شده است:

  • قسمت اول پارک شهیرو
  • قسمت دوم محله ها ، از جمله کویو.

تاریخ باشاک در استانبول

قبیله Basaksehir ، که شامل مناطق Şahintape ، Kayabashi ، Shamlar ، Govürgen Tape و Altinsehir است ، قبلاً آزادلیک (آزادی) نامیده می شد. این نام به آزادی ارامنه ای برمی گردد که در دوران عثمانی در خانه باروت در شام کار می کردند و پس از آزادی شهروندان درجه یک محسوب می شدند. آزادلیک از آزادسازی این مناطق استخراج شده است.

پس از اعلام قانون اساسی ، آقای نیازی رسانلی که اصالتاً اهل آرناووت است ، پس از اخراج ارامنه صاحب این مناطق شد. در این دوره ، همه این مناطق مزرعه رسنلی نامیده می شد و امروزه ، تنها مشاغلی که به طور کامل و سالم به آن رسیده ایم ، عمارت رسنلی است.

مزرعه رسنلی به منطقه معروف باشاک استانبول تبدیل شد

ساختمانهای خانه باروت و زمینهای اطراف آن در خلال خزانه خصوصی در سالهای مشروطه به خانواده آقای نیازی رسنلی واگذار شد و تا دهه 1950 ، مزرعه رسنلی نام داشت و متعلق به این خانواده بود. آخرین مالک آن ، آنها قطعات کوچکتر را تقسیم و فروختند و به جای ساختمانهای قدیمی ، ساخت مجتمع های مدرن آغاز شد.

مکانهای تاریخی موجود در این منطقه شامل کاخ رزینلی ، آلتین یر ایهیر (غار یاریم امبورگاز) ، یاریمبورگاز ماگارالاری و خانه باروت است. غار یاریم برگاز در 22 کیلومتری استانبول بر روی تپه ای لغزنده قرار دارد و به نظر می رسد اولین ساکنان استانبول در این غار زندگی می کردند.

مهاجران در شهر باشاک استانبول

خدرا ، که در آن زمان پوزدار نامیده می شد ، مزرعه ای است که قبلاً متعلق به بلغاری بود. این مزرعه میزبان سه خانواده ترک بود که در جریان جنگ روسیه و ترکیه از بلغارستان فرار کردند (93). پس از مدتی ، سه خانواده شروع به خرید زمین از بوازازکوی کردند.

مطالعه
اجاره خانه بدون پول پیش چه شرایطی دارد؟

بین سالهای 1927 تا 1923 ، زمین به سی خانواده از بلغارستان و یونان و یک یا دو خانواده از رومانی فروخته شد. حدود 90 تا 95 درصد روستا به مهاجران فروخته شد.

نقشه معروف شهر باشاک و استانبول

باشاک شهیر یکی از مهمترین مراکز صنعتی و اقتصادی استانبول است. مناطق تجاری ، مراکز اداری و آموزشی ، پارک ها ، مناطق مسکونی و بخشهای دیگر در طرح شهری این منطقه جایگاه مناسبی را اشغال کرده و به هر قسمت مکان خاصی اختصاص داده شده است. برای تسهیل خرید و فروش ساکنان ، یک مرکز خرید بسیار بزرگ در قسمت شرقی تقاطع با پل سوم ساخته می شود.

به دلیل افزایش مراکز تجاری ، آموزشی و اقامتی در باشکشهیر ، یک بیمارستان دانشگاهی (دولتی) توسط وزارت بهداشت تأسیس می شود. 20 مدرسه ابتدایی ، 20 مدرسه متوسطه ، 14 مدرسه راهنمایی و 5 مدرسه مقدماتی در باشاکشهیر وجود دارد. تعداد معلمان در سطح ابتدایی 1483 نفر ، تعداد معلمان شاغل در سطح متوسطه 570 نفر و تعداد معلمان در سطح پیش دبستانی 56 نفر است.

خرید خانه در بیلیکدوزو استانبول

این مکان امکانات رفاهی ، فضاهای سبز و زندگی سرشار از آرامش را برای ساکنانش فراهم می کرد. شهردار این منطقه ، با شعار خانه ما Beylikdüzü ، این منطقه را به یکی از پیشرفته ترین مناطق استانبول تبدیل کرده است. شهردار قبلاً با اکثریت آرا در انتخابات شهرداری استانبول پیروز شده است.

قیمت خانه در بیلیکدوزو استانبول

مسکن مجلل با قیمت های بسیار پایین ، جشنواره ها و جشنواره های محلی ، مسیرهای ارتباطی شامل مترو (BRT) ، تراموا و …

شهرداری بیلیک دوزی روزانه سوپ رایگان را به 3000 نفر در چهار منطقه مختلف توزیع می کند. به زودی علاوه بر تعداد زیادی بیمارستان و مراکز درمانی در این منطقه ، به زودی یک بیمارستان دولتی بسیار بزرگ نیز ساخته می شود.

مراکز تفریحی و آموزشی در بیلیکدوزو ، استانبول

در سال 2009 ، زمینی به مساحت ده هزار متر مربع به تمرکز همه مراکز تفریحی ، ورزشی ، فرهنگی و سایر مناطق اختصاص داده شد. مراکز آموزشی در این منطقه کاملاً مدرن هستند و روز به روز در حال توسعه هستند. مدارس ورزشی ویژه برای تابستان ، ایجاد شده برای دانش آموزان ، و همچنین آپارتمان ها و برج های مدرن ، و خانه های خصوصی در این منطقه برای کسانی که به دنبال آرامش و نزدیکی به طبیعت هستند بسیار مناسب است. هتل ها دارای کیفیت بالا با استخرهای داخلی و خارجی و رستوران ها هستند و نسبت به مناطق دیگر ارزان تر هستند.

مطالعه
عرف تحویل ملک در پیش فروش آپارتمان

بیلیکدوزو ، سواحل استانبول

بیلیک دوزو با سواحل زیبای خود توجه شهروندان را به خود جلب کرده است. سواحل پیاده روی و ماهیگیری ، با طلوع آفتاب ، ماهیگیران سوار قایق شده و تورهای ماهیگیری خود را پهن کرده اند ، شهروندان استانبولی مشتاق دیدن این منظره هستند. با افزایش تعداد کافه ها ، رستوران ها و مراکز تفریحی در امتداد ساحل ، طبیعت سبز و آبی ترکیب شده و میزبان شما خواهد بود.

در بیلیک دوزو ، به طور کلی یافتن خانه های یک خوابه با ارتفاع پایین مشکل است. قیمت متوسط ​​خانه در بیلیکدوزو از 250 هزار لیره شروع می شود.

گشت و گذار در بیلیکدوزو استانبول

ساحل پینار بهترین مکان برای گذراندن تعطیلات است.

این ساحل یکی از بهترین مکان ها برای پیک نیک ، شنا ، آفتاب گرفتن و دوچرخه سواری است.

اتاق بازی برای کسانی که نوستالژی را ترجیح می دهند ، یک اتاق بازی در کنار بازار محلی در بیلیک دوزو وجود دارد.

آخرین بخش باز ترکیه ، آزدمیر توران ، هر شب ساعت 8:30 در این سالن برنامه ای با نمایش هیجان انگیز دارد.

بیلیکدوزو یا مکانهای تفریحی در استانبول

ما دو پیشنهاد برای چای ، قهوه و مکالمات دوستانه داریم:

کافه یاشم ، که در منطقه عدنان قهوا جی واقع شده است ، یکی از غذاهای با کیفیت بالا و مناسب خواهد بود.

مکان دوم مجتمع تفریحی یاکوپلو (Yaqublu) است که با باغ سرسبز خود گزینه مناسبی برای شب های تابستانی خواهد بود.

مارینای غربی استانبول

وست مارینا از سال 2014 نشان Mavi Berk یا پرچم آبی را دریافت کرده است. Mavi Berk یک جایزه بین المللی است که به استراحتگاه های ساحلی و ساحلی داده می شود که دارای معیارهای خاصی هستند. وست مارینا آخرین پیشنهاد تعطیلات ما است.

اگر می خواهید از جایی ورزش های آبی را شروع کنید یا از غذاهای دریایی با کیفیت در یک رستوران به همراه خانواده خود لذت ببرید ، مارینای غربی را به لیست مکان های دیدنی خود اضافه کنید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.