رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

معرفی پروژه برج های آفتاب مهتاب چیتگر منطقه۲۲ تهران

پروژه برج های آفتاب مهتاب چیتگر

کسانی که مایل به خرید واحدهای پیش فروش شده از پروژه های  در حال ساخت منطقه ۲۲ هستند، باید به طور کامل در مورد جزئیات پروژه اطلاعات لازمه را کسب کنند تا در آینده مشکلی از نظر قیمت و حتی سند ملک پیش آید ، در این مطلب، به بررسی مشخصات کلی و امکانات موجود در پروژه آفتاب مهتاب که یکی از بزرگترین پروژه های ساخت ساز منطقه ۲۲ تهران است، پرداخته شده است.

کلیات پروژه ساختمانی برج های افتاب مهتاب

پروژه عمرانی با کاربری مسکونی و تجاری است که شامل دو برج ۲۵ طبقه ای واقع و جز برج های کوهک در منطقه ۲۲ تهران است.

مالکیت برج های پروژه آفتاب و مهتاب، متعلق به شرکت ملی نفت است، و همین موضوع ان را یکی از پروژه های معتبر و قابل اعتماد برای سرمایه گذاری رد اینده تبدیل می کند و شاید نام این پروژه را بصورت مهتاب۲۲ نیز شنیده باشید.

مطالعه
معرفی محله عباس آباد اصفهان

 

متراژ و امکانات کلی برج های افتاب و مهتاب 

هر یک از واحد های این برج بصورت کاملا حرفه ای طراحی شده که شامل ۲ الی ۳ اتاق خواب، یک پارکینگ اختصاصی و یک سرویس بهداشتی، وجود انبار اختصاصی، سالن اجتماعات و سالن ورزش است

زمان تحویل واحد های این پروژه سال ۱۴۰۱ تعیین شده است.

 

 پیش فروش پروژه افتاب مهتاب

قبل از عنوان کردن شرایط پیش فروش واحدهای پروژه آفتاب و مهتاب باید این نکته را متذکر شویم که این پروژه یک ویژگی بسیار بارز دارد و آن هم اینکه  واحدهای برج دارای کاربری مسکونی و تجاری هستند بدین معنی که هر یک از اعضای تعاونی از هر دو امتیاز مسکونی و امتیاز تجاری پروژه برخوردار خواهند بود و در آن مشارکت دارند.

مطالعه
انتخاب مجری حقوقی چه تاثیری در پروژه عمرانی دارد؟

همچنین مشارکت اعضای تعاونی در قدرالسهم تجاری پروژه آفتاب و مهتاب سبب بالا رفتن ارزش سهام اعضا شده و می تواند برای سرمایه گذاران و سودآوری آن ها بسیار مهم باشد.

فروشنده پروژه آفتاب مهتاب به علت قیمت تمام شده مناسب و همچنین قدر السهم های تجاری کم است.پس چنانچه به پیش فروش این پروژه برخوردید به این دو علت صبر نکنید.

شرایط پیش فروش پروژه برای اعضای اولیه متری ۲ میلیون تومان تعیین شده و برای افراد جدید متری ۶٫۵ میلیون تومان در صورت پرداخت نقدی و در صورت پرداخت یکساله ۷٫۵ میلیون تومان تعیین شده است.

در مورد نحوه پرداخت و پیش فروش واحد های این پروژه می توانید با کارشناسان با تجربه املاک دیار۲۲ مشورت نمایید تا بهترین سرمایه گذاری را انحام دهید و همچنین می توانید از فرصت های مناسب جهت پیش فروش پروژه های دیگر منطقه۲۲ مطلع شوید

مطالعه
آیا قیمت مسکن در سال ۱۴۰۱ هم افزایش می ‌یابد؟

در پروژه افتاب و مهتاب اعضا با مراجعه به تعاونی، طبقه و ضریب طبقه را می توانند مشخص کنند و در صورت پرداخت اقساط ۱۸ ماهه، طبقه و واحد برای خریدار مشخص خواهد شد.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه


1 دیدگاه

  1. … [Trackback]

    […] Info on that Topic: yeksoal.com/خرید-و-فروش-خانه/خرید-ملک/معرفی-پروژه-برج-های-آفتاب-مهتاب-چیتگر-م/ […]