رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

aalan

شیک ترین مدلهای گچبری سقف و دیوار

گچبری سقف پذیرایی

هنر گچبری در بین مردم به خصوص اقوام ایرانی محبوبیت زیادی دارد و کمتر خانه‌ای را پیدا می‌کنید که از این هنر در معماری منزل خود استفاده نکرده باشد. یکی از بخش‌های مهم و در خانه‌ای برای پیاده کردن هنر گچ بری سقف می‌باشد. به دلیل این که سقف پذیرایی خالی اصلا نمای قشنگی ندارد و جذابیتی برای اعضای خانه ندارد. بنابراین گچبری سقف پذیرایی اهمیت زیادی دارد و جلوه دل نشینی به فضای داخلی منزل می‌بخشد.

 

اجرای گچبری برای سقف به صورت سنتی

گچبری سقف پذیرایی که با این سبک اجرا می‌شود می‌توانید فضایی بسیار مجلل به شما ارزانی کند. این نوع گچبری بیشتر شامل نقوش و طرح‌هایی از گل‌ها، فرشتگان، پرندگان و بوته‌هاست و استفاده از رنگ طلایی در آن زیاد به چشم می‌خورد. به کار بردن رنگ طلایی در گچبری سقف پذیرایی جلوه‌ای شاهانه به پذیرایی می‌دهد و فضا را گرم و شیک می‌کند.

مطالعه
بهترین تجهیزات برق صنعتی و ساختمانی با ارزان‌ترین قیمت را از کجا بخریم؟

گچبری کلاسیک اتاق‌های مختلف چه تفاوتی با هم دارند؟

گچبری کلاسیک اتاق خواب باید دارای طرح‌های ساده باشد تا نمای اتاق خواب را شلوغ و کوچک نشان ندهد، در حالی که اتاق نشیمن نیاز به گچبری‌های مجلل و زیبا دارد. ارتفاع دیواشیک ترین مدلهای گچبری سقف و دیوار - یک سوالرها هم در انتخاب طرح گچبری کلاسیک نقش دارند. برای مثال دیوارهای بلندتر نیاز به گچبری‌هایی با ضخامت بیشتر دارند تا شکوه بیشتری به فضای اتاق ببخشند.

شیک ترین مدلهای گچبری سقف و دیوار - یک سوال

گچبری پیش ساخته کلاسیک

گچبری پیش ساخته یا آماده نصب قالب‌های گچی، رزین، پلی اورتان و سایر موارد است که برای طراحی داخلی ساختمان به صورت آماده به فروش می‌رسد. اگرچه این گچبری ظرافت‌های گچبری سنتی را ندارند، اما به راحتی و در زمان کوتاهی قابل نصب است و قیمت پایین‌تری نسبت به گچبری سنتی دارد. گچبری پیش ساخته تنوع زیادی دارد و تقریبا هر طرحی که بخواهید می‌توانید با آن پیاده کنید.

مطالعه
کابین پیش ساخته چیست؟

شیک ترین مدلهای گچبری سقف و دیوار - یک سوال

گچبری دیوار

تصور کنید که در خانه‌ای سکونت دارید و دیوارهای آن خالی از نقش و نگار و بی روح باشد. بی‌شک حضور در این خانه باعث کسالت می‌شود و جذابیتی برای شما ندارد. حال بر عکس تصور کنید. فکر کنید که در خانه‌ای هستید که دیوارهای آن دارای طرح‌ها و نقوش زیبا و هماهنگ با دکوراسیون منزل باشد، در این صورت حضور در این خانه برای شما دلنشین استگچبری دیوار می‌تواند دیوارهای خانه را با دکوراسیون آن هماهنگ کند و هارمونی و زیبایی عجیبی به فضای منزل ببخشد.

گچبری ستون

ستون‌ها از ارگان‌های اصلی خانه که برای افزایش استحکام بنا به کار می‌روند و اگر خالی و بی روح باشند اصلا نمای قشنگی ندارند. راهکارهایی مانند گچبری ستون می‌تواند شکل زیبا و جذابی به ستون‌ها بدهد و آن‌ها را از یکنواختی دربیاورند. گچبری ستون را معمولا با طرح گچبری دیوار و سقف هماهنگ می‌کنند تا هارمونی زیبایی به فضای داخلی خانه ببخشد.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.