رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

علت علاقه مردان به رابطه مقعدی چیست؟

علت علاقه مردان به رابطه مقعدی
علت علاقه مردان به رابطه مقعدی

 

مردانی که رابطه جنسی مقعدی دوست دارند این مطلب را بخوانند؟

رابطه مقعدی از نظر سلامت برای زنان مضر است ولی برخی مردان هستند که به رابطه مقعدی علاقه دارند اگر میخواهید بدانید علت علاقه مردان به رابطه مقعدی چیست و چطور میتوانید علاقه مردان به رابطه از پشت را کمتر کنید با ما همراه شوید.

علت علاقه مردان به رابطه از پشت

یکی از مشکلات خانم ها در رابطه جنسی پیشنهاد طرف مقابل برای داشتن رابطه مقعدی است. با وجودی که رابطه مقعدی از نظر علمی میتواند برای سلامت مضر باشد و از نظر جسمی دردناک است ولی با این حال شاید بخواهید بدانید چرا مردان به رابطه مقعدی علاقه دارند و یا علت علاقه مردان به رابطه مقعدی چیست؟

براساس آمار منتشر شده توسط سازمان نظرسنجی آمریکا ، حدود ۳۰ درصد زنان آمریکایی برای یک بار در طول عمرشان رابطه مقعدی را تجربه میکنند. در ایران آماری در این زمینه وجود ندارد ولی متاسفانه آقایونی که به رابطه مقعدی علاقه دارند بدون توجه به درد هنگام رابطه جنسی مقعدی و عوارض سلامتی که میتواند درطولانی مدت گریبانگیر همسرشان شود ، طوری رفتار میکنند که انگار رابطه مقعدی جزئی جدایی ناپذیر از رابطه جنسی است.

اسفنکتر ورودی مقعد مثل واژن حالت ارتجاعی و انعطاف پذیری ندارد و در صورتی که رابطه مقعدی بدون رعایت فاصله زمانی مناسب برای ترمیم زخم های ایجاد شده و کشیدگی اسفنکتر مقعد و با تعداد دخول بالا باشد میتواند منجر به عوارضی از جمله هموروئید ، عفونت و بی اختیاری کنترل گاز معده یا در موارد شدیدتر بی اختیاری کنترل مدفوع در فرد مفعول شود. از آنجا که عضلات اسفنکتر مقعد خانم ها نسبت به مردان ضعیف تر و کوچک تر هستند احتمال بروز عوارض در خانمی که رابطه مقعدی را تجربه میکند بسیار بیشتر است.

چرا مردان به رابطه مقعدی علاقه دارند
چرا مردان به رابطه مقعدی علاقه دارند

 

علت علاقه مردان به رابطه مقعدی

یکی از دلایل علاقه مردان به رابطه مقعدی ، عدم رسیدن خانم ها در رابطه واژنی به ارگاسم است بنابراین تمایل به رابطه از پشت پیدا می کنند.

مردان معمولا از راه چشم و نگاه کردن تحریک میشوند و یکی از اندام تحریک کننده برای آقایان باسن است به همین دلیل زمانی که باسن همسرشان برایشان تحریک کننده باشد تمایل به تجربه رابطه مقعدی پیدا میکنند.

مطالعه
مزایا و معایب استفاده از کاندوم

مشاهده فیلم های غیر اخلاقی میتوانید یکی از دلایل گرایش مردان به سمت رابطه از پشت  باشد.

وجود غده پروستات در مردان که با وارد شدن فشار از داخل راست روده میتواند منجر به تجربه لذت شود ،  رابطه مقعدی را برای آن ها لذت بخش می کند ولی زنان چنین اندامی را ندارند و نمیتوانند چنین تحریکی را احساس کنند.

برخی مردان رگه هایی از سادیسم یا دیگرآزاری دارند و درد کشیدن شما هنگام رابطه جنسی مقعدی برایشان لذت بخش است که بهتر است در این گونه موارد با مشاور مشکلتان را در میان بگذارید.

 

آیا زنان به رابطه مقعدی تمایل دارند؟

تعداد زنانی که به رابطه مقعدی تمایل داشته باشند و از این رابطه لذت ببرند بسیار کم است.

ورودی مقعدی بر خلاف واژن هیچ گونه مایع لغزاننده ای ترشح نمیکند و بنابراین از نظر فیزیولوژیک رابطه مقعدی برای زن دردناک است.

زنان معمولا تمایل به فداکاری برای فرد مورد علاقه شان دارند و یا از لذت بردن شریک جنسی خود لذت میبرند و یا میخواهند به این روش رابطه خود را حفظ کنند بنابراین در مقابل خواسته شریک جنسی خود تسلیم میشوند.

برخی زنان برای حفظ شریک جنسی و تسخیر او تن به رابطه مقعدی می دهند و برخی دیگر برای تابو شکنی و تجربه یک رابطه ممنوعه ، رابطه مقعدی را تجربه میکنند.

برخی زنان به دلیل تجربه یک روش جدید در رابطه جنسی به جای رابطه تکراری واژینال ، رابطه از پشت را تجربه میکنند.

برخی زنان برای حفظ بکارت و در عین حال پاسخ دادن به تمایلات جنسی طرف مقابل ، رابطه مقعدی را جایگزین رابطه واژینال میکنند.

عوارض رابطه مقعدی
عوارض رابطه مقعدی

 

عوارض رابطه مقعدی

رابطه مقعدی از نظر حفظ سلامت برای فرد به خصوص حفظ سلامت اسفنکتر ورودی مقعد و دیواره راست روده در کوتاه مدت یا بلند مدت میتواند با عوارضی همراه باشد.

ورودی مقعد حالت ارتجاعی و انعطاف پذیری واژن را ندارد ، هیچ مایع لغزاننده ای در مقعد ترشح  نمیشود و به اصطلاح کاملا خشک است بنابراین در صورتی که بدون لوبریکات و یا استفاده از روغن برای چرب کردن مقعد و آلت تناسلی اقدام به دخول مقعدی شود احتمال خراش ،  ایجاد پارگی های ریز بسیار دردناک ( مانند برش های کاغذ روی پوست ) در ورودی مقعد و حتی خونریزی وجود دارد.

معمولا در صورت آسیب دیدن مقعد اجابت مزاج تا مدتی همراه را درد و سوزش خواهد بود، بنابراین درد و سوزش رابطه مقعدی میتواند تا یک هفته زن را درگیر و تحت فشار و استرس قرار دهید.

مطالعه
آیا استفاده از آب دهان برای دخول بی خطر است؟

بروز زخم در دیواره مقعد در اثر رابطه جنسی یک شاهراه بزرگ برای ورود باکتری ها و ویروس های خطرناک ( که پوشش روده مانع از ورود آن ها به بدن شده ) به داخل جریان خون است.

داشتن رابطه مقعدی میتواند منجر به التهاب و نازک شدن دیواره روده بزرگ و دیواره مقعد شده و احتمال بروز هموروئید را بسیار بالا میبرد که ظاهر بسیار ناخوشایند و البته درد و خونریزی و ناراحتی های زیادی به همراه دارد و در موارد شدید نیاز به جراحی و یا سوزاندن هموروئید پیدا میکند.

در صورتی که فرد فاعل یا مفعول مبتلا به بیماری های آمیزشی باشد احتمال ابتلای شما به آن بیماری در رابطه مقعدی بسیار بالا می رود.

تکرار رابطه مقعدی بدون فاصله گذاری مناسب و ترمیم اسفنکتر مقعدی در بلند مدت میتواند منجر به ضعیف شدن عضلات خروجی مقعد و  بی اختیاری مدفوع به خصوص در زنان شود. سعی کنید رابطه مقعدی درا به ماهی ۱ – ۲  بار برسانید تا کمتر دچار آسیب های خجالت آور در بلند مدت شوید.

رابطه مقعدی مکرر باعث عدم علاقه شریک جنسی به رابطه واژنی خواهد شد بنابراین شما روز به روز از لذت بردن از رابطه جنسی دورتر خواهید شد و نسبت به داشتن رابطه جنسی سردتر خواهید شد.

مقعد محل تجمع عوامل بیماری زا و فاسد است ، دیواره راست روده پر از ریزپرزهای میکروسکوپی است که قابل دیدن با چشم مسلح نیستند و حتی شستشوی داخل آن نمیتواند باعث تمیز شدن داخل روده شود بنابراین احتمال بروز عفوت در آلت جنسی مرد بعد از دخول به مقعد وجود دارد. بهتر است برای پیشگیری و کاهش عفونت از کاندوم برای رابطه مقعدی استفاده کنید.

کاهش علاقه مردان به رابطه مقعدی
کاهش علاقه مردان به رابطه مقعدی

 

چطور تمایل شوهرم به رابطه مقعدی را کم کنم؟

شاید بخواهید بدانید چطور میشود تمایل مرد به رابطه از پشت را کم کرد.

در اولین مرحله باید به او یادآور شوید که رابطه مقعدی، آن طوری که تصور میکند رایج نیست و در کشورهای پیشرفته  ، رواج چندانی ندارد و در کشورهایی که تبعیض جنسیتی بین زن و مرد بیشتر است و افراد آگاهی های کافی از بهداشت و سلامت جنسی و حفظ سلامت فردی ندارد ، رواج بیشتری دارد.

سپس در مورد فداکاری خودتان برای لذت بردن یک طرفه او ، درد رابطه مقعدی و عوارض سلامتی که مستقیما به شخص شما آسیب میرساند با او صحبت کنید و کاملا او را با خطرات این رابطه برای خودتان آگاه کنید و رابطه مقعدی را در صورت اصرار طرف مقابله به حداکثر ماهی ۱ – ۲ بار برسانید و حتما  مقدمات لازم برای آماده کردن مقعد را انجام دهید.

مطالعه
اهمیت و تاثیر اختلاف قد در ازدواج

( چرب کردن آلت مردانه و ورودی مقعد – باز کردن مقعد با استفاده از وسیله مخصوص باز کننده مقعد یا انگشت آغشته به روغن یا لوبریکات و سپس دخول – دخول مقعدی را نزدیک به زمان انزال انجام دهید که تعداد حرکات رفت و برگشتی زیاد نباشد و آسیب شدیدی به مقعد و دیواره داخلی روده وارد نشود)

فردی که شما را دوست داشته باشد ، مسلما حفظ سلامت شما برایش مهم است و شما را مجبور به رابطه ای که خطر اصلی اش متوجه سلامت شماست نمی کند، شما باید در همراهی با  مردی که با وجود دانستن تمام این مشکلات و عدم تمایل قلبی شما  هنوز هم شما را مجبور به درد کشیدن و استرس در رابطه مقعدی مکرر میکند ، تجدید نظر کنید.

در صورتی که بلد باشید چطور از رابطه واژنی لذت ببرید و به ارگاسم برسید و با آه کشیدن و زدن حرف های تحریک آمیز که نشان دهنده لذت بردنتان باشد ، کیفیت رابطه واژنی را بسیار بالاتر از رابطه مقعدی خواهید برد و خود به خود شوهرتان برای تجربه لذت و ارگاسم شما تمایل بیشتری به رابطه واژنی پیدا خواهد کرد.

در صورتی که حس میکنید ممکن است واژنتان تنگ نباشد و همین امر باعث تمایل شوهرتان به رابطه مقعدی شده  از داروهای گیاهی تنگ کننده واژن ، پوزیشن های تنگ کننده واژن ، قرار دادن پاها به صورت ضربدری روی هم برای تنگ تر شدن واژن یا جراحی تنگ کننده واژن استفاده کنید تا هر دوی شما بتوانید از رابطه جنسی واقعی ، لذت بیشتری ببرید و شوهرتان به دنبال یک جایگزین برای آن نباشد.

در صورتی که در دوران نامزدی به سر میبرید و میخواهید بکارت خود را حفظ کنید میتوانید رابطه مقعدی را به ماهی ۱ – ۲ بار محدود کنید و از سایر روشها برای به ارگاسم رسیدن نامزد خود استفاده کنید از جمله رابطه دهانی و یا مالیدن اندام تناسلی با دست ، بین پاها یا سایر بخش های بدن.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.