رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

نکات عشق بازی و معاشقه قبل از ازدواج + حکم معاشقه قبل از ازدواج

نکات عشق بازی و معاشقه قبل از ازدواج + حکم معاشقه قبل از ازدواج - یک سوال

معاشقه قبل از ازدواج در چه حدودی باید باشد؟ این مطلب جز اولین سوالات دختر و پسر زمان مراجعه به مشاوره قبل از ازدواج است. در قدم اول بهتر است تعریف معاشقه را بدانیم. معاشقه قبل از ازدواج محبت و هم آغوشی قبل از رابطه جنسی است. معاشقه قبل از ازدواج صحبت‌های عاشقانه و نوازش‌های خاص مو و بدن است. معاشقه قبل از ازدواج هنر برانگیخته کردن همسر بدون رابطه جنسی کامل است.

درخواست معاشقه قبل از ازدواج

درخواست معاشقه قبل از ازدواج و البته دردورن نامزدی امر کاملا عادی است. با تغییرات فرهنگی که این روز‌ها اتفاق افتاده دختر و پسر پیش از ازدواج یکدیگر را میبینند و با هم به مسافرت می‌روند؛ و معمولا درخواست معاشقه قبل از ازدواج را دارند. درخواست معاشقه قبل از ازدواج و حتی پیش ازینکه حتی به خواستگاری بیایند هم ممکن است اتفاق بیفتد که در فرهنگ ایرانی اسلامی ما پسندیده نیست. درخواست معاشقه قبل از ازدواج هم آدابی دارد و اگر مراحلش بدرستی طی نشود باعث ماندگار شدن خاطرات بدی از دوران پیش از ازدواج می‌شود.

درخواست معاشقه قبل از ازدواج معمولا از طرف مرد‌ها صورت می‌گیرد. آقایون باید این مسئله را در نظر داشته باشند که حتی در درخواست معاشقه قبل از ازدواج نباید عجله کنند. ابتدا باید از طریق کلام معاشقه را آغاز کنند و سپس بصورت لمسی درخواست معاشقه کنند

مطالعه
آیا مامان صدا زدن مادر زن یا مادر شوهر کار درستی است؟

داشتن معاشقه قبل از ازدواج

داشتن معاشقه قبل از ازدواج نیاز به مهارت دارد. برای فراگیری و دانستن زمان درست داشتن معاشقه قبل از ازدواج بهتر است بدانید با چه کسانی نباید ازدواج کرد؟. داشتن معاشقه قبل از ازدواج و قبل از عمل دخول باعث بوجود آمدن آرامش خاطر مخصوصا در زن است. معاشقه قبل از ازدواج جز لحظات و خاطرات دوست داشتنی دختر و پسر است. معاشقه قبل از ازدواج باعث افزایش حس دوستی و صمیمیت بین زن و شوهر می‌شود.

مشاوره قبل از ازدواج فقط برای بررسی شخصیت دختر و پسر نیست. یک مشاوره ازدواج حرفه‌ای حتی تکنیک‌های درخواست معاشقه قبل از ازدواج را هم آموزش می‌دهد. برای داشتن معاشقه قبل از ازدواج حتما باید دختر و پسر میل و آمادگی داشته باشند. برای داشتن یک معاشقه قبل از ازدواج خوب مکان عاشقانه‌ای را انتخاب کنید و در هر جایی درخواست معاشقه نکنید.

حکم معاشقه قبل از ازدواج

حکم معاشقه قبل از ازدواج با توجه به فرهنگ و دین یک کشور متفاوت است. اما در ایران حکم معاشقه قبل از ازدواج با توجه به شرایط دختر و پسر داده شده است. اگر دختر و پسر در دوره نامزدی و به شرط عقد موقت یا عقد دائم هستند هیچ مانعی برای درخواست معاشقه قبل از ازدواج وجود ندارد. اما اگر دختر و پسر در دوره آشنایی و خواستگاری بسر میبرند حکم معاشقه قبل از ازدواج آن‌ها مانند دو فرد غریبه و نا محرم وجود است.

مطالعه
روابط فرازناشویی چیست و علل آن چیست؟

داشتن معاشقه قبل از ازدواج و در دوره خواستگاری به هیچ وجه جایز و پسندیده نیست. معاشقه قبل از ازدواج حتی در دوره نامزدی هم نباید از یک سری حدود خارج شود. حکم معاشقه قبل از ازدواج درست است که در زمان عقد جایز و حلال است، اما بهتر است این معاشقه منجر به دخول نشود.

چگونگی یک معاشقه کامل

مدت زمان و توجه به نقاط خاص در یک معاشقه اهمیت زیادی دارد. عمل معاشقه از طرف زن و مرد لذت بخش است. اما برای خانم‌ها انجام معاشقه لذت بیشتری دارد و هر چه مدت زمان معاشقه افزایش یابد زودتر آماده انجام رابطه جنسی می‌شوند.

متاسفانه بعضی آقایون حتی با گذشت چندین سال از عمر زندگی مشترکشان نسبت به این مسئله توجه کامل را ندارند. مدت زمان معاشقه میتواند از بیست تا چهل دقیقه طول بکشد یا حتی از پیامک زدن قبل از آمدن به خانه شروع شود و حتی شامل بوسه‌های کوچک یا دوستت دارم هم می‌شود. اما بعضی به غلط تصور می‌کنند معاشقه محدود به تخت خواب و چند دقیقه قبل از انجام رابطه جنسی است. مرد‌ها بهتر است به غیر از نقاط خاص بدن به نرمه گوش، گردن و حتی ماساژدادن همسر هم توجه کنند تا بتوانند رابطه لذت بخشی را برای همسرشان آغاز کنند.

مطالعه
رابطه مقعدی چیست ؟ روش تشخیص رابطه مقعدی قبل از ازدواج

آسیب‌های معاشقه و رابطه جنسی فانتزی در ازدواج

این روز‌ها با پیشرفت سریع تکنولوژی و دسترسی به اینترنت متاسفانه آسیب‌های ازدواج هم افزایش یافته است. دسترسی به فیلم‌هایی که روابط نامشروع ودر پی آن تکنیک‌های فانتزی و نادرست را آموزش می‌دهند، باعث ایجاد آسیب در زندگی زناشویی شده است. افزایش تولید فیلم‌های پورن و تماشای آن‌ها توسط دختران و پسران تصورات جنسی یک رابطه را تغییر داده است.

الگو برداری غلط از این فیلم‌ها باعث شده

توقعات جنسی از یک رابطه سالم بالا برود؛ و اگر طرف مقابل قادر به پاسخگویی این نیاز نباشد متاسفانه روابط زوجین دچار تنش می‌شود. این تنش خاص زندگی زوج‌های جوان نیست و متاسفانه این بحران گریبان خانواده‌های میانسال جامعه را هم گرفته است. در این شرایط بهتر است برای افزایش آگاهی و بالابردن سواد یک رابطه درست به مشاور خانواده مراجعه کنیم. /آویژه

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.