رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

آشنایی با بازی وارکرافت و گیم تایم های ۶۰ روزه سایت جت گیم

آشنایی با بازی وارکرافت و گیم تایم های 60 روزه سایت جت گیم - یک سوالاگر به دنبال این هستید که یک گیم تایم ۶۰ روزه را خریداری کنید برای بازی world of warcraft خود می توانید به فروشگاه جت گیم مراجعه کنید. یکی از ویژگی های این فروشگاه آنی بودن آن است. پس از پرداخت قیمت کد محصول به شما در سریع ترین مدت زمان تحویل داده می شود. در حال حاضر مزیت فروشگاه جت گیم همین است که نسبت به فروشگاه های دیگر سریع تر است. و با کادری مجرب و با پشتیبانی محصولات ارائه شده به کاربران با مناسب ترین قیمت در حال فعالیت می باشد.

بهترین راه برای اکتیو کردن گیم تایم ۶۰ روزه
راحت ترین راه و بهترین راه برای فعال کردن گیم تایم ارائه به کلاینت بتل نت است. بعد از اینکه شما گیم تایم ۶۰ روزه را از جت گیم خریداری کنید به شما یک کد ارسال می شود. شما باید این کد را در کلاینت بتل نت بخش Rededm a Code وارد کنید تا گیم تایم ۶۰ روزه برای شما فعال شود. اما راه دیگر شما برای اکتیو کردن گیم تایم مراجعه به سایت بتل نت است.

مطالعه
حلقه شنا کودک و بزرگسال

ارتباط گیم تایم به شدولند
از همان روز اولی که شدولند به دنیای world of warcraft آمد گیم تایم نیز ارائه شد. می توان گفت که اصلی ترین هدف ارتباط گیم تایم به شدولند جلوگیری از چیت زدن است. چرا که برای اینکه شما بتوانید گیم تایم را بازی کنید باید هزینه زیادی را پرداخت کنید. از طرفی دیگر قوی کردن سرور ها است. بعد از به وجود آمدن سرور های گیم تایم سرور های بازی خود وارکرافت نیز قوی تر شده است.

نوشته ها مرتبط

ساخت تیوپ شنا

سایکلکس (cyclex)

ارسال دیدگاه