رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

aalan

آیا می توان تشک بادی را با آب پر کرد؟

تشک هوا با استفاده از قدرت نفس باد می کند. تشک دارای محفظه های هوایی به طور گسترده ای در دسترس است که با پمپ الکتریکی یا دستی پمپاژ می شوند. ماده تشک می تواند وینیل، پارچه، یا لاستیک باشد. آیا می توان تشک بادی را با آب پر کرد؟ - یک سوال

ماده تشک راحت و انعطاف پذیر است. تشک هوا به طور معمول از یک ورق ساخته شده است، اما می تواند دو ورق داشته باشد که با هم به یک لایه اضافی برای عایق یا گرمی دوخته می شوند.

 

یک تشک بستر آب که به تشک هیدرواستاتیک یا ویسکوالاستیک نیز معروف است، با استفاده از قدرت فشار مایع باد می کند. تشک بالای یک پایه آب می نشیند که پر از آب است. آب بر خلاف تشک هوا از تراکم تشک زیر وزن جلوگیری می کند.

تخت هوای خود را با آب پر نکن

شما هرگز نباید تحت هیچ شرایطی تشک هوا را با آب پر کنید. به یک دلیل بسیار ساده: شما قرار است تشک را از بین ببرید.

آب بسیار سنگین تر از هوا است، بنابراین هنگامی که شما انجام می شود پر کردن تشک (اگر آن را در حال حاضر تا آن زمان شکسته نشده است)، Lying بر روی آن است رفتن به ترک مواد تشک باز تحت فشار آب است.

مطالعه
اتاق فرار

شما اساسا در حال ایجاد یک بمب آبی به اندازه تشک هستید. تشک ممکنه وقتی پر کردنش تموم بشه خوب به نظر برس اما سعی کنید روی آن گام بردارید یا روی آن دراز بکشید و خواهید دید که آب از سطح پایین تر نشت می کند و تشک را غیرقابل استفاده می کند.

آیا می توان تشک بادی را با آب پر کرد؟ - یک سوال

این امر به ویژه برای تشک هوای وینیل صادق است. آنها بسیار بیشتر احتمال دارد برای شکستن زیر وزن آب, و در نتیجه یک تصادف شرم آور زمانی که شما حداقل انتظار آن.

از آنجا که تشک های هوا درمان نمی شوند، آب داخل آن ها مواد تشک را می پوشد که افتضاح است.

آب نیز مشکل ساز است چرا که تخت هوا درمان نمی شود برای جلوگیری از قالب از تشکیل. قالب برای ما خطرناک است، و شما نمی خواهید به آن زمین پرورش اضافی. بسترهای آب برای جلوگیری از تشکیل قالب درمان می شوند. اما بعید است تشک هوای شما از پر شدن آب جان سالم به در برد. این هنوز نقطه ای است که ما می خواهیم به استرس به دلیل کسی ممکن است سعی کنید برای پر کردن تشک خود را و سپس ترک آن را بدون مراقبت برای روز قبل از استفاده از آن.

مطالعه
گلچین آهنگ های احسان خواجه امیری

اگر همه اینها کافی نبود، همچنین در نظر بگیرید که تشک شما چقدر ناراحت کننده خواهد بود. ی انجماد میکنه . تشک های هوا عایق نیستند، بنابراین آب در داخل تشک یخ می زند.

تخت های آب برای پر کردن آب بهتر است

آب بستر یک تشک عایق پر از مایع، معمولاً ساده یا آب درمان شده است. سطح تشک دارای دو ورق است: یکی ساخته شده از وینیل و دیگری برای پوشاندن آن و انسولین از سطوح یخی.

ماده داخل از لاستیک یا پارچه ساخته شده است که ضد آب است.

مایع داخل تشک پشتیبانی تحت وزن هایی را فراهم می کند که بسیار بالاتر از آن چیزی است که یک تشک هوا می تواند از عهده آن بربیاید. این بدان معنی است که آن را ترک باز نمی کند اگر شما آن را با آب پر کنید چرا که طراحان در حال حاضر در نظر گرفته شده این زمانی که آنها تخت خود را ساخته شده است.

آب نیز عایق بهتری را فراهم می کند. آب داخل تشک به این راحتی یخ نمی زند، بنابراین لازم نیست نگران بوی تخت تان باشید که در زمان زمستان وقتی از آن در فضای باز استفاده می کنید، بوی سگ مرطوب می دهد.

مطالعه
پیش بینی سفر ریچارد برانسون به فضا در انیمیشن سیمپسون ها

تخت های آب برای پر کردن آب بهتر است زیرا می توانند وزن بیشتری را اداره کنند و نیازی به برق برای پر شدن یا خالی شدن دوباره ندارند. آنها همچنین ارائه عایق, که بسیار مفید است اگر شما در حال برنامه ریزی برای دراز بکشد بر روی تخت خود را در خارج از منزل در طول زمستان.

Waterbeds نیز آسان تر برای تمیز کردن به دلیل ما می توانیم آنها را در داخل برای شستشوی کامل تبدیل. شما هنوز هم باید دستورالعمل شستشو از تولید کننده هر چند دنبال, به عنوان این ممکن است بسته به مدل و نام تجاری متفاوت است.

آیا می توان تشک بادی را با آب پر کرد؟ - یک سوال

شما هرگز نباید تشک هوای خود را با آب پر کنید زیرا برای این منظور ساخته نشده است و اگر سعی کنید مواد باز خواهد شد. همچنین استفاده از پمپ الکتریکی در نزدیکی یا در تماس با آب ناامن است، بنابراین پر کردن تخت شما بدون آسیب رساندن به چیزی دشوار خواهد بود.

نوشته ها مرتبط

ساخت تیوپ شنا

سایکلکس (cyclex)

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.

1 دیدگاه

  1. … [Trackback]

    […] Here you will find 65303 more Information to that Topic: yeksoal.com/سرگرمی/آیا-می-توان-تشک-بادی-را-با-آب-پر-کرد؟/ […]