رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

اتاق فرار

تفریح زمستانی

خوشبختانه، بازی های فکری مثل اتاق‌های فرار موقعیتی برای فرار از سرما هستند زیرا در اتاق‌هایی با دمای کنترل‌شده و ماجراجویی همراه با آدرنالین بسیار لذت‌بخش خواهند بود. بنابراین وقتی فعالیت‌های خارج از منزل به دلیل برف یا سرما و هوای نامناسب محدود می‌شوند، اتاق فرار می‌تواند اوقات خوشی را برایمان به ارمغان آورد و تجربه‌ی خوبی را در روزهای سرد ایجاد کند.

دورهمی و تفریح دسته‌جمعی

گرد هم آوردن کل خانواده، دوستان، عزیزان یا همکارانتان در ماه‌های زمستان به خودی خود یک چالش است. در حالی که بسیاری از ما گردهمایی‌های خانوادگی را خسته کننده می‌دانیم، تجربه‌ی اتاق فرار به صورت دسته جمعی بسیار متفاوت خواهد بود. در نتیجه در این فصل بهترین کار آن است که برنامه‌های تفریحی خود را به اتاق‌های فرار انتقال دهیم و ساعات خوشی را به همراه دورهمی‌ها با خانواده و دوستان تجربه کنیم.

مطالعه
جنس استخر بادی چیست ؟

شب‌های طولانی

در زمستان شب‌ها بسیار طولانی هستند و فرصت زیادی برای دیدن دوستان یا تفریحات مختلف مانند گشت و گذار در طبیعت یا بازار وجود ندارد. در نتیجه بهترین کار آن است که به دنبال تفریحات شبانه باشیم. اتاق‌های فرار در ساعات خاصی از شب نیز در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرند و با این بازی‌ها و معماها می‌توانید شب‌های طولانی زمستان را سپری کنید.

تجربه به یاد ماندنی اتاق فرار در فصل زمستان

در بحبوحه جنگ سرد، تنش‌ها در حال افزایش است. دولت‌ها فشار را احساس می‌کنند و جاسوس‌ها پشت درهای بسته در حال فعالیت هستند. اینجاست که وارد می‌شوید و در کنار کارآگاهان دیگر، باید از افشای اطلاعات جلوگیری کنید و قبل از تمام شدن زمان، شواهدی برای محکوم کردن جاسوس دستگیر شده خود بیابید. یا ممکن است به دهه ۱۹۲۰ برگردید، جایی که جنایت در خیابان‌های پورتسموث موج می‌زند. یا باید اسرار تاریک و شوم را از یک مرکز پزشکی مخفی دولتی که ساکت شده است، کشف کنید. در صورت عدم موفقیت، در سال ۲۰۵۰ سوار یک سفینه فضایی می‌شوید، جایی که باید با خرابکاری یا یک توطئه شوم مقابله کنید. در نتیجه بارها و بارها می‌توانید وارد اتاق فرار شوید و سبک‌های مختلف اتاق فرار را تجربه کنید و این روزهای سرد زمستان را پشت سر بگذارید. اتاق‌های فرار برای افراد مبتدی تا حرفه‌ای و نوجوان تا بزرگسال، جذاب و سرگرم‌کننده خواهد بود.

مطالعه
راهنمای کامل خرید بهترین بازوبند شنا و جلیقه نجات

در زمستان شاهد روزهای کوتاه و شب‌های بسیار بلند هستیم. به همین دلیل در شب‌های طولانی و روزهای کوتاه زمستان نیاز به دورهمی‌های بیشتری خواهیم داشت. اتاق فرار یکی از بهترین روش‌ها برای وقت‌گذاری و سپری کردن شب‌های زمستان است و می‌تواند خانواده‌ها و دوستان را کنار هم جمع کند. اتاق فرار در عین حال می‌تواند پر از ماجراجویی، رازهای هیجان انگیز و مجموعه‌ای از معماها برای حل باشد. به همین دلیل بهترین فعالیت زمستانی در روزهای سرد و کوتاه این فصل است.

نوشته ها مرتبط

ساخت تیوپ شنا

سایکلکس (cyclex)

ارسال دیدگاه


1 دیدگاه

  1. … [Trackback]

    […] Find More Information here to that Topic: yeksoal.com/سرگرمی/اتاق-فرار/ […]