رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

انواع و جنس حلقه شنا بادی

حلقه شنا بادی یا همان تیوپ شنا می­‌تواند یکی از کاربردی­‌ترین وسایل کمک آموزشی خوب در این مسیر باشد. یکی از مشکلاتی که بسیاری از والدین با آن مواجه هستند ترس فرزندشان از آب و یا غرق شد آن ها است. برای خرید انواع حلقه شنا بادی می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

حلقه شنا بادی

جنس حلقه های بادی

بدنه از پلاستیک فشرده تشکیل شده و توانایی تحمل وزن بچه ها را دارد. حلقه شنا محصولی کار آمد که دارای قطر 56 سانتیمتر است.

انواع حلقه شنا بادی

حلقه شنای بادی در انواع رنگ‌ها، طرح‌ها و کیفیت‌های مختلف و جذاب طراحی شده است که در ادامه به توضیح برخی مدل‌ها می‌پردازیم.

مطالعه
ساخت تیوپ شنا

 

 حلقه شنای ساده

حلقه شنای ساده وسیله‌­ای جانبی برای شنا و آب تنی کردن در استخرها، سواحل، رودخانه‌­ها و … است. این حلقه شنا مناسب همه سنین یعنی برای کودکان و حتی بزرگسالان می‌­باشد و با طراحی زیبا و مفرح خود تجربه شیرین‌­تری از تفریحات آبی را برای شما رقم می‌زند. به دلیل وزن سبکی که دارد می‌­توانید این محصول را به راحتی در یک کیف کوچک تا محل استفاده حمل کنید و در آنجا به راحتی با پمپ‌­های دستی و یا حتی با دهان خود آن را باد نمایید. تیوپ دونات از مدل­های این حلقه شنا است.

انواع و جنس حلقه شنا بادی - یک سوال

 حلقه شنای طرحدار مثل طرح حیوانات

می‌توانید این مدل از تیوپ شنا به دلیل وزن سبکی که دارد را به راحتی در یک کیف کوچک تا محل استفاده حمل کنید و در آنجا به راحتی با پمپ­‌های دستی و یا حتی با دهان خود باد کنید. حلقه شنای طرح‌دار از سه طرح حیوانات مختلف، زیبا و کارتونی ساخته شده و جنس آن PVC مقاوم و ضدحساسیت است و مناسب برای استفاده طولانی مدت کودک در آب می­باشد. ابعاد متوسط سه طرح آن طول 70 و عرض 55 سانتی متر می­‌باشد. 

مطالعه
بهترین غذای برای سگ عقیم شده

انواع و جنس حلقه شنا بادی - یک سوال

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.