رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

جلیقه شنا بادی

جلیقه شنا بادی چیست؟

جلیقه بادی شنا و همچنین محصولی برای تفریحات آبی در انواع آب های متفاوت مانند استخر های بزرگ و کوچک و همچنین آب های آزاد مختلف است. انواع جلیقه های نجات از نوع بادی، برزنتی و … تولید شده در سایز بندی مختلف برای بزرگسالان و کودکان با رنگبندی مختلف و شاد است. برای اطلاع از بهترین قیمت می توانید بر روی این صفحه کلیک کنید.

جلیقه شنا بادی - یک سوال

جلیقه شنا

جلیقه نجات یکی از بهترین لوازم تفریحی برای استفاده در آب استخر ، دریاچه ، دریا و رودخانه ها است که در مدل های مختلفی از نظر جنس بدنه ، طراحی و ساخت ، مدل و ابعاد ، شرکت تولید کننده و نوع کاربری عرضه می کنند. تنوع در جلیقه های شنا و نجات زیاد است به همین دلیل باعث شده تا انتخاب مشتریان سخت شود تا بر اساس سلیقه و نوع استفاده به گزینه مورد نظر خود برسند. جلیقه های شنا از نظر جنس بدنه و ساخت دارای مدل های مختلفی از جمله جلیقه شنا بادی و جلیقه شنا فومی هستند که در میان این دو مدل جلیقه های فومی دارای کیفیت ساخت بالاتر و طراحی حرفه ای تری می باشند به همین دلیل بیشتر برای آب های آزاد و هنگام قایق سواری از آنها استفاده می شود. اما جلیقه شنا بادی نیز بیشتر برای سنین کودکان تولید می شود تا در استخر ها و آب های کم عمق مورد استفاده کنند.

مطالعه
گلچین آهنگ های احسان خواجه امیری

جلیقه شنا بادی - یک سوال

جلیقه های بادی شنا نیز دارای مدل های بسیاری از نظر طراحی بدنه بوده که به مدل های ساده ، بازوبند دار و گردنی دار تقسیم بندی می شوند که از مهمترین شرکت تولید کننده این جلیقه ها می توان به شرکت intex و شرکت اشاره کرد. اما جلیقه نجات و جلیقه غریق نجات مدل های حرفه ای تر و مهمتری محسوب شده که کاملا به صورت فومی ساخته می شود. این جلیقه ها دارای کیفیت ساخت بسیار بالا و طول عمر بالایی بوده و دارای ویژگی های مهمی از جمله داشتن قابلیت رگلاج ، کمربند و هارنس های مخصوص و همچنین محافظ گردن است. از طرفی جلیقه های غریق نجات شنا به دلیل داشتن کیفیت جنس بدنه بالای خود توان بالایی نیز در برابر جلوگیری از نفوذ و جذب آب به بدنه اصلی دارند تا امکان شناور ماندن آنها روی آب در تایم بیشتری فراهم باشد.

مطالعه
انواع و جنس حلقه شنا بادی

جلیقه شنا بادی - یک سوال

نوشته ها مرتبط

ساخت تیوپ شنا

سایکلکس (cyclex)

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.