رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید.. Please subscribe to paid membership

متاستفانه اجازه برای ایجاد پست ندارید Please subscribe to paid membership

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

حلقه شنا کودک و بزرگسال

شنا و آبتنی در آب یکی از تفریحهات کودکان و بزرگسالان است که این امر با وسایل شنا و آموزش شنا امکان پذیر می شود. مخصوصا در بحث آموزش شنا باید تجهیزات اولیه مانند حلقه شنا یا تیوپ شنا بادی را به همراه داشته باشیم. برای خرید انواع حلقه های شنای اینتکس با کیفیت بالا و قیمت مناسب می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

حلقه شنا 1

انواع تیوپ های بادی شنا

حلقه بادی شنا دونات ، قیمت تیوپ بادی دونات ، انواع تیوپ بادی ، قیمت حلقه شنا ، تیوپ شنای دونات شکلاتی ، حلقه بادی شنا دونات شکلاتی ، تیوپ شنا دونات اسمارتیزی ، انواع حلقه های بادی شنا ، تیوپ شنا ، تیوپ بادی ، تیوپ بادی فانتزی ، حلقه بادی دخترونه ، تیوپ دخترونه ، حلقه شنا دستگیره دار ، تیوپ بادی شنا دستگیره دار ، شناور دونفره و.. از انواع تیوپ های بادی شنا است .

مطالعه
انواع و جنس حلقه شنا بادی

Swimming ring1

روش باد  خالی کردن حلقه شنا

شما در هنگام خرید این محصول باید در کنار آن یک پمپ باد به صورت جداگانه از سایت ایلی تویز تهیه کنید. برای باد کردن حلقه بادی شنا می توانید از پمپ های دستی شرکت اینتکس استفاده کنید. ابتدا باید دریچه باد روی بدنه محصول را باز کرده تا بتوانید نازل پمپ را به آن قسمت متصل کنید. سپس می توانید کالا را باد کرده تا به شکل مورد نظر شما تبدیل شود. از باد زدن بیش از حد کالا پرهیز کنید، چون ممکن است بدنه آن آسیب ببیند.

Swimming ring 1

Shiva

Shiva

نمایندگی رسمی اینتکس در ایران در فروشگاه اینترنتی اینتکس کالا
اینتکس کالا نمایندگی و وارد کننده برتر محصولات بادی اینتکس در ایران است. شما می‌توانید بهترین محصولات شرکت اینتکس را از سایت اینتکس کالا بررسی و خرید کنید.https://intexkala.com/

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه