رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

آشنایی با دکوراسیون سبک ساحلی

دکوراسیون سبک ساحلی ، هیچ چیز بهتر از یک آخر هفته آرامش بخش در ساحل وجود ندارد ، اما لازم نیست زندگی در ساحل برای گرفتن یک سبک طراحی ساحل به خانه بروید.

با ترکیب عناصر ساحلی در دکوراسیون داخلی خانه یا آپارتمان خود ، مانند رنگ های پاستیل و دکوراسیون دریایی ، می توانید این احساس را در طول سال به خانه خود برسانید (بدون نگرانی در مورد سوختگی خورشیدی).

درخشان ، هوادهی و خوشبختانه زیبا. طراحی داخلی با طراحی ساحل نه تنها زیبا است بلکه دارای محیط آرامش بخش است. فقط با برخی ترفندها ، خانه شما می تواند به یک خانه آرامش بخش تبدیل شود.

آشنایی با دکوراسیون سبک ساحلی - یک سوال

دکوراسیون سبک ساحلی

آنچه طراحی ساحل سایر سبک ها را متمایز می کند ، ظاهر منحصر به فرد و ظریف آن است. طراحی مدرن ساحل نشانگر فضای ساحل زیبا از طریق انتخاب رنگ ها و مبلمان است. رنگهای دریایی و تازه پایه سبک را تشکیل می دهند.

ویژگی ها و عناصر اصلی دکوراسیون سبک ساحلی

همه خانه‌هایی که سبک طراحی داخلی ساحلی دارند، ویژگی‌های بصری مشترکی دارند. اگر می خواهید طراحی داخلی ساحلی خود را ایجاد کنید، می توانید با افزودن موارد زیر ظاهر خانه خود را به روز کنید.

دکوراسیون سبک ساحلی

دکوراسیون سبک ساحلی

رنگ های خنثی

حس طراوت و آرامش همان چیزی است که در خانه هایی با طراحی داخلی ساحلی احساس می شود. بنابراین می توان به رنگ های روشن این طرح اشاره کرد. رنگ های سفید و خنثی اساس طراحی داخلی ساحل را تشکیل می دهند و هر چه روشن تر باشد بهتر است.

دیوارهای روشن نشانه این سبک است. از بازی با رنگ های خنثی نترسید. مخلوط کردن شن و ماسه و سایه های سفید می تواند خانه ای زیبا با الهام از ساحل را ایجاد کند.

رنگ های خنثیدکوراسیون سبک ساحلی

هنگامی که رنگ به درستی انتخاب شود، اتاق های سفید و شفاف با خلوص و سادگی به دست می آیند. اما اگر خیلی تند یا تک بعدی به تاریخ نگاه کنید، استفاده از رنگ های کرم و بژ نیز مناسب است.

مطالعه
قیمت تلویزیون سونی | خرید تلویزیون سونی از گناوه و بانه به صورت مستقیم

برای خرید لوازم اتاق خواب و ست خواب مانند روتختی و خرید پرده اتاق خواب و سایر وسایل اتاق خواب هماهنگ با نوع سبک دکوراسیون ساحلی می توانید از فروشگاه های آنلاین خرید لوازم منزل مانند نیلادکور ، آف دکور و اتاق لوازم خود را تهیه نموده و براحتی درب منزل تحویل بگیرید.

آشنایی با دکوراسیون سبک ساحلی - یک سوالدکوراسیون سبک ساحلی

 تخت و مبلمان راحت و زیبا و در عین حال ساده

جیر و ساتن را کنار بگذارید، زیرا در طراحی ساحلی مدرن همه چیز روشن و تازه است. به همین دلیل است که کتانی در خانه های طراحی داخلی ساحلی ضروری است.

لحاف ها نه تنها می توانند به راحتی شسته شوند، بلکه می توانید در انتخاب پارچه خود نیز خلاق باشید. پارچه های روشن تر اتاق را بزرگ تر نشان می دهند. مبلمان ساحلی باید این تصور را ایجاد کند که می تواند آب و هوای مرطوب و پاهای شنی را تحمل کند. میزهای چوبی محکم، حصیری و حتی ضخیم برای این سبک مناسب است.

آشنایی با دکوراسیون سبک ساحلی - یک سوالدکوراسیون سبک ساحلی

 جریان هوای باز و طراحی نقشه باز

درست مانند ساحل، اتاق‌های ساحلی باید احساس خیره‌کننده‌ای داشته باشند، فضایی دنج با منظره خوب و گردش هوای خوب ایجاد کنند. طراحی داخلی ساحلی نیاز به یک چیدمان پلان باز برای ایجاد فضایی با تهویه مطبوع دارد.

حذف یا بازسازی مرزها می تواند اطمینان حاصل کند که یک اتاق با اتاق دیگر ترکیب می شود و جریان هوا را حفظ می کند، به خصوص در یک اتاق نشیمن یکپارچه. دکوراسیون مدرن خانه ساحلی می تواند فضاهای باز بزرگتر را با ظاهری منسجم به ارمغان بیاورد. فضاهای راهرویی اغلب نادیده گرفته می شوند.

 جریان هوای باز و طراحی نقشه باز

دکوراسیون مدرن خانه ساحلی با الهام از فضای باز

از آخرین سفرتان به ساحل چه چیزی به خانه آورده اید؟ یک بطری دریا یا شاید یکی دو قایق قدیمی. یک یا دو ستاره دریایی در یک قفسه جالب به نظر می رسد. رنگ های ساحلی مانند سفید و فیروزه ای یا بافت های سنگی، شنی و صدفی می توانند خانه را به بهشت ​​جزیره ای تبدیل کنند.

سپس می توانید از عناصر ساحلی استفاده کنید. از لنگرها و طرح های کلیشه ای ماهی استفاده نکنید. در عوض، اجازه دهید مناظر شما را راهنمایی کنند. گلدان های شیشه ای آبی، ظروف سفالی می توانند خانه شما را تزئین کنند.

آشنایی با دکوراسیون سبک ساحلی - یک سوال

تزئینات الهام گرفته از اقیانوس، مانند مرجان ها، قطعات چوبی اشباع شده از آب و ماسه. در کل می توان از این نوع وسایل در دکوراسیون ساحلی استفاده کرد اما تاکید می کنم که خیلی خوب نمی نشیند.

پارچه ها

هر ساحل زیبا دارای یک رنگ برجسته یا دو رنگ است که باید مشاهده شود و هنگام انتخاب پارچه ها مراقب باشید.پارچه و پرده های شفاف از هوا و نور زیادی عبور می کنند.

مطالعه
نحوه در آوردن کلید گیر کرده و شکسته در قفل

در فضای داخلی ساحل ، پارچه پرده های ساده و سفید با امکان انتقال نور زیاد است که همچنین بسیار سبک است و نسیم ملایم حرکت می کند و احساس راحتی می کند.

پارچه ها در دکور ساحلی

سبک ساحل بدون فرش

اگر به دنبال به روزرسانی سریع به سبک ساحل هستید ، وقت آن است که از شر آن خلاص شوید. از بین بردن فرش برای یک کف چوبی گرم یا یک پوشش بتونی سرد می تواند خانه شما را مانند یک ساحل احساس کند.

سبک دکوراسیون ساحل چیست و برای چه کسی مناسب است؟

همانطور که از نام آن پیداست ، این سبک ساحل با ویژگی ها و عناصر ساحل و دریا در طرح و طراحی خانه تزئین شده و باعث آرامش آرامش به اتاق می شود.

آشنایی با دکوراسیون سبک ساحلی - یک سوال

این سبک همچنین برای افرادی که دوست دارند در ساحل گرم قدم بزنند و به صدای امواج گوش دهند ، مناسب است. آشکار است که انواع مختلفی از سبک تزئینی ساحل وجود دارد.

ما محبوب ترین ویژگی های شما را مرور خواهیم کرد و به طور خلاصه آنها را معرفی خواهیم کرد.

انواع سبک دکوراسیون ساحل چیست؟

انواع مختلفی از سبک های دکوراسیون ساحل وجود دارد که همه آنها رنگ های زیبا اقیانوس ، سفید ، پارچه و مواد طبیعی دارند و نور در خانه کافی است.

انواع سبک دکوراسیون ساحل چیست؟

-سبک دکوراسیون ساحل مدیترانه ای

این سبک دکوراسیون سالها در ویلاهای ساحلی در یونان ، اسپانیا ، ایتالیا و سایر کشورها مورد استفاده قرار می گیرد.

-سبک تزئینی ساحل جزیره تروپیک

این سبک نشان دهنده اعتقادات و آداب و رسوم مردم بومی هاوایی و جزایر اقیانوس آرام است. آنها از طراحی گرمسیری ، عناصر طبیعی ، ساج و دکوراسیون دریایی در دکوراسیون منزل استفاده می کنند.

آشنایی با دکوراسیون سبک ساحلی - یک سوال

-در سبک دکوراسیون ساحل آمریکایی

این سبک ساحل به دلیل آرامش و راحتی در داخل خانه مشهور است. این یکی از محبوب ترین سبک های تزئینی در ایالات متحده است. از ویژگی های اصلی آن می توان به نور طبیعی کافی در فضا ، سفید با طیف های گرم ، استفاده از رنگ های دریایی ، مبلمان راحت و تزئینات دریایی اشاره کرد.

به خاطر داشته باشید که دکوراسیون ساحل آمریکایی یک سبک مدرن و مدرن است که به دلیل محبوبیت و کاربرد خانواده های امروز بسیار محبوب است.

در سبک دکوراسیون ساحل آمریکایی

ویژگی های سبک آمریکایی یا معاصر دکوراسیون ساحل چیست؟

  1. رنگهای اقیانوسی مناسب برای سبک دکوراسیون ساحل

در بخش های قبلی ذکر کردیم که یکی از مهمترین جنبه های سبک دکوراسیون ساحل ایجاد حس آرامش در فضای داخلی خانه است. بنابراین ، یکی از ساده ترین راه ها برای انتقال این احساس استفاده از رنگ های خنثی به عنوان یک رنگ غالب است.

مطالعه
جدیدترین تلویزیون 2020 سامسونگ 40T5300

بد نیست بدانید که مناسب ترین رنگ غالب در این سبک سفید است که از چند رنگ خنثی تر مانند خاکستری و قهوه ای برای جلوگیری از فضای سرد و خشک استفاده می کند.

آشنایی با دکوراسیون سبک ساحلی - یک سوال

در مرحله بعدی برای ایجاد تعادل در فضای خانه ، آنها دکوراسیون و مبلمان را با الهام از رنگ های اقیانوس و سواحل مانند آبی زمرد ، مرجان ، آبی روشن ، سر غاز ، فیروزه ای و رنگ شنی انتخاب می کنند.

  1. نقش مهم نور طبیعی در سبک دکوراسیون ساحل

لذت پیاده روی در ساحل با نور آفتاب گرم تکمیل می شود ، بنابراین نور طبیعی نقش بسیار مهمی در سبک دکوراسیون ساحل دارد. به یاد داشته باشید که هیچ منبع نور مانند نور خورشید نمی تواند فضایی گرم و گرم در خانه ایجاد کند.

بنابراین ، ویندوزهای بزرگ و درهای شیشه ای بهترین گزینه برای ورود این عامل به محیط هستند. همچنین ، فراموش نکنید که در صورت نیاز به قرار دادن پرده ، بهتر است از پرده های روشن و نازک استفاده کنید تا از ورود نور جلوگیری کنید.

آشنایی با دکوراسیون سبک ساحلی - یک سوال

  1. مبلمان سبک دکوراسیون ساحل راحت

مبلمان راحت باید برای حفظ آرامش سبک ساحل استفاده شود. همچنین بهتر است که این مبلمان راحت از مواد یادآور ساحل و دریا ساخته شود. بنابراین ، طبق این تعریف ، مبلمان و اشیاء ساخته شده از پارچه های طبیعی و مواد آلی مانند تشک و بامبو بهترین گزینه برای این سبک هستند.

آشنایی با دکوراسیون سبک ساحلی - یک سوال

تزئینات دریایی به سبک دکوراسیون ساحل

به یاد داشته باشید که در سبک مدرن و مدرن دکوراسیون ساحل ، از زیور آلات کمتری استفاده می شود. همچنین مناسب ترین دکوراسیون ها در این سبک دستگاههایی هستند که فضای ساحل و دریا را در فضای خانه ایجاد می کنند.

بنابراین ، در طراحی خانه خود می توانید از فانوس دریایی ، طناب بادبان ، ستاره دریایی ، مرجان های مصنوعی ، تابلوهای عکس ساحل و دریایی و سایر تزئینات ساحل استفاده کنید.

البته حتماً از بسیاری از زیور آلات مدرن و مرسوم ، مد روز به همراه تزئینات ساحل برای حفظ فضای معاصر و معاصر این سبک استفاده کنید.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با ویژگی ها و خصوصیات دکوراسیون سبک ساحلی آشنا سازیم. امید است مورد توجه شما قرار گرفته باشد و بتوانید این سبک از دکوراسیون را در منزل خود پیاده سازی نمایید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.