رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

انتخاب بهترین میز بار مدرن

بسیاری از فضاها نیاز به داشتن میز بار مدرن دارند. ولی از طرفی یک میز بار مدرن مناسب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در این مقاله در رابطه با انتخاب میز بار مدرن صحبت خواهیم کرد. توضیح می دهیم که با چه معیارهایی می توانید یک میز بار مدرن را انتخاب کنید.

میزهای بار بخشی از تاریخ بریتانیا هستند. از حدود 2000 سال پیش، یعنی از زمانی که رومیان بار را به این سواحل معرفی کرده است، مردم زمان زیادی را در بارها می گذرانند. 

دقیقا اولین میز باری که در میخانه ها و مسافرخانه ها وجود داشته است به شکلی که در ادامه می گوییم وجود داشته است:

یک تخته یا تخته ی چوبی ساده که توسط پایه ها یا شاید بلوک های سنگی نگهداشته می شود و بعداً بشکه هایی که روی آن غذا و نوشیدنی می گذاشتند.

 در طول قرن‌ها، میز بار به میزی چندوجهی تبدیل شده است: پایه هایش تغییر کرده اند، اکنون در ارتفاع‌ها و جنس های مختلف وجود دارد و بسیار طرح های متنوعی دارد.

میز بار مدرن

بنابراین، اگر یک بار را اداره می‌کنید و یا در منزل خودتان یک میز می خواهید، به میز بار فکر می‌کنید، این آخرین نکته شاید اولین چیزی است که باید در نظر داشته باشید:

 می‌خواهید چیدمان شما به چه شکلی باشد؟

سبک ها و تزئینات در انتخاب میز بار

حال به مسئله ی سبک ها می رسیم. اگر کافه یا منزل شما ظاهری امروزی دارد، بهتر است مدرن بودن دکوراسیون را با میز و صندلی‌های خود نمایش دهید، با استفاده از روکش‌های کروم و فلزی روشن و تمیز و لمینت‌هایی که اکنون به‌طور گسترده در دسترس هستند.

 اما اغلب بهتر است همه چیز را با هم درآمیزید، شاید یک مبل سنتی تر و یک میز کم ارتفاع در گوشه یا کنار دیواری که نوشیدنی ها را قرار می دهید، خوب به نظر برسد.

توصیه می کنم از میز و صندلی با ارتفاع معمولی در قسمت دیگری از فضا و در بقیه ی اتاق، میزهای بلند و چهارپایه های بلند استفاده کنید. عامل دیگری که باید در نظر داشت این است که اگر فضای کوچکی داشته باشید، میزهایی با لبه‌های گرد به جای مربع، برای دکوراسیون شما بسیار مناسب تر هستند.

حال زمان رسیدن به جزئیات است. بهترین کار این است که انواع مختلف میز را به ترتیب ارتفاع، از پایین ترین مرتب کنید. قیمت این میزها را می توانید به راحتی از شرکت ساروچرمینه دریافت کنید. 

مطالعه
نکاتی سودمند در رابطه با اسباب ‌کشی

شروع از پائین ترین ارتفاع

میزهایی با ارتفاع پایین، معمولاً به عنوان “میزهای قهوه خوری” شناخته می شوند، اگرچه آنها به طور کامل قادر به پشتیبانی از انواع نوشیدنی نیز هستند. اگرچه استفاده از آنها در بارها گسترده نیست، اما گاهی اوقات آنها را همراه با مبل یا صندلی در گوشه یا کنار دیوار نیز استفاده می کنند. 

اگر تعداد صندلی کم باشد، یک میز نیز به وضوح کافی است. میزهای قهوه اغلب با چوب ساخته یا تکمیل می شوند، ارتفاع آنها نیز معمولاً 45 تا 48 سانتی متر است.

این میز بارها ظاهر مدرنی دارند و همچنین نامشان را به دلیل پایه ی هرمی شکل خود دارد. اینها تقریباً همیشه از نظر طراحی، مواد و پرداخت به شکل معاصر هستند و از مواد کروم، فلز با پوشش پودری، لمینت ها، روکش های چوب سبک، ساخته می شوند.

میز بار مدرن

مرحله بعدی

با این حال، این احتمال وجود دارد که فضای خانه ی شما بیشتر از میزهایی با ارتفاع معمولی “ناهارخوری” در حدود 68-70 سانتی متر استفاده کند. 

وزن این میز بارها حدود 20 کیلوگرم است که آن را بسیار محکم و پایدار می کند، اما آنقدر سنگین نیست که نتوان آن را در حد نیاز جابه جا کرد.

این تفکر وجود دارد که میزبارها بیشتر با سبک سنتی تزئین می شوند. بنابراین، میزهایی مانند میزهای هرمی، مبلمان ترنت یا میزهای پایه، به جای میزهای چدنی و نشیمن‌گاه‌هایی که ظاهری سنتی‌تر دارند، انتخاب خوبی برای یک بار هستند.

از طرف دیگر، طرح‌های ساده مانند میز بیسترو یا میز قاب، گزینه‌ای بسیار شیک را ارائه می‌دهند. یک راه هوشمندانه برای استفاده از فضای دیوار این است که یک نشیمن ضیافت یا نیمکت را کنار دیوار قرار دهید، صندلی‌هایی رو به آن و میزهایی در بین آن‌ها قرار دهید.

حال به میزبارهای بلند می رسیم

سپس به میزبارهای بلند می رسیم. این نوع میز بارها تقریباً منحصراً در بارها یافت می شوند. اگر عادت دارید که دور آن بنشینید، پس صندلی های بار بلند ضروری است.

مردم به دلایل مختلف به کافه ها می آیند: گاهی برای یک نوشیدنی سریع و گپ زدن قبل از حرکت، گاهی برای قرار ملاقات، گاهی اوقات برای ملاقات با گروهی از دوستان برای کل عصر. 

اگر فضا کافی باشد، یک میزبار مبله می‌تواند تمام این نیازها را برآورده کند:

صندلی‌ها و میزهای مخصوص اولی، میزهای کوچکتر با صندلی‌های راحت‌تر برای دومی، میزهای بزرگ‌تر با صندلی‌های راحت یا شاید حتی مبل‌ها و قهوه ی کم. 

مطالعه
نحوه انتخاب لامپ برای خانه

زمان خرید یک میزبار باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

انتخاب میز بار مناسب برای شما می تواند با توجه به گزینه های مختلف موجود در بازار، کمی مشکل به نظر برسد. 

از این راهنما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یافتن میز بار برای فضای خود استفاده کنید.

اندازه مناسب را انتخاب کنید

اندازه میز بار و منزل شما مهمترین جنبه انتخاب گزینه مناسب است. میزی که خیلی کوچک است به اندازه کافی پذیرای مهمانان نیست، اما میز خیلی بزرگ می تواند جای بقیه ی وسایل را بگیرد یا اتاق شما را عجیب جلوه دهد.

با اندازه گیری فضایی که می خواهید میز را در آن قرار دهید، شروع کنید. 18 اینچ را از هر طرف برای نشستن بگذارید و با چسب در اتاق خود جلوی آن را بگیرید. تا زمانی که به حداکثر اندازه فضای خود برسید، آن را به سمت بیرون باز کنید.

شکل میز بار خود را انتخاب کنید

میزهای مربع و مستطیل معمولی هستند و برای تعداد کمی از مهمانان یا تعداد زیادی مهمان اغلب به خوبی کار می کنند. در فضاهای بسیار تنگ، میزهای گرد می توانند صندلی های بیشتری را در خود جای دهند.

شما همچنین می خواهید به شکل سایر وسایل تزئینی اتاق خود نگاه کنید و سعی کنید آنها را مطابقت دهید.

ارتفاع میز بار را در نظر بگیرید

ارتفاع میز شما تعیین کننده ی میزان راحتی میز شما خواهد بود. برای صندلی بار، به یک میز با ارتفاع پیشخوان نیاز دارید. برای صندلی ها به ارتفاع بالاتری نسبت به میز استاندارد نیاز دارید.

قبل از بررسی میز بار حتما صندلی ها را بررسی و انتخاب کنید.

برای بارها و رستوران ها، ارتفاع میز معمولا بین 40 تا 45 اینچ است. در این صورت، می توانید به راحتی انتخاب خود را به صندلی های بار 30 اینچی محدود کنید. در عین حال، عرض آن را اندازه بگیرید و مطمئن شوید که هنوز فضایی برای افراد وجود دارد که بتوانند راحت به داخل یا خارج از صندلی خود بروند.

اگر میز شما به اندازه کافی بلند نیست، یک صندلی بار بدون پشتی انتخاب کنید.

صندلی‌های بار بدون پشت، معمولاً زمانی استفاده می‌شوند که مشتریان به احتمال زیاد هنگام تماشای بازی، نوشیدن، چت کردن و غیره به میز تکیه دهند. با این حال، اگر پشتیبانی کافی وجود نداشته باشد، ممکن است آزاردهنده باشند، بنابراین بهتر است یک چهارپایه با صندلی انتخاب کنید. 

میز بار مدرن

استفاده از چهارپایه های بار

مطالعه
برای از بین بردن بوی بد سطل زباله چه باید کرد؟

فلز به راحتی تمیز می شود، مقرون به صرفه است و به اندازه کافی شیک است که با اکثر کانترها و میزها مطابقت داشته باشد. اگر کف و پیشخوان چوبی دارید، تضادی بین طراحی مدرن و روستیک ایجاد می کند.

برای فضاهای کوچک از چهارپایه میله ای فلزی با پشتیبانی از پشت و بازوها استفاده کنید.

چهارپایه های فلزی با پشتیبان و بازوها ممکن است فضا را محدود کند و برای آشپزخانه یا بار خانه، مناسب تر است. تا آنجا که ممکن است، چهارپایه هایی را انتخاب کنید که کمترین فضا را اشغال کنند، اما مطمئن شوید که همچنان به اندازه کافی راحت هستند تا حتی افرادی با تیپ های بدن بزرگتر را در خود جای دهند.

اگر می خواهید ظاهری سنتی و قدیمی داشته باشید، سراغ صندلی های چوبی بروید.

صندلی های چوبی و بافته شده حس سنتی تری را ارائه می دهند، معمولاً از چوب های تیره، چوب های رنگ شده و گاهی اوقات با کوسن چرمی ساخته می شوند. این صندلی ها بهترین انتخاب برای طراحانی است که به فضای بارهای ورزشی، بارهای کلاسیک دهه 50 یا رستوران هایی به سبک اروپایی می روند. 

آزمایش کنید! سعی کنید از صندلی بار برای اتصال سقف، دیوارها و کف محل کار خود استفاده کنید.

اگر می خواهید ظاهری قدیمی و سنتی برای فضایی جدید داشته باشید، صندلی های چوبی و فلزی عالی هستند.

 چهارپایه‌های پلاستیکی قالب‌گیری شده برای بستنی‌فروشی‌ها و رستوران‌های خانوادگی عالی هستند، زیرا به فضای داخلی کمک می‌کنند حال و هوای مدرن تری داشته باشند. آنها همچنین در چندین رنگ و سبک موجود هستند، که آنها را برای اتاق هایی با کاغذ دیواری های تمام سفید یا رنگ رنگ مناسب می کند. 

شرکت ساروچرمینه یکی از بهترین شرکت هایی است که در زمینه ی تولید و طراحی انواع مختلف میز بارها مخصوصا میز بارهای مدرن فعالیت می کند. توصیه می کنم حتما خرید خود را از این شرکت داشته باشید. چرا که آنها علاوه بر میز بار در زمینه ی انواع مختلف سرویس خواب ها نیز فعالیت دارند. 

از اینکه این مقاله را مطالعه فرمودید ممنونیم و امیدواریم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.