رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

راهنمای جامع قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی های سامسونگ یکی از محبوب ترین ماشین لباسشویی های دنیا محسوب می شود.

این برند محبوب کُره ای، هر روز قوی تر و بهتر از روز قبل ظاهر می شود و از تکنولوژی های جدیدتر و به روز تری در محصولات خود بهره می برد. طبیعی است که این تکنولوژی ها می توانند باعث افزایش قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ شوند. اما نکته ای که ما می خواهیم در این مقاله به آن اشاره کنیم این است که عوامل موثر بر قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ در مدل های مختلف متفاوت است. اگر قصد خرید ماشین لباسشویی سامسونگ را دارید می توانید متناسب با نیاز خود و امکاناتی که بدان نیاز دارید، یکی از با کیفیت ترین محصولات را خریداری کنید. قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ می تواند متناسب با ویژگی های زیر متفاوت باشد.

  • رنگ و شکل ظاهری
  • ظرفیت و گنجایش
  • برخوردار از موتور اینورتر
  • برنامه های کاربردی و فناوری های هوشمند

رنگ و شکل ظاهری

یکی از معیار هایی که در انتخاب لوازم خانگی تاثیر گذار است، هماهنگی آن با سایر تجهیزات خانگی است. ماشین های لباسشویی سامسونگ در رنگ های سفید و نقره ای یا تیتانیومی عرضه شده اند. هر کدام از این رنگ ها بر قیمت ماشین لباسشویی شما خواهد افزود.

قیمت ماشین های لباسشویی سامسونگ که به رنگ سفید تولید می شوند نسبت به ماشین هایی که رنگ نقره ای دارند ارزان تر هستند. البته این تفاوت در قیمت ماشین لباسشویی را نباید فدای هماهنگی که بین سایر لوازم برقی خود ایجاد خواهد کرد، کنید.

علاوه بر رنگ، درب و محفظه ی ورودی نیز می تواند در قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ تاثیرگذار باشد.

ماشین های لباسشویی سامسونگ که جدیدا به بازار عرضه شده دارای درب فضایی هستند. درب های فضایی، امکان وارد و خارج کردن لباس را به راحتی برای شما میسر خواهند کرد و سهولت در استفاده را برای شما به همراه خواهند داشت، همچنین ظاهری زیبا را برای ماشین لباسشویی بوجود آورده اند.

مطالعه
جلوگیری از کپک زدن سبزیجات

البته در برخی از مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ به جای درب از جلو، از قسمت فضای بالایی دارای محفظه ی خروج لباس هستند. قیمت ماشین های لباسشویی سامسونگ که به این شکل هستند کمتر از سایر انواع ماشین لباسشویی های برند سامسونگ است.

سامسونگ در برخی از مدل های ماشین لباسشویی خود خلاقیتی متفاوت را عرضه داشته است. این ماشین های لباسشویی به صورت ادواش(add wash) هستند. ادواش در ماشین های لباسشویی این امکان را برای شما فراهم می کند تا در هر مرحله ای از شست و شو، لباس مورد نظر را به آن اضافه کنید بدون آنکه ماشین لباسشویی خود را متوقف کنید و یا لباس مورد نظر خود را در شست و شو های بعدی اضافه کنید.

قیمت ماشین های لباسشویی سامسونگ که برخوردار از این ویژگی هستند به مراتب بیشتر از سایر ماشین های لباسشویی سامسونگ است.

ظرفیت و گنجایش

ماشین های لباسشویی سامسونگ در ظرفیت های 6کیلویی، 7کیلویی، 8 کیلویی، 9 کیلویی و 12 کیلویی تولید شده اند. این ظرفیت متناسب با میزان حجم لباسی است که در مخزن آن قرار می گیرد. قیمت ماشین های لباسشویی در طرفیت های مختلف متفاوت است و با بالا رفتن آن، بر ارزش قیمتی آن افزوده می شود.

اگر در خانواده ای پرجمعیت هستید و یا میزان استفاده ی شما از ماشین لباسشویی زیاد است می توانید از ظرفیت های 8 کیلویی به بالا را استفاده کنید.

برخوردار از موتور دایرکت درایو

موتور ماشین های لباسشویی یا به صورت تسمه ای و یا به صورت گیربکسی هستند. شاید تجربه ی لرزش های ماشین لباسشویی و یا حرکات غیر متعارفی که در هنگام آبکشی دارند را داشته اید.

با پیشرفت هایی که در این حوزه صورت گرفته، سامسونگ نیز فناوری های جدید را به خدمت گرفته و در آن ها از موتور دایرکت درایو استفاده کرده است. این موتورها اگر چه به قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ مافزوده اند، اما ره آورد مادی زیادی را در دراز مدت برای شما رقم خواهند زد. که از جمله این مزیت ها می توان به مصرف پایین برق اشاره کرده که سبب شده ماشین لباسشویی های سامسونگ که از این نوع موتور استفاده می کنند، از نظر میزان مصرف انرژی، در گرید A قراربگیرد.

مطالعه
روش‌های جمع کردن مو از روی فرش

همچنین وجود این موتور در ماشین لباسشویی سامسونگ نسبت به مواردی که فاقد این موتور هستند صدای پایینی دارد و لرزش چندانی را متوجه نخواهید شد.

ماشین های لباسشویی سامسونگ که از این نوع موتور برخوردارند ، عمر بیشتری دارند.

  • برنامه های کاربردی
  • تکنولوژی حباب ساز

از جمله مواردی که در قیمت ماشین لباسشویی های سامسونگ تاثیرگذار است تکنولوژی حباب ساز است. این تکنولوژی مصرف انرژی را به مقدار قابل توجهی کم می کند. با فعال شدن این کاربرد حباب های هوا، به داخل آب دیگ لباسشویی وارد و حباب های هوا در فشار آب و لباس به دفعات زیاد منبسط و منقبض می شوند و این مسئله باعث جداشدن لکه های چربی و کثیفی از پارچه ها می شود که در نهایت کاهش مصرف انرژی و آب را به همراه خواهد داشت.

فناوری Air Wash

این برنامه ی کاربردی بوزدایی را به مدت ۲۹ دقیقه و عملیات ضدعفونی کردن به مدت ۵۹ دقیقه انجام می دهد. با استفاده از این فناوری می توان با بوهای نامطبوع و حتی چروک لباس ها خداحافظی کرد و هرگونه عوامل آلرژی‌زای میکروسکوپی، باکتری‌های مضر و میکروب‌ها را کاملا از بین ‌برد.

فناوری اکو درام کلین

یکی از برنامه های کاربردی که می تواند در قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ تاثیر گذار باشد و از طرفی باعث افزایش عمر ماشین های لباسشویی شما شود فناوری ECO Drum Clean است.

این عملکرد با داشتن حداکثر سطح بهداشت، محفظه را تمیز و بدون بو نگه می دارد و از ایجاد هزینه های احتمالی در زمینه ی تعمیرات ماشین لباسشویی، جلوگیری می کند.

این فناوری با تمیز کردن مرتب محفظه لباسشویی این امکان را به شما می دهد لباس ها را در دما های پایین تر شست شو دهید که این امر باعث کاهش مصرف انرژی و هزینه های آن می شود در حالی سطح بالای بهداشت را برای شست و شوی لباس ها تجربه خواهید کرد.

Eco Wash

برنامه شستشوی اقتصادی از انواع برنامه شستشو ماشین لباسشویی سامسونگ است و بهینه ترین حالت شستشو را برای لباس های شما فراهم خواهد کرد.

مطالعه
مشخصات، قیمت و خرید تلویزیون 43 اینچ سامسونگ 43AU8000 در فروشگاه دوزین کالا

با وجود چنین فناوری ای، کیفیت شستشوی حداکثری لباس های شما فراهم خواهد شد و از طرفی متناسب با حجم و ظرفیتی که لباس وارد ماشین لباسشویی خود کرده اید، از انرژی، مواد شوینده و آب استفاده خواهید کرد. برای بدست آوردن چنین امکانی از سرعت 1200 دور بر دقیقه در اجرای این برنامه استفاده می شود.

فناوری هوشمند  Smart Check

فناوری اسمارت چک شما را قادر خواهد ساخت تا وضعیت ماشین لباسشویی را با استفاده از تلفن هوشمند خود بررسی و در صورت بروز خطا و مشکل در فرآیند شست و شو، آن را رفع کنید. این فناوری بیشتر در گوشی‌های Galaxy S ، iPhone 4  و مدل‌های بالاتر عمل خواهند کرد.

سخن آخر

در هنگام خرید ماشین لباسشویی سامسونگ دقت لازم را داشته باشید. با توجه به محدودیت هایی که در ورود این برند وجود دارد، برخی از سود جویان محصولات تقلبی را جایگزین ماشین های لباسشویی اصل کرده اند. اگر چه در مواردی قیمت این ماشین های لباسشویی با محصولات اصل تفاوت چندانی نخواهند داشت اما کیفیت لازم را ندارند.

به همین منظور فروشگاه اینترنتی آلندهوم با ارائه محصولات اورجینال و اصل، خیال شما خریداران گرامی را از فیک و تقلبی نبودن لوازم خانگی تان جمع کرده است.

همچنین کارشناسان آلندهوم با تحویل محصولات اصل خود از بهترین برندهای دنیا درب منزل شما و دریافت هزینه پس از دریافت محصولات و اطمینان از اصل و اورجینال بودن کالا، این اطمینان خاطر خاطر را به مشتریان خود می دهد تا شما خریدی اینترنتی ولی بدون هیچگونه استرس و اضطراب را تجربه کنید.

از جهت دیگر آلندهوم با ارائه گارانتی 18 ماهه همه محصولات لوازم خانگی و البته 5 سال خدمات پس از فروش، شما را پس از خریداری محصولات تنها نمی گذارد و می تواند به راحتی از خدمات پس از فروش ما بهره مند شوید.

شما می توانید ماشین لباسشویی اصل خود را با بهترین قیمت از فروشگاه آلندهوم خریداری کنید.

منبع:بازارنیوز

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.