رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

راهنمای خرید آینه دستشویی

راهنمای خرید آینه دستشویی

راهنمای خرید آینه دستشویی

خرید آینه دستشویی یکی از مسائلی است که در دکوراسیون خانگی به آن توجه زیادی نمی‌شود، در حالی که برای داشتن یک منزل با طراحی دکور زیبا و لوکس باید به همه‌ی قسمت‌‌‌‌‌‌های آن توجه کرد.

دکور دستشویی یکی از مواردی است که به سختی می‌توان آن را بدون یک آینه زیبا و چشم گیر تصور کرد. نه تنها برای زیبایی دکور بلکه وجود یک آینه در محیط دکوراسیون دستشویی یک الزام می‌باشد. انتخاب مدل آینه به محیط دستشویی و نحوه دکوراتیو آن بستگی دارد. با توجه به وجود انواع مدل آینه‌ دستشویی زیبا و متنوع، انتخاب آن را برای همه ما مشکل کرده است.

مطالعه
روش‌های جمع کردن مو از روی فرش

زمانی که حرف از خرید مدل آینه سرویس بهداشتی می‌شود، باید به نکاتی توجه کرد تا در ازای پولی که پرداخت می‌شود، محصول باکیفیت و مناسبی خریداری شود. بدین منظور بررسی مدل‌‌‌‌‌های مختلف و شناسایی بهترین و متناسب‌ترین نوع آینه بسیار حائز اهمیت است.

ما در این مقاله می‌خواهیم با معرفی انواع مدل‌‌‌‌‌‌های آینه دستشویی انتخاب آن‌ها را برای خرید راحت‌تر کنیم، تا بتوانید بهترین مدل آینه را برای دستشویی خود انتخاب کنید و فضای منزل؛ خصوصا دستشویی خود را لوکس نمایید. اگر می‌خواهید بهترین مدل آینه را برای فضای دستشویی خود انتخاب کنید با ما همراه باشید.

برای خرید سرویس آینه دستشویی به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید بهترین سرویس آینه دستشویی به نکات مختلفی از جمله، متراژ، جنس، رنگ، مدل و … توجه کرد. در این ‌بخش نکاتی را برای تهیه بهترین مدل آینه دستشویی با شما در میان می‌گذاریم، تا انتخاب آن را برای شما راحت‌تر کند.

مطالعه
راههای تمیز کردن مداد رنگی از روی دیوار

چه رنگی برای آینه سرویس بهداشتی مناسب است؟

 رنگ آینه یکی از مهم‌ترین مواردی است که هنگام خرید سرویس آینه دستشویی باید به آن توجه کرد. برای انتخاب رنگ آینه باید به تناسب رنگ آن با محل نصب توجه کنید، بهتر است برای انتخاب رنگ آینه به رنگ روشویی، کاشی و سرامیک محیط نصب دقت داشته باشید. تناسب رنگ آینه با محیط می‌تواند در زیبایی و لوکس شدن آن محیط موثر باشد.

متراژ چه نقشی در خرید سرویس آینه دستشویی دارد؟

متراژ محل نصب نیز بسیار حائز اهمیت است. نصب آینه‌‌‌‌‌های خیلی بزرگ در محل‌‌‌‌‌های کوچک یا بالعکس ظاهر زیبایی را به آن محیط نمی‌دهد، هرچند بهترین مدل آینه سرویس بهداشتی را انتخاب کرده باشید. دقت کنید اندازه آینه بزرگ‌تر از روشویی نباشد. آینه‌‌‌‌‌های عریض که از روشویی بزرگتر باشند، ممکن است نظم دکوراسیون را بهم بریزند و ظاهر نامرتبی به دکوراسیون فضای نصب بدهند.

مطالعه
نکاتی در خصوص خرید ماشین لباسشویی

برای دیدن بقیه مطالب کلیک کنید.

 

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه