رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

راهنمای خرید سرامیک کف برای پذیرایی

یکی از مصالحی که این روز با تنوع بالای و طرح های زیبای خود توانسته جای خود را در بین کف پوش ها باز کند، سرامیک است! سرامیک ها به دلیل کیفیت بالا، طراحی های زیبا و متنوع و هماهنگی که می توانند با سایر مصالح برای زیبا سازی ساختمان (مانند کاغذ دیواری، دیوار پوش های چوبی و PVC ) داشته باشد یا به قول معروف با آن ها به راحتی ست می شود.

مورد بعدی که استفاده از سرامیک را تبدیل به یک انتخاب مناسب می کند این است که شما می توانید از سرامیک کف در قسمت های مختلف خانه خود مانند کف آشپزخانه، کف حمام، کف دستشویی، پذیرایی و سایر قسمت ها استفاده کنید.

راهنمای انتخاب سرامیک برای کف پذیرایی

استفاده از سرامیک کف پذیرایی این روز ها بسیار رایج است، به طوری که یکی از اعضای ثابت هر پذیرایی به احتمال زیاد سرامیک کف می باشد. در زمان خرید و انتخاب سرامیک برای کف پذیرایی شما باید نکات زیر را مد نظر داشته باشید تا بتوانید به نتایج زیبا و دلنشینی دست پیدا کنید.

اگر مساحت پذیرایی شما بزرگ است شما باید از سرامیک هایی که ابعاد متوسط رو به پایین دارند استفاده کنید تا طرح ها و بند های سرامیک های شما بخشی از خالی بودن فضای بسیار باز و وسیع شما را جبران کند.
اگر مساحت پذیرایی شما نسبتا کم است شما نباید از سرامیک های رنگ تیره استفاده کنید، چون فضای شما حالت خفه و گرفته به خود خواهد گرفت. همچنین استفاده از سرامیک کف با ابعاد کوچک در این فضا ها باعث می شود که پذیرایی شما بیش از حد شلوغ به نظر برسد.

مطالعه
خواص تخم شربتی

راهنمای خرید سرامیک کف برای پذیرایی - یک سوال

راهنمای انتخاب سرامیک برای کف آشپزخانه

زمانی که شما در حال انتخاب و خرید سرامیک کف آشپزخانه هستید باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید، به عنوان مثال سرامیک کف آشپزخانه شما باید به گونه ای باشد که کثیفی و لکه روی آن به راحتی قابل مشاهده باشد تا شما بتوانید به بهداشت آشپزخانه خود به درستی رسیدگی کنید. همچنین استفاده از سرامیک کف آشپزخانه از فرش بهداشتی تر است و هیچگونه میکروب، باکتری و هیچ عامل کثیفی نمی تواند در آنها نفوظ کند.
به یاد داشته باشید که زمان انتخاب سرامیک کف آشپزخانه از سرامیک کف رنگ تیره استفاده نکنید تا فضای شما گرفته به نظر نرسد. همچنین استفاده از رنگ های تند مانند قرمز می تواند در طولانی مدت بر روی شما اثر منفی داشته باشد، چه برای خانم ها و چه برای آقایان رفت و آمد درون آشپزخانه زیاد است و باید حتما به سلامت ظاهری و روانی این قسمت از خانه توجه داشته باشید. مطالب زیر می توانند اطلاعات کامل تری در خصوص انتخاب کاشی و سرامیک کف آشپزخانه به شما کمک کنند.

مطالعه
فرش وینتیج چیست؟ ۵ ویژگی خرید فرش وینتیج یا کهنه نما

راهنمای خرید سرامیک کف برای پذیرایی - یک سوال

راهنمای انتخاب سرامیک کف دستشویی

شاید در گذشته زیبا سازی و اهمیت دادن به دکوراسیون و زیبایی دستشویی زیاد مهم نبود، ولی امروزه هرکاری کنید نمی توانید از اهمیت آنها چشم پوشی کنید؛ اما امروزه این موضوع برای همه مهم است. ولی بگذارید قبل پرداختن به مسئله زیبایی در خصوص ایمنی دستشویی شما صحبت کنیم. نکات ایمنی که در ارتباط با سرامیک کف دستشویی باشند به سه دسته تقسیم می شوند:

اول این که سرامیک کف باید به گونه ای باشد که برای تمیز کاری آن به مشکل برنخورید و نقش و نگار پیچیده ای نداشته باشد.
نکته دوم این که سرامیک کف دستشویی به دلیل خیس بودن و در معرض رطوبت زیاد بودن باید در برابر نفوظ آب مقاوم باشد.
نکته آخر این که سرامیک کف دستشویی شما نباید لیز باشد، چون خیس بودن این محیط باعث می شود که احتمال لیز خوردن شما افزایش پیدا کند.
برای زیبا سازی محیط دستشویی خود بهتر است که از سرامیک کف تیره استفاده نکنید، چون فضا مورد نظر شما حالتی گرفته و خفه به خود می گیرد. بهترین رنگ ها برای سرویس بهداشتی شما رنگ های ملایم و آرامی هستند که حس آرامش را به شما القاء می کنند.  می توانند اطلاعات دقیق تر و ایده های نابی برای طراحی سرامیک کف سرویس بهداشتی به شما بدهند.

مطالعه
جدیدترین تلویزیون سامسونگ 65BU8500

راهنمای خرید سرامیک کف برای پذیرایی - یک سوال

راهنمای انتخاب سرامیک کف حمام

زمانی که شما قصد انتخاب سرامیک کف حمام خود را باید سه قانونی که در قسمت بالا برای ایمنی بیشتر خدمت شما عرض کردیم توجه داشته باشید و بعد از مطمئن شدن در خصوص نکات ایمنی و بهداشتی به سراغ موارد مربوط به زیبایی بروید. جذاب و دوست داشتنی دسته اول را برای حمام خود ببینید.

برای مشاهده جدیدترین مدل سرامیک کف می توانید به وب سایت سرام پخش مراجعه بفرمایید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.