رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

راهنمای خرید ماشین لباسشویی خارجی

اگر قصد خرید لباسشویی اصلی دارید ما در این مقاله بهترین برند ماشین لباسشویی، بهترین مدل ماشین لباسشویی و نکاتی که باید در زمان خرید ماشین لباسشویی بدانید را توضیح خواهیم داد به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب را بخوانید شاید این مقاله کمتر از ۱۵ دقیقه وقت شما را بگیرد. ما در این مقاله سعی می کنیم تا نکات مهم درباره خرید یک ماشین لباسشویی ، آشنایی با تکنولوژی ها و برنامه های ماشین لباسشویی را با هم مورد بررسی قرار دهیم تا در انتها بتوانید بر اساس نیاز خود بهترین مارک و مدل ماشین لباسشویی را انتخاب کنید و یک خرید موفق و هوشمندانه داشته باشید.

AIM

متأسفانه ما در موارد بسیاری در ایران فرهنگ مناسب و درستی برای خرید نداریم به‌طور مثال زمانی که قصد خرید ماشین لباسشویی بوش و یا هر برند دیگری را داریم غالباً سعی می کنیم بالاترین و آخرین مدل را تهیه کنیم بدون آن که به این موضوع توجه کنیم که آیا اصلاً ما می توانیم از امکانات و برنامه های این ماشین لباسشویی استفاده کنیم یا نه؟ یا اصلاً این همه برنامه شستشو و امکانات متعدد در این ماشین لباسشویی به درد ما می خورد یا خیر؟

راهنمای خرید ماشین لباسشویی خارجی - یک سوال

ما خیلی از افراد را در کنار خود می بینیم که بهترین مارک و بالاترین مدل ماشین لباسشویی را در خانه خود دارند اما همیشه برای شستن لباس ها از یک برنامه شستشو استفاده می کنند، شاید این دسته از افراد فکر می کنند با خرید یک ماشین لباسشویی پیشرفته و آخرین مدل می توانند معجزه ای ببینند ، اما این طرز فکر نمی تواند کاملا درست باشد چراکه شما باید بر اساس جنس لباس، حجم لباس، مقدار کثیفی و نوع لک لباس ها برنامه های ماشین لباسشویی خود را تنظیم کنید تا بتوانید بالاترین کیفیت شستشو را شاهد باشید؛ اگر بخواهیم خودمانی تر بگوییم فکر کنید که شما یک ماشین لباسشویی گران قیمت را خریده اید اما هیچ یک از آپشن های آن را مورد استفاده قرار نمی دهید و در واقع بابت چیزی که استفاده نمی کنید پول داده اید.

درست است که ماشین های لباسشویی جدید و پیشرفته بسیاری از تنظیمات را به صورت اتوماتیک برای شما انجام می دهند اما حداقل باید آن ها را فعال کنیم. مسلماً ما برای هر کدام از این برنامه ها و تکنولوژی های بکار رفته در ماشین لباسشویی هزینه کرده ایم و قیمت بالاتری را به دلیل داشتن امکاناتی بیشتر پرداخت کرده ایم و باید در نظر داشته باشید که خیلی از این مدل ها از نظر موتور و ساختار اصلی کاملاً با هم یکی هستند و فقط تفاوت آن ها در همین تعداد برنامه و تکنولوژی های بکار رفته در آن ها ست پس در نتیجه اگر قصد خرید ماشین لباسشویی بوش و یا هر برند دیگری را دارید بهتر است با برنامه های شستشو و جزئیات این لوازم خانگی بیشتر آشنا شوید تا بتوانید بر اساس نیازهایتان، بهترین و کاربردی ترین را انتخاب کنید.

«حال بیایید با هم قدم به قدم جلو برویم تا بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم»

راهنمای خرید ماشین لباسشویی خارجی - یک سوال

۱. انتخاب برند
انواع برندهای ماشین لباسشویی را با هم از لحاظ مزایا و معایب، گارانتی و خدمات، مورد بررسی قرار می دهیم تا در نهایت بتوانید بهترین برند ماشین لباسشویی را انتخاب کنید.

۲. انتخاب ظرفیت و دور موتور مناسب
ظرفیت و دور موتور ماشین های لباسشویی را با هم بررسی می کنیم تا در مورد بهترین دور و چند کیلو بودن ماشین لباسشویی تان درست تصمیم بگیرید.

۳. انتخاب تسمه ای یا بدون تسمه

ما در این جا ماشین های لباسشویی تسمه ای و بدون تسمه را بررسی می کنیم تا شما با علم کامل به‌به تفاوت و نقاط ضعف و قوت آن ها بتوانید بهترین را انتخاب کنید.

۴. بررسی تکنولوژی های به کار رفته در انواع ماشین لباسشویی
فناوری های موجود در انواع ماشین لباسشویی را بررسی خواهیم کرد تا بدانید که هر تکنولوژی چه مزیت هایی را در هنگام شستشو برایتان فراهم می سازد.

مطالعه
رنگ و تاثیرات شگفت انگیز آن بر زندگی انسان در سال 2022

۵. بررسی برنامه های ماشین لباسشویی و نحوه عملکرد آن ها
برنامه های شستشوی موجود در ماشین های لباسشویی را بررسی می کنیم تا بتوانید هر آنچه نیاز دارید را با بهترین کیفیت در خرید خود تأمین نمایید

هدف:
شما می توانید بر اساس اطلاعات به دست آورده در این متن از راهنمای خرید، نیازهای خود را بشناسید و بر اساس آنچه باید، مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

۱. انتخاب برند مناسب در خرید ماشین لباسشویی

در قدم اول قرار شد برای خرید ماشین لباسشویی خود برندهای مختلف را بررسی کنیم تا بتوانید راحت تر برند خود را برای خرید انتخاب نمایید. پیش از توضیح لازم است بگوییم بیایید واقعاً این تصور اشتباه را دور بیندازیم که یک مارک داره پول برند خودش رو از ما می گیره؛ همه ما می دانیم که هیچ موفقیت و ماندگار بودنی بی دلیل نیست و اگر کمپانی های بزرگ می خواستند به جای تأمین کیفیت و خواسته متقاضیانشان، پول برند خود را بگیرند هیچ وقت نمی توانستند به جایی برسند که در بازار پر رقابت دنیا، طرفداران خود را نگه داند و حتماً خیلی سریع تر از آن که برای خود برندی معتبر می شدند از میان شرکت های تولیداتی حذف می شدند.
حال که صحبت از برند است فراموش نکنید اگر دنبال جمع کردن پکیجی از بهترین ها هستید، سعی نکنید ست لوازم خانگی خود را الزاماً از یک برند انتخاب کنید چراکه معمولاً هر کشور در یک صنعت پیشرفته است و هر برند، در چند محصول است که خودش صاحب تکنولوژی می باشد. به طور مثال صنعت پخت و پز متعلق به کشور ایتالیا می باشد و می بینید که بهترین برندهای تولیدکننده گاز و فر در این کشور تولیدات با ارزشی را دارند، بهترین برندهای تولیدکننده سرمایش مانند کولرهای گازی متعلق به کشور آمریکا، صنعت شستشو متعلق به کشور آلمان می باشد و اگر همین طور جلو برویم، می بینیم که بهترین شکلات ها، بهترین عطر و بهترین ساعت ها نیز متعلق به یک کشور خاص هستند.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی خارجی - یک سوال

همان طور که گفتیم صنعت شستشو در دست کشور آلمان است و توانسته بهترین برندهای شستشو را در خود جای بدهد، این برند ها مانند بوش (Bosch)، آ.ا.گ (AEG)، میله (Miele) که به جرئت جزو با کیفیت ترین ها هستند، مدت زمان بسیار طولانی ای است که مصرف کنندگان و طرفداران زیادی را در دنیا جلب به خود کرده اند؛ اما دو برند ال جی (LG) و سامسونگ (Samsung) از کشور کره نیز توانسته اند با قیمت های رقابتی و کیفیت های معقول، قسمتی از بازار دنیا را از آن خود کنند. اگر شما قصد خرید ماشین لباسشویی بوش، میله یا برندهای ذکر شده را دارید؛ ما سعی می کنیم این ۵ برند را مورد بررسی قرار دهیم تا شما بتوانید بر اساس بودجه خود بهترین برند ماشین لباسشویی را برای خرید انتخاب کنید.

بوش (BOSCH)

راهنمای خرید ماشین لباسشویی خارجی - یک سوال

همانطور که می دانید برند بوش متعلق به کشور آلمان می باشد و یک برند بسیار قدیمی محسوب می شود که احتمالاً همه شما آن را می شناسید، این برند که در دسته مارک های شناخته شده در دنیا است در حقیقت یک کمپانی اینترنشنال و بین المللی محسوب می شود. شرکت بوش جزو سردمداران صنعت شستشو و صاحب تکنولوژی در این حوزه محسوب می شود که از بهترین و شناخته شده ترین محصولات این شرکت تولیدکننده لوازم خانگی می توان به ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و جاروبرقی تولیدی آن اشاره کرد که توانسته قسمت بزرگی از بازار دنیا را به خود اختصاص دهد.

از کیفیت و قدرت این برند بزرگ که بگذریم به گارانتی و خدمات پس از فروش آن می رسیم تا بتوانیم اگر یک ماشین لباسشویی تهیه کردیم از خدمات پس از فروش و تأمین قطعات آن خیالمان راحت باشد. خوشبختانه شرکت بوش دارای نمایندگی رسمی در کشور ایران است که با همان اسم بوش سرویس که در دنیا در حال خدمات رسانی به مشتریان خود می باشد، در ایران نیز به خدماتی درخور برند بوش به مشتریان خود پرداخته است. شما می توانید با رفتن به سایت بوش آلمان نام کشور ایران را در لیست کشورهایی که این شرکت، نمایندگی رسمی فروش در آن ها دارد را مشاهده کنید و برای کسب اطلاعات کامل در مورد گارانتی اصلی بوش در ایران می توانید با خواندن مقاله مربوطه به گارانتی در فروشگاه آنلاین بیست بخر، با اطمینان و اطلاعات کامل خریدی ایمن و درست تر داشته باشید. از مزیت های برند بوش در ایران و سرتاسر دنیا می توان به تکنولوژی روز دنیا، طول عمر بسیار طولانی، قیمت بسیار مناسب نسبت به کیفیت و داشتن نمایندگی های مستقیم از شرکت بوش آلمان اشاره کرد که می تواند خدمات پس از فروش را به طور حتم پشتیبانی کند چراکه مسلماً اگر برندی خدمات گارانتی و قطعات مناسب نداشته باشد، خرید شما در آینده ممکن است متحمل مشکلاتی شود که همه عملکرد دستگاه شما را تحت شعاع خود قرار دهد.

مطالعه
نحوه ی شستن سینی فر

آ.ا.گ (AEG)

راهنمای خرید ماشین لباسشویی خارجی - یک سوال

همانطور که می دانید این برند نیز متعلق به کشور آلمان است و جز یک برند شناخته شده و قدیمی محسوب می شود . این کمپانی بزرگ در مقایسه با برندی مانند بوش، یک رقیب دیرینه و سر سخت محسوب می شود، این برند در حوزه صنعت شستشو تخصص تولید دارد و از شناخته شده ترین محصولات تولیدی آن می توان به ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی اشاره کرد که جزو بهترین ها در دنیا محسوب می شود. خیلی ها می خواهند برند بوش و آ.ا.گ را با هم مقایسه کنند که این کار کاملاً اشتباه است چراکه هر دو شرکت در واقع از بهترین ها و پیشرو در صنعت شستشو هستند و نمی توان گفت که یکی از دیگری بالاتر است؛ مانند این که بخواهیم بنز و بی ام و را با هم مقایسه کنیم در صورتی که هر کدام در سبک خودشان بهترین هستند و در دنیا طرفداران خود را دارند.

اما متأسفانه بزرگ ترین نقطه ضعف آ.ا.گ AEG در کشور ایران، نداشتن نمایندگی و خدمات پس از فروش آن است، به همین دلیل ممکن است در آینده برای پیدا کردن قطعات و تعمیرکار ماهر با مشکل مواجه شوید. اگر توجه کرده باشید، تعداد کمتری از فروشگاه‌های برند AEG را در سطح شهر می بینید در صورتی که برند بوش در تمام شهرها و خیابان های اصلی دارای فروشگاه ها و نمایندگی های اصلی می باشد؛ در واقع به همین دلیل است که فروش محصولات لوازم خانگی بوش را در گستردگی بیشتری می توانید مشاهده کنید.

میله (Miele)

راهنمای خرید ماشین لباسشویی خارجی - یک سوال

برند میله Miele یکی از برندهای لاکچری و گران قیمت در لوازم خانگی محسوب می شود، این برند در کشور آلمان به عنوان بنز لوازم خانگی شناخته می شود که دارای طول عمر و کیفیت بسیار بالایی است، اگر از نظر قیمت با آن مشکلی نداشته باشید این برند لوکس و گران قیمت نیز می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد، اما باز بزرگترین مشکل این برند در ایران نداشتن نمایندگی و نبود قطعات یدکی آن است که می تواند مشکل ساز باشد و در اکثر مواقع باید سفارش دهید تا قطعات از خارج کشور برای شما ارسال شود. اگر آنقدر پول دار هستید که می توانید این برند لوکس لوازم خانگی را انتخاب کنید و آنچنان مشکلی از لحاظ خدمات موجود در ایران ندارید؛ لازم نیست دیگر در خرید آن شک داشته باشید چراکه در نهایت اگر در ایران شرایط تأمین قطعاتی وجود نداشته باشد می توانید به خرید یک مدل دیگر از این برنده فوق العاده فکر کنید.

ال جی (LG)

راهنمای خرید ماشین لباسشویی خارجی - یک سوال

شرکت ال جی LG متعلق یک برند از کشور کره است که در مقایسه با برندهایی که در بالا در موردشان صحبت کردیم، به عنوان یک برند تازه و نو پاتر محسوب می شود. این برند، حوزه فعالیت بسیار گسترده ای دارد؛ از لوازم خانه تا موبایل، کامپیوتر و غیره از تولیدات این مارک است؛ اما این شرکت کره ای با وجود این که یک برند تازه تر محسوب می شود توانسته با قیمت های رقابتی و کیفیت مناسب، قسمتی از بازار را از آن خود کند. لازم به ذکر است که این شرکت غالباً در تولیدات خود صاحب تکنولوژی ای متعلق به خود نیست و از این رو بیشتر، خریدار تکنولوژی و جمع کننده قطعات است. در کل اگر قصد خرید ماشین لباسشویی با قیمت مناسب تری را دارید و بودجه شما به برندهای آلمانی نمی رسد، برند ال جی بعد از برندهای بالا بهترین انتخاب برای شماست؛ البته پیش از قطعی کردن برند خود با بررسی دقیق ویژگی ها و لیست قیمت ها برای خودتان سبک و سنگین کنید که آیا واقعاً نمی توانید بودجه ای برای خرید لباسشویی از برند صاحب تکنولوژی و آلمانی داشته باشید یا خیر؟

مطالعه
آیا می دانید چند ساعت بعد از جا به جا کردن یخچال باید آن را مجدد به برق زد

برند ال جی دارای بهترین محصولات در حوزه سرمایش است و شما می توانید با خیال آسان تر این دسته از محصولات ال جی را از این مارک خریداری نمایید. منظور از لوازم خانگی سرمایشی: انواع یخچال ها و کولرهای گازی است که بیشترین فروش این شرکت نیز در این محصولات انجام می گیرد. اگر برایتان جالب باشد، خوب است که بدانید: این شرکت در حوزه سرمایش از تکنولوژی های آمریکا در خط تولید خود به کار گرفته است و توانسته در کنار این مسئله، نمایندگی اصلی در ایران داشته باشد و با ارائه خدمات، رضایت مشتریانش را به خود جلب کند. لازم به ذکر است که گلدایران بهترین خدمات برند ال جی را در ایران ارائه می کند.

سامسونگ (Samsung)

راهنمای خرید ماشین لباسشویی خارجی - یک سوال

همانطور که می دانید برند سامسونگ Samsung نیز متعلق به کشور کره است که بازهم در مقایسه با برندهای آلمانی مانند بوش یک برند نسبتاً جدیدتر محسوب می شود، اما توانسته با قیمت های بسیار مناسب و کیفیت معقول خیلی سریع رشد کند و جای خود را در بازار دنیا باز نگه دارد تا جایی که قسمتی از بازار دنیا را به خود اختصاص دهد؛ بهترین محصولات این شرکت در حوزه صوت و تصویر است که غالباً در بسیاری از خانه ها استفاده و رضایت مشتریانش را شاهد هستیم. لوازم صوتی و تصویری مانند تلویزیون، موبایل و تبلت از تولیدات این شرکت معتبر است که جزئی از مرکز تمرکز و توجه اصلی این کمپانی در تولیداتش می باشد و توانسته با کیفیت بالا، بیشترین فروش خود را در این دسته از لوازم داشته باشد.

برند سامسونگ مخصوصاً نسبت به مارک هایی که در این جا آن ها را با هم بررسی کردیم در حوزه لوازم خانگی آشپزخانه آنچنان حرفی برای زدن ندارد، البته خود این برند سعی هم به تمرکز شدید بر روی آن ها نکرده است و همواره سعی داشته در همان بازار تلویزیون و موبایل جایگاه ویژه خود را به طور خاص تر نگه دارد. لازم به ذکر است که سامسونگ دارای نمایندگی رسمی با نام سام سرویس در ایران به مشتریان خود خدمات رسانی با کیفیتی می کند.

حال که شما انواع برندها را در متن بررسی کردید می توانید میان انواع برندهای موجود، خرید ماشین لباسشویی بوش، ال جی و یا غیره را مسیر انتخاب خود قرار دهید؛ در این جا، جای دارد که دوباره این مسئله را تأکید کنیم که بهتر است سعی نکنید تمام محصولات لوازم خانگی خود را الزاماً از یک برند انتخاب کنید و با محدود کردن خود برای ست کردن نام هایشان، از داشتن بهترین ها در منزل خود دوری کنید. همانطور که دیدید هر برند در یک حوزه تخصصی، تمرکز و اولویت دارد و اگر با دقتی بیش تر به خرید افراد نگاه کنید، می توانید رضایت آن ها را در محصولات خاص ازهر برند، شاهد باشید. بطور مثال شرکت سامسونگ بیشتر در حوزه تلویزیون و موبایل، شرکت ال جی در لوازم سرمایش، بوش در دستگاه‌های شوینده و تمیزکننده حرفی برای زدن دارند و درواقع کم نظیرترین ها را در دنیا در اختیار مصرف ‌کنندگانشان می گذارند. امیدواریم که توانسته باشیم در انتخاب بهترین برند در خرید لباسشویی تان، کمک کافی را کرده باشیم.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.