رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

یک سوال Latest Articles

زیباترین فرش ۱۵۰۰ شانه

با توجه به تفاوت سلیقه افراد، به قطع نمیتوان فرشی را به عنوان زیباترین و بهترین فرشهای ۱۵۰۰ شانه کاشان ۱۴۰۰ معرفی نمود. ولی با توجه به میزان فروش طرحهای متفاوت میتوان بر اساس پر فروشترین فرشهای ۱۵۰۰ شانه ، زیباترین یا بهترین فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تولید شده را معرفی کرد. در ادامه زیباترین فرشهای ۱۵۰۰ شانه بر اساس رنگبندی متفاوت و بر مبنای میزان فروش آنها معرفی گردیده است.
خوشحال میشویم بدانیم بر اساس نظر شما کدام طرح زیباترین فرش ۱۵۰۰ شانه میباشد.

زیباترین و بهترین فرشهای ۱۵۰۰ شانه

فرش ۱۵۰۰ شانه طرح چهلستون، تلفیقی از دو طرح سنتی و ساخت طرحی نوین

فرش ۱۵۰۰ شانه طرح چهلستون : طرح چهلستون از بهترین فرش ۱۵۰۰ شانه دستباف گونه فرش ساتراپی ،با تراکم ۴۵۰۰ می باشد که بسیار ظریف و خوش نقش است. در این طرح خشت هایی با طرح های جذاب با اصولی خاص و رنگبندی عالی در کنار هم قرار دارند که به ترنجی بزرگ وسط وصل می شوند. ترکیب خشت و ترنج در این طرح، زیبایی فرش را چندین برابر کرده است. در اکثر مواقع ترنج با لچک همراه می شود در حالی که در این فرش لچکی دیده نمیشود. این فرش یکی از پرفروشترین فرش های ۱۵۰۰ شانه است. این فرش یکی از انتخاب های افراد سخت پسند است و به راحتی با رنگبندیهای متفاوت برای دکوراسیون ماننده پرده و مبل هماهنگ میشود. اصالت فرش طرح خشتی، اصالتی چندین و چند سال است که یکی دیگر از دلایل انتخاب فرش است. با کلیک بر روی عکس فرش به صفحه فرش چهلستون هدایت می شوید و می توانید سایر مشخصات این فرش زیبا اطلاع کسب نمایید.

مطالعه
چگونه از سوختن جاروبرقی جلوگیری کنیم؟

 

chehelsoton 1500 - زیباترین فرش 1500 شانه

طرح مهرگان، چالش تشخیص فرش دستباف از ماشینی

فرش ۱۵۰۰ شانه طرح مهرگان کرم: طرح مهرگان از زیباترین و بهترین فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان در سال ۱۴۰۰ است، طرح این فرش کاملا ایده گرفته از طرح دستباف نایین میباشد و تشخیص این فرش را از فرشهای دستباف کاری مشکل کرده است. فرش مهرگان ترکیبی از فرش طرح لچک و ترنج و طرح های اسلیمی است. این فرش یکی از انتخاب های اکثر عروس خانم ها است و این انتخاب به دلیل اصالت فرش، رنگبندی روشن و لایت، دستباف گونه بودن فرش و قابلیت ست کردن با هر دکوراسیونی می باشد. برای اطلاع از فرش مناسب جهیزیه می توانید به مطلب خرید فرش جهیزیه مراجعه کنید. کنار هم قرار گرفتن رنگ های سرمه ای، نخودی و کرم در این فرش جذابیت بسیار زیادی به فرش داده است. پیشنهاد میکنم روی فرش کلیک کنید و عکس های دیگر فرش را مشاهده نمایید.

مطالعه
برنامه شستشو لباس های تیره

 

663 - زیباترین فرش 1500 شانه

طرح مهرو، فرشی بر گرفته از طرح اصیل خشتی

فرش ۱۵۰۰ شانه طرح مهرو فیلی: فرش قیطران طرح خشتی مهرو از جدیدترین و پرفروشترین فرش های ۱۵۰۰ شانه برند قیطران است. این فرش تشکیل شده از خشت های مرتب که پر از طرح های اسلیمی و متفاوت است. رنگ فیلی به کار رفته در این فرش جزو رنگ های جدید فرش ماشینی است که به راحتی با اکثر رنگ ها ست می شود و دست شما را برای انتخاب دیگر وسایل باز کرده است. توجه کنید که رنگ فیلی از رنگ های فرش زمینه روشن است اما زود کثیف نمی شود و این گزینه بسیار مناسبیست برای کسانی که فرش رنگ روشن میپسندند ولی نمیخواهند دردسر شست و شوی مدام فرش را داشته باشند. با کلیک بر روی فرش به صفحه فرش قیطران طرح خشتی مهرو هدایت می شوید و می توانید این فرش را در منزل خود داشته باشید.

مطالعه
جدیدترین تلویزیون سامسونگ 55BU8000

برای ادامه مطلب و مشاهده بهترین فرش ۱۵۰۰ شانه کنید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.