رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

یک سوال Latest Articles

عوامل با اهمیت در انتخاب میز آرایش در سرویس خواب جوان

توجه کامل سبک دکوراسیون قبل از انتخاب مدل میز آرایش در سرویس خواب جوان

celin dressing table luxazin 1 1a450211a55b4e051b2afd560839fc72 683x1024 - عوامل با اهمیت در انتخاب میز آرایش در سرویس خواب جوان

 

استایل میز آرایش یا میز توالت خیلی مهم می باشد و اثرات قابل‌توجهی بر جذابیت دکوراسیون اتاق‌خواب خواهد داشت. اگرچه این میزها واجد کاربردهای مهم هستند و تنها جنبه زینتی ندارد؛ ولی می بایست موقع خرید به مدلشان توجه شود. انواع مدل‌های مختلف میزارایش طراحی و تولید شده و شما به سهولت قادرید باب‌ سلیقه خود یک مدل از ان را خریداری کنید. مثل مدل پایه‌دار یا بدون‌ پایه. توجه کنید چنانچه سبک دکوراسیون منزل کلاسیک باشد، بهتر است میز آرایشی چوبی یا استیل خریداری شود.

مطالعه
راهنمای خرید آینه دستشویی

سایز استاندارد میز آرایشی را در سرویس خواب جوان در نظر بگیرید

Victoria room miz arayesh P01 1 - عوامل با اهمیت در انتخاب میز آرایش در سرویس خواب جوان

با درنظر گرفتن کاربرد میز ارایش، ابعاد و اندازه آن تعیین شده است. عمق ۵۰ و طول ۷۰ سانتی‌متر برای میزهای توالت تعیین شده است که این سایزها  ثابت نمی باشد و ممکن است تغیر کند. اگر اتاق شما بزرگ باشد از میزهای بزرگ‌تر با حجم بیشتر نیز می‌توانید بهره ببرید. شمار کشوها، سبک آینه و طراحی‌های گوناگون، در سایز و اندازه یک میز آرایش تاثیر دارد.

توجه به جنس میز آرایش در سرویس خواب جوان مهم است

جنس‌های چوب، ام دی اف و استیل برای میز آرایش معمولاً در نظر گرفته شده. که هریک باب سلیقه طرفداران خود می باشد. یک میز آرایش بایستی دارای استحکام کافی باشد؛ به سهولت نظافت گردد و با سایر وسایل خانه هماهنگ باشد. چنانچه مایلید محصولی با جنس مناسب و کیفیت بالا تهیه کنید، اول بایستی به فروشگاه‌های مناسب و شناخته‌شده مراجعه نمایید. توجه کنید که اگر سبک دکوراسیون منزلتان مدرن باشد، یک میز آرایشی مدرن با جنس چوب یا ام دی اف انتخاب نمایید تا با ان هماهنگ باشد.

مطالعه
راهنمای نهایی برای انتخاب فرش برای خانه شما

آینه میز آرایش در سرویس خواب جوان

آینه میز آرایشی با در نظر گرفتن سبک چیدمان دکوراسیون و متراژ منزل انتخاب می شود. شماری از میزها آینه فیکس دارند و در شماری دیگر آینه‌های کشویی دارند و یا آینه‌های چراغ‌دار دارند. اگر اتاق منزل شما کوجک است ، استفاده از بین سبک‌های کلاسیک، سلطنتی، مدرن و سنتی به دنبال مدلی باشید که فضای زیادی اشغال نکند.

 

منبع: سرویس خواب جوان

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.