رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

مرکز خرید فرش ارزان در تهران در سال 1401

فرش به گونه ای معجزه آسا می تواند فضای چیدمان و دکوراسیون داخلی منزل شما را دگرگون سازد. با ورود فناوری های جدید علم به صنعت فرش بافی، دستگاههای ماشین آلات نساجی بسیار پیشرفته ای پا به این عرصه نهاده اند. این عامل خود سبب افزایش تنوع طرح و رنگ فرش ها بوده است. در این میان بسیاری از افراد به دنبال خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب می گردند. فرش ارزان از کجا بخریم؟ این سوال شاید برای شما عزیزان نیز پیش آمده باشد. ما در این پست سعی خواهیم کرد به صورت جامع و مختصر پاسخ مناسبی برای آن بیان کنیم.
فرش ارزان از کجا بخریم

برای پاسخ به پرسش (( فرش ارزان از کجا بخریم )) بهتر است به چند نکته ی مهم در این باب اشاره نمود. اول اینکه گاهی اوقات دلیل ارزان بودن یک فرش در فروشگاه فرش به علت پایین بودن سطح کیفیت الیاف استفاده شده در آن می تواند باشد. این مورد نکته بسیار مهمی است؛ شما عزیزان باید قبل از خرید فرش مد نظر خود، در ابتدا از میزان کیفیت نخ های استفاده شده در آن فرش ارزان آگاهی پیدا کنید. چراکه اغلب این خریدها به کوتاهی طول عمر این دسته از فرش ها بعد از استفاده از آن ها منتهی می شود. فرش های تولیدی با الیاف بی کیفیت بسیار سریع زیبایی ظاهری و رنگ های درون طرح هایشان از بین می رود و نمایی کهنه به خود می گیرند.

در صوریتکه شما باید به دنبال فرشی با کیفیت بالا برای خرید بگردید و به قولی با خرید یک فرش بی کیفیت پولتان را دور نریزید. برخی از تولید کنندگان فرش به دنبال در نظر گرفتن چنین مسئله ای به تولید فرش های با کیفیت اما سبک تر می نمایند. منظور از سبک بودن فرش، این است که الیاف به کار رفته درون آن از وزن کمتری برخوردار است. یعنی مثلا در یک فرش ۱۲متری بجای ۳۷ کیلو نخ اکریلیک ۳۳ کیلو و کمتر استفاده می نمایند؛ در نتیجه قیمت تمام شده فرش هم کمتر و ارزانتر می شود.

این دسته از فرشهای که به عنوان فرش ارزان قیمت شناخته میشود فرش های با جنس و کیفیت  خوب محسوب می شوند. خرید این نوع از محصولات برای کسانیکه قادر به پرداخت هزینه و پول بیشتری نیستند نیز بسیار مناسب است. برای مثال می توان فرش ارزان قیمت با طرح های گوناگون را مثال زد که بسیار زیبا و خوش رنگ می باشد و در طرح ۷۰۰ شانه بسیار شبیه اصل ۷۰۰ شانه میباشد که تشخیص آن از فرش اصلش بسیار سخت می باشد.
فرش 700شانه ارزان قیمت
فرش ارزان در تهران

از قدیم الایام گفته اند هر ارزانی بی حکمت نیست. در سطرهای بالا توضیح دادیم که شاید فرش ارزان دلیل بر بی کیفتی الیاف درون آن باشد. پس با چنین خریدی نه تنها سود نمی کنیم بلکه پول پرداختی بابت آن نیز به هدر خواهد رفت. به دنبال خرید چنین محصولی، باید پس از مدت کوتاهی از استفاده، یا به دنبال جایگزینی و خرید مجدد فرش باشیم و یا ظاهر زشت و نازیبا و کهنگی آن را تحمل کنیم.

مطالعه
راه نگهداری گل سانسوریا در خانه

این روزها به دلیل افزایش گرانی و هزینه ها در اکثر کالاها فرش ارزان قیمت در همه جای کشور طرفداران بسیاری پیدا کرده است. بسیار خانواده هایی هستند که با خرید این دسته از فرش های ارزان قیمت رضایت خاطر دارند و کارشان همچنان راه میافتد. مثلا افراد برای خرید جهیزیه عروس و یا نو نمودن دیزاین داخلی منزل و آپارتمان خود تمایل دارد با هزینه ای بسیار کمتر اقدام به خرید و نوسازی با استفاده از کفپوشی نظیر فرش کند.

نکته مهم در هنگام  خرید فرش ماشینی ارزان قیمت و یا به قولی خرید فرش ته انباری، باید دقت کرد فرش دارای برچسب کارخانه باشد؛ به این معنی که مشخصات فرش برروی برچسب نوشته شده باشد. به دلیل آنکه ممکن است فرش کهنه باشد، به مرور زمان برچسب آن کنده شده باشد. فرش در هفته های اول پرز میدهد ولی اگر مدام پرز بدهد و آن هم به مقدار زیاد، نشان از بی کیفیت بودن نخ خاب فرش میدهد.
حتما بخوانید:  تاریخچه هنر قالی بافی در ایران
منظور از فرش ته انباری چیست؟

شاید شما هم اصطلاح فرش ته انباری را دیده و یا شنیده باشید. در واقع نوع دیگری از تخفیف فرش مربوط به فروش فرش های قدیمی و یا به اصطلاح ته انباری به عنوان فرش نو می باشد. در این میان، برخی از فروشندگان، فرش هایی را که سالها در انبار یک شرکت همچنان باقی مانده و به فروش نرفته است را با قیمت بسیار پایین خریداری می کنند و به عنوان فرش نو و ضمانت دار به مشتریان می فروشند.

بخش ناراحت کننده این ماجرا از آنجا شروع می شود که متاسفانه این نوع  از فرش ها هیچ گونه ضمانتی از طرف کارخانه های تولید کننده و بزرگ فرش ندارند؛ در نتیجه، در صورت بروز هر گونه مشکلی که ممکن است با گذشت زمان به وجود آید، به هیچ عنوان از گارانتی خرید و یا تعویض برخوردار نمی باشند. در ضمن چون فروشنده از این مطلب آگاهی کامل دارد بعد از فروش فرش تمام مشکلات را به خریدار منتقل می کند و زیر بار ضمانت تعویض و گارانتی آن نخواهد رفت.
فرش ته انباری
فرش ارزان قیمت

همیشه فرش ارزان قیمت به معنای بی کیفیت بودن فرش نیست. بلکه می شود فرش خوب و با کیفیت را با قیمت مناسب تر خرید. چنانچه به مراکز اصلی خرید مستقیم از کارخانه مراجعه کنید، به این مهم دست خواهید یافت. فروشگاه فرش عالی قاپو از جمله مراکز خرید مستقیم فرش از کارخانه محسوب می شود. این فروشگاه با حذف هزینه های اضافی و کوتاه نمودن دستان واسطه ها در فروش فرش، آن را با قیمت کارخانه به خریدار محترم تحویل می دهد. این هزینه ها می تواند شامل موارد زیر باشد:

مطالعه
جرم گیر طبیعی را جایگزین مواد شیمیایی کنید!

حذف هزینه های مربوط به انبارداری به دلیل خرید مستقیم از کارخانه فرش
حذف هزینه های حمل و نقل
حذف هزینه های نمایشگاه که آن هم به دلیل خرید مشتریان عزیز به صورت آنلاین و اینترنتی است

خرید فرش به صورت آنلاین و اینترنتی به طور مستقیم از کارخانه سبب حذف هزینه های بسیار دیگری، نظیر رفت و آمد، پول پارکینگ و غیره می گردد؛ که این امر بسیار به نفع خریدار خواهد بود. مطمئن باشید فرش های ارزان قیمت درون فروشگاه فرش عالی قاپو با استفاده از الیاف و نخ های باکیفیت ایرانی و بافته شده با دستگاه ۷۰۰ شانه نظیر  تکسیما، واندویل، اچ سی پی، و نخ ایرانی باکیفیت و هیت ست شده است که طول عمر این فرش ها بسیار زیاد خواهد بود. در نتیجه  این مشکل که از کجا فرش ارزان قیمت بخریم را تا حدود زیادی میتوانیم حل نماییم.
فرش 500شانه ارزان قیمت
فرش تخفیفی

چنانچه به سایت یک فروشگاه فرش معتبر نظیر فروشگاه فرش عالی قاپو مراجعه کنید، گاهی اوقات با عنوان تخفیف ویژه یا فروش ویژه در فرش مواجه خواهید شد. در این حالت شما می توانید فرش مد نظر خود را با تخفیفی که صاحب فروشگاه بنا به دلایل خود ارائه نموده است خریداری کنید. در این حالت می توانید مبلغی را به سود خود صرفه جویی کنید. اغلب خریدهای فرش با تخفیف ویژه در طرح های مختلفی ارائه می شود. تنها کافی است به طور مرتب وارد سایت فروشگاهی شده و از تخفیفاتی که عمدتا از خود کارخانه فرش داده می شود، آگاه گردید.
فرش ۵۰۰شانه ارزان قیمت

در پست های گذشته نیز بارها اشاره کردیم که قیمت یک فرش را عوامل متعددی می تواند سبب شود. از این عوامل به تعدادی نظیر موارد زیر اشاره نمودیم.

تغییرات قیمت در مواد اولیه الیاف استفاده شده
ماشین ها و نحوه ی به کار گیری الیاف و نخ ها در بافت فرش ها نظیر هیت ست کردن آن ها
سیستم تولید و فروش فرش های ماشینی
نحوه ی محاسبه ی قیمت تمام شده فرش های تولیدی از کارخانه
و غیره

حتما بخوانید:  فرش اروپایی مجلل و با شکوه

سپس بیان کردیم که یکی از دلایل کاهش قیمت یک فرش می تواند کاهش در تراکم و شانه فرش باشد. هرچه میزات تراکم الیاف استفاده شده در فرش کمتر باشد، قیمت آن نیز کمتر خواهد بود. به عنوان مثال فرش ۵۰۰ شانه نسبت به فرش ۱۰۰۰ یا ۱۵۰۰ شانه از قیمت کمتری برخوردار است.
فرش ۷۰۰شانه ارزان قیمت

همچنان می گوییم تراکم فرش در قیمت آن بسیار موثر است. فرشی با تراکم ۷۰۰ شانه به مراتب ارزان تر از فرش ۱۵۰۰شانه است. به طور کلی نتیجه گرفتیم در بازار فروش فرش هم مثل هر بازار دیگری اگر شما بتوانید فرش را مستقیما از خود کارخانه های تولید کننده ی فرش خریداری کنید، بیشترین تخفیف واقعی را به دست خواهید آورد. جالب است بدانید در برخی موارد و تحقیقات دیده شده که قیمت یک فرش در خود بازار نسبت به قیمت کارخانه ای در حدود  ۵۰ تا ۱۰۰ درصد بیشتر بوده است. در ضمن نکته ی مهم دیگر این است که چنانچه شما فرش را مستقیما از خود کارخانه خریداری کرده باشید، از اصالت، کیفیت فرش و همچنین ضمانت و خدمات پس از فروش آن اطمینان کامل خواهید داشت.
فرش تخفیفی
سخن آخر

مطالعه
چسب بادکنک چیست و چه کاربردی دارد؟

درپایان باز هم توصیه می کنیم که برای خرید مطمئن تر به مراکز معتبر فروش فرش نظیر فروشگاه فرش عالی قاپو مراجعه نمایید. چه را که خرید از یک مکان نامعتبر می تواند نه تنها برای شما سودمند نباشد، بلکه به نحوی بر سر شما کلاه رود. چه بسیار دیده شده یک یک فرش ۷۰۰ شانه نامرغوب را در غالب یک فرش ۱۰۰۰ شانه به مشتریان ارائه می دهند؛ متاسفانه مشتری نیز به دلیل آگاهی نداشتن در شمارش تراکم و شانه فرش آن را خریداری می کنند.

پس عزیزان بهتر است همواره از جایی خرید خود را انجام دهید که به شما ضمانت نامه و کارت گارانتی خرید را ارائه دهند. فروشگاه فرش عالی قاپو با داشتن کارشناسان فرش همواره به شما عزیزان را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد. فرش های این فروشگاه از تضمین قیمت مناسب خرید به صورت مستقیم از کارخانه و نیز تضمین کیفیت الیاف استفاده شده در آن برخوردار است.

این فروشگاه به صورت اینترنی و آنلاین به فروش فرش هایی از بهترین و معتبرترین برند می پردازد. جهت بازدید از سایت و محصولات فرش ما به سایت فروشگاه عالی قاپو مراجعه نمایید.
لطفا از فرش های ماشینی ما دیدن فرمایید
افزودن به علاقه مندی ها
فرش ماشینی شاه ماهی سرمه ای
فرش ماشینی شاه م…
۲۹۰,۰۰۰ تومان
افزودن به علاقه مندی ها
فرش ماشینی 380 طوسی
فرش ماشینی ۳۸۰ ط…
۳۳۵,۰۰۰ تومان
افزودن به علاقه مندی ها
فرش ماشینی زرنگار نوک مدادی
فرش ماشینی زرنگا…
۳۶۵,۰۰۰ تومان
افزودن به علاقه مندی ها
فرش ماشینی شاه بانو ترمه ای
فرش ماشینی شاه ب…
۳۳۵,۰۰۰ تومان
افزودن به علاقه مندی ها
فرش ماشینی افشان سالار دودی
فرش ماشینی افشان…
۳۳۵,۰۰۰ تومان
افزودن به علاقه مندی ها
فرش ماشینی 310 طوسی
فرش ماشینی ۳۱۰ ط…
۳۳۵,۰۰۰ تومان
۵/۵ – (۷ امتیاز)
پست های مرتبط
راهنمای خرید فرش طرح باغ ارم
راهنمای خرید فرش طرح باغ ارم
۰
راهنمای خرید فرش گردویی [ طرح جدید ]
راهنمای خرید فرش گردویی [ طرح جدید ]
۰
فرش مدرن
فرش مدرن ابریشم [مدل های جدید با لیست قیمت]
۰
بهترین فرش ماشینی
زیباترین فرش های ماشینی [با لیست قیمت]
۰
فرش طرح کهکشان
فرش طرح کهکشان [ معرفی مدل های جدید ]
۰

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.