رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

aalan

انواع سوتین اسفنجی

سوتین های اسفنجی مدل های مختلفی دارند که از دو مدل ان ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

سوتین اسفنجی فنردار

این مدل سوتین ها در ظاهر هیچ فرقی با سوتین های کش دار ندارند ولی فقط یک بخش متفاوت است که ان هم بند های سوتین است که در مدل های فنر دار از فنر استفاده شده و تنگ تر هستند و فشردگی زیادی دارند و اگر کیفیت مناسبی نداشته باشند احتمال دارد در طولانی مدت باعث زخم شدن پوست و پستان ها شوند.

مطالعه
معرف انواع ماسک ضد لک و روشن کننده پوست خانگی

سوتین اسفنجی کش دار

این مدل سوتین ها دوباره در ظاهر هیچ فرقی با سوتین های فنردار ندارند ولی فقط یک بخش متفاوت است که ان هم بند های سوتین است که در مدل های کش دار از کش پارچه ای یا بی رنگ استفاده شده ، این مدل راحتی بیشتری در مقایسه با مدل فنردار برای زنان دارد و به خاطر همین پرفروش و پرطرفدار است.

تفاوت سوتین اسفنجی و ابری

سوتین ابری نوعی سوتین اسفنجی است و فرقی ندارد ولی با نام سوتین ابری نیز شناخته می شود. سوتین های ابری یا همان اسفنجی در مدل ها و طرح های گوناگون تولید می شوند و طرح های گلدار و… دارند که باعث می شود طرفدار زیادی پیدا کند.

مطالعه
نارگیل خشک، محصولی با خواص جادویی

انواع سوتین اسفنجی - یک سوال

ایا سوتین ابری ضرر دارد

سوتین ابری جزو زیر شاخه های سوتین اسفنجی به شمار می رود و آنچنان فرقی با آن ندارد به همین دلیل اگر از این سوتین به صورت استاندارد استفاده شود هیچ ضرری برای پستان ها ندارد و می توان با خیال راحت از آن استفاده کرد.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی سوتین اسفنجی برای بانوان و دلایل بستن و نبستن سوتین پرداختیم و پاسخگوی این سوال بودیم که چرا باید سوتین ببندیم ؟ شما هم می توانید نظرات خودتان را در مورد بهترین سوتین برای ما در سایت بافیلومگ کامنت کنید.

کارشناسان و طراحان بافیلو سعی کرده‌اند که کاربران نهایت لذت را از خرید خود ببرند. شما به راحتی می‌توانید در محصولات جستجو کنید، گروه‌های مورد نظر را انتخاب یا محصولات را بر اساس ویزگی‌های مختلف فیلتر کنید

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.