رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

بهترین فوم شستشوی صورت و التیام دهنده هیدرودرم

بهترین فوم شستشوی صورت و التیام دهنده هیدرودرم - یک سوالفوم شستشوی صورت و التیام دهنده هیدرودرم، یک محصول بهداشتی خوب از برند ایرانی هیدرودرم به حساب می آید که در آنلاین دارو در دسترس شما قرار دارد.

فوم شستشوی صورت هیدرودرم، یک شوینده مناسب برای پوستهای حساس و آسیب دیده بشمار می رود که با حذف مواد صابونی، پارابن و SLES از فرمولاسیون آن، برای استفاده انواع پوستها به خصوص پوستهای حساس مناسب است.

فوم شستشوی صورت هیدرودرم علاوه بر مواد آلی و معدنی فعال شیمیایی، حاوی ترکیبات ارگانیکی بسیار مفیدی مانند ژل آلوئه ورا، عصاره بابونه، عصاره Buddleja Davidii، عصاره آویشن، و عصاره برگ چای سبز می باشد. این مواد ارگانیک بی نظیر علاوه بر تامین ویتامینهایی مانند E، A، C و D، باعث رسیدن آنتی اکسیدانها، آمینو اسیدها و دیگر مواد لازم معدنی به سلول‌های پوستی و تقویت پروسه کلاژن سازی خواهد شد. بسیاری از این ترکیبات خواص آنتی باکتریالی و ضد عفونی کننده دارند و از بروز آکنه، جوش های سر سفید و سر سیاه روی صورت جلوگیری می‌کنند.

مطالعه
استفاده از روغن آووکادو برای موهای ابریشمی و صاف

ویتامین E موجود در ترکیبات فوم شستشوی صورت و التیام دهنده، آنتی اکسیدانی بسیار قوی محسوب می شود که علاوه بر خواص پاک کنندگی، از پوست شما در مقابل رادیکالهای آزاد محیط و دیگر عوامل آلاینده به خوبی محافظت می نماید. ژل آلوئه ورا و عصاره برگ چای سبز یک منبع غنی ویتامین E بوده و از همه مهمتر یکی از بهترین آبرسانهای گیاهی بشمار می روند که باعث نرمی، جوانی و لطافت پوست شما خواهند شد.

همچنین ترکیبات موجود در فوم شستشوی صورت هیدرودرم، باعث التیام آسیب‌های پوستی و کاهش دهنده التهابات و قرمزیهای آن هستند.

مقدار کافی از فرآورده را به کمک دست‌ها بر روی پوست مرطوب و خیس صورت مالیده و به آرامی ماساژ دهید. سپس با آب ولرم به طور کامل شستشو دهید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.