رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

لوازم آرایشی

همیشه در آرایش کردن به این نکته مهم دقت کنید که رنگ های تیره به کوچک تر دیده شدن و رنگ های روشن به بزرگ تر دیده شدن خیلی زیاد کمک می کنند . پس به عنوان مثال اگر تمایل دارید که بینی شما کمی از حد عادی کوچکتر دیده شود باید از کرم پودر و یا سایه های به رنگ تیره استفاده کنید و اگر تمایل دارید که گونه های شما از حالت عادی پر تر و بزرگ تر دیده شوند حتما باید از رژ گونه های به رنگ روشن استفاده کنید . مثلا برای تیره کردن صورت تان شما می توانید از پودر ها و یا کرم های برنزه که یک تا دو درجه از رنگ پوست طبیعی شما تیره تر هستن استفاده نمایید . چون از رنگ های تیره و روشن کنار هم استفاده می کنید لازم است که پایان کار با یک برس بزرگ رنگ های تیره رو روشن روی پوست تان را ترکیب کنید .

مطالعه
چند راه برای هیدراته کردن پوست خود

لوازم آرایشی - یک سوال

تکنیک های آرایش صورت گرد

صورت هر کس فرم خاص خودش را دارد مثلا گرد، کشیده، مربعی و… اما برخی از افراد از فرم صورت شان راضی نیستند و دوست دارند آن را کمی تغییر دهند یا حداقل کاری کنند که ایرادها و نقاط ضعف آن را بپوشانند؛ این موضوع بیشتر برای خانم هایی که صورت شان گرد و تپل است پیش می آید، این دسته از افراد ترجیح میدهند صوت شان کمی لاغر تر و کمی کشیده تر به نظر برسد اما لاغری صورت حالا حالاها زمان میبرد.

لوازم آرایشی - یک سوال

آرایش صورت گرد

رازهای آرایش صورت گرد

دسته ای از خانم ها که دوست دارند فرم صورت شان را تغییر دهند و ایرادهای آن را بپوشانند باید از ترفندهای آرایش کمک بگیرند، در این بخش از دنیای مد نمناک نکات آرایش صورت های گرد را ملاحظه میکنید.

– خانم هایی که فرم صورت شان گرد است باید از کرم پودرهایی استفاده کنند که پایه صورتی داشته باشد، این نوع کرم پودرها گردی صورت را کم میکنند.

لوازم آرایشی - یک سوال

مرحله اول انتخاب رنگ مواد آرایشی

رنگ مواد آرایشی مورد استفاده در آرایش صورت کشیده با رنگ هایی که در آرایش چهره های گرد استفاده می شود متفاوت است. مرحله ی اول در میکاپ چهره گرد، انتخاب رنگ کرم پودر، سایه و رژ گونه است . برای صورت های گرد، بهتر است از کرم پودری استفاده شود که رنگ هلویی دارد زیرا این رنگ دارای بیس صورتی است که از گردی چهره می کاهد و در عوض رنگ های روشن باعث گردشدن بیش از حد چهره می شود. رنگ سایه برای صورتهای گرد، باید دودی و تیره باشد، اگر که می خواهید رنگ سایه تان را لباستان ست کنید و بهتر است در زیر ساخت سایه و گوشه هایی از چشم از سایه تیره استفاده شود. برای رنگ رژلب بهتر است از رنگ های گرم و شاد و پر رنگ استفاده کنید.

مطالعه
آیا ژل شستشوی صورت باعث جوش زدن می شود؟

مرحله دوم آماده سازی پوست برای آرایش

قبل از میکاپ چهره گرد بهتر است پوست خود را پاکسازی کنید بخور دادن پوست باعث میشود که میکاپ به خوبی روی پوست بشیند و مصنوعی دیده نشود. استفاده از ماسک های زیبایی نیز برای پاکسازی پوست عالی هستند. حال از کرم پودر به رنگ هلویی برای یک دست شدن پوست استفاده کنید. اگر می خواهید صورتتان را گریم کنید تا باریک تر بنظر برسد می توانید از دو یا سه رنگ کرم پودر استفاده کنید و مانند تصویر زیر مناطقی که قرار است به باریک شدن چهره کمک کنند را کرم تیره بزنید و مناطقی که باعث تقویت چهره هستند را کرم روشن بزنید. این ترفند آرایشی یکی از کابردی ترین ترفند ها برای میکاپ صورت است.

مطالعه
علائم فیستول مقعد چیست؟

لوازم آرایشی - یک سوال

جمع بندی و نتیجه گیری

ما متوجه شدیم برای اینکه زیباتر و جذاب تر بنظر برسیم ترفندهای آرایشی پرکاربرد برای آرایش صورت دخترانه وجود دارد. که برای هر کدام از مراحل آرایش صورت باید این ترفندها را انجام دهیم ولی قبل از هر چیز باید بدانیم که باید از لوازم آرایش، با کیفیت و اورجینال استفاده کنیم. بنابراین باید از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنیم، فروشگاه اینترنتی بانه لوکس ارائه دهنده محصولات اورجینال می‌باشد؛ که با مناسب ترین قیمت می‌توانید خریداری کنید.

 

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.