رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

میزان درد کاشت مو در چه حدی است؟

میزان درد کاشت مو در چه حدی است

آیا کاشت مو درد دارد؟

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که دائما ازمجوعه آدینا درباره مدت زمان کاشت مو پرسیده میشود این است که,آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟حتی بسیاری از افراد این عمل را کاری طاقت فرسا و دشوار میدانند.که این امر با توجه به شرایط عمل و روش هایی که در بالا گفته شد به پارامترهای عمل که مختص به هر فرد با توجه به طاسی سر میشود قابل تغییر است.میزان درد کاشت مو به مواد استفاده شده و سایر عوامل مهم دیگر بستگی دارد.

درد کاشت مو

مانند هر عمل دیگری، جراحی کاشت مو به جراح نیاز دارد تا برش های کوچکی روی پوست ایجاد کند. اعصاب درد در سرتاسر بدن و صورت وجود دارد، بنابراین زمانی که جراح برشی را در پوست ایجاد می کند، اگر این اعصاب متوقف نشود، می تواند باعث درد شود.در پوست سر اعصاب زیادی وجود دارد، بنابراین این اعصاب باید بیهوش شوند تا زمانی که جراحان کلینیک آدینا در تهران جراحی کاشت مو را انجام می دهند، بیمار هیچ دردی را احساس نکند. جراحان ما این کار را با استفاده از تکنیک های مختلف انجام می دهند:

استفاده از بی حسی های موضعی
دادن داروهای مسکن بعد عمل
اطمینان از راحتی و آرامش هر بیمار (کاهش استرس بیمار در هنگام عمل)

تزریق داروهای بی حسی موضعی قبل از عمل

تکنیک اصلی که جراح کلینیک آدینا در تهران از آن استفاده خواهد کرد، تزریق بی حسی موضعی است. اینها تزریقات بسیار کوچکی در نواحی هستند که جراح متخصص ما موها را خارج می کند و موها را در آن کاشت می کند. تزریق با استفاده از یک سوزن بسیار ظریف، تقریبا به اندازه عرض یک موی انسان انجام می شود!

با وجود اینکه سوزن بسیار کوچک است، جراحان ما بسیار تلاش می کنند. آنها از دستگاهی روی پوست شما استفاده می کنند تا مغز شما را از دریافت سیگنال های درد منحرف کنند. این بدان معنی است که هر گونه درد ناشی از تزریق اولیه بی حس کننده به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. پس از اتمام این مرحله، کل پوست سر شما بی حس می شود و در طول عمل نباید دردی احساس کنید.

تجویز داروهای مسکن بعد از عمل

به علاوه بر بی حسی موضعی، جراحان ما در کلینیک آدینا در  تهران برخی از داروها را نیز در اختیار شما قرار می دهد. اینها به کاهش هر گونه ناراحتی بعد عمل کمک می کنند و به آرامش بیشتر شما کمک می کنند!

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه


1 دیدگاه

  1. … [Trackback]

    […] Information on that Topic: yeksoal.com/سلامت-و-زیبایی/میزان-درد-کاشت-مو-در-چه-حدی-است؟/ […]