رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

هزینه کلینیک خواب چقدر است؟

اختلالات خواب از عمده مشکلاتی است که معمولا مردم به آن دچار می شوند. سبک زندگی غلط و استرس و نگرانی های روز افزون در زندگی اکثر ما باعث شده است تا در خواب مشکلاتی داشته باشیم.

اگر از اختلالات خواب رنج می برید و می خواهید به پزشک مراجعه کنید، بهترین راه آن است که به کلینیک های تخصصی درمان مشکلات خواب بروید.

این کلینیک ها با بهره گیری از بهترین پزشکان و دستگاه های به روز دنیا می توانند به شما در درمان مشکل تان بهتر کمک کنند. شاید سوال شما این باشد که هزینه کلینیک خواب چقدر است و چطور درمان می شوید؟ در ادامه قصد داریم اختلالات خواب و هزینه های درمانی آن را بشناسیم.

مطالعه
مرکز درمان زخم

 

 انواع اختلالات خواب

اختلالات خواب بطور کلی به وضعیتی در خواب می گویند که خواب سالم و کافی انسان را دچار مشکل می کند. در واقع اگر شما خواب کافی نداشته باشید دچار بیماری های زیادی از جمله؛ دیابت، مشکلات قلبی و عروقی، سکته مغزی، مشکلات اعصاب و روان و غیره می شوید. اختلالات خواب شما را به این بیماری ها دچار می کند.

اختلالاتی که در خواب انسان وجود دارد شامل:

  • بی خوابی یا کمبود خواب
  • خروپف و آپنه خواب
  • ناهنجاری در خواب
  • فلج خواب یا بختک
  • سندروم عضو بی قرار
  • اختلالات دوره ای اندام حرکتی
  • اختلالات ریتم شبانه روزی خواب
  • حمله خواب

این اختلالات اگر بصورت کوتاه مدت باشند مشکلی ایجاد نمی کنند اما اختلالاتی که بصورت مزمن در فرد بروز کند خطرناک است. به همین دلیل برخی از این مشکلات با تغییر سبک زندگی قابل حل است اما برخی دیگر را باید با مراجعه به مرکز درمانی رفع کرد.

مطالعه
از بین بردن قوز بینی با آرایش

 

هزینه کلینیک و تست شناسایی اختلالات خواب

مراکز درمانی برای آن که بدانند کدام اختلال در خواب شما وجود دارد و نمی گذارد خواب سالمی داشته باشید تست دستگاه های ویژه ای شما را آزمایش می کنند. از مشهورترین و در عین حال بهترین آزمایشات تست خواب، آزمایش پلی سومنوگرافی است. در این آزمایش دستگاهی به بیمار وصل می شود که تمامی فعالیت های مغزی، تنفس و حرکات عضلانی اسکلتی وی را تحت نظر داشته و اختلالات او را بررسی و مشخص می کند.

هزینه تست خواب با توجه به هر مرکز درمانی متفاوت است. اما به طور معمولا بین 750 هزار تومان تا یک میلیون 100 هزار تومان هزینه را در بر می گیرد. با توجه به این که ممکن است تست خواب به چند مرحله نیاز داشته باشد بهتر است تا به سراغ یک مرکز درمانی معتبر بروید.

مطالعه
آیا بوتاکس صورت چین و چروک را از بین می برد؟

کلینیک خواب اورا اسلیپ با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های تست خواب می تواند در کمترین زمان مشکل شما را شناسایی و با پزشکان حرفه ای خود به درمان اختلالات خواب تان بپردازد. این مرکز به دلیل دارا بودن کادر درمان حرفه ای در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.