رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

aalan

چند روش کلیدی برای مراقبت از پوست

کارشناسان می‌گویند که حتی کوچک‌ترین تغییراتی در تکنیک‌های پاک‌سازی و مرطوب‌کننده، و همچنین نحوه – و حتی زمان – لایه‌بندی بافت‌ها و مواد خاص می‌تواند بر عملکرد خوب محصولات و واکنش آن‌ها بر روی پوست شما تأثیر بگذارد (مانند شگفت‌انگیز تا صفر). )، و بیشتر. به همین دلیل از آنها خواستیم تا بهترین ترفندهای خود را به اشتراک بگذارند، تضمینی برای اینکه محصولاتی که به آنها دسترسی دارید – و مواد تشکیل دهنده آنها – بهتر از همیشه کار کنند. برای یافتن برگه تقلب نهایی مراقبت از پوست خود ادامه دهید.

پوست تمیز = پوستی سالم و درخشان

ممکن است فکر کنید که پاکسازی یک مرحله فوق‌العاده اساسی است که تاثیر زیادی در ظاهر پوست شما ندارد، اما این به هیچ وجه دقیق نیست. پاکسازی نه تنها یک مرحله مهم در روتین مراقبت از پوست شما است، بلکه نقش مهمی در ظاهر و احساس پوست شما دارد.

اول از همه، آنچه شما با آن پاک می کنید و همچنین اینکه چقدر خوب انجام می دهید می تواند یک تغییر دهنده بازی باشد. به دنبال فرمول هایی باشید که حاوی موادی مانند گلیسیرین هستند تا به طور همزمان تمیز و هیدراته شوند.

 در واقع جذب مواد مراقبت از پوست را در پوست افزایش می دهد، در مقایسه با زمانی که فقط با آب بشویید یا اصلاً از پاک کننده استفاده نکرده باشید.

یکی دیگر از اشتباهات بزرگ: به طور کلی نشویید (یا به سادگی صورت خود را با آب پاشیده باشید) به دلیل اینکه آرایش ندارید، مانند زمانی که برای اولین بار صبح از خواب بیدار می شوید. پوست شما نه تنها به احتمال زیاد مواد مراقبت از پوست بعد از ظهر را هنوز روی آن باقی مانده است، بلکه با هر زباله ای که از روبالشی شما در طول شب به منافذ پوست شما فشار داده شده است، پوشیده شده است.

در مورد  نحوه  پاکسازی، حتما پوست را کاملا تمیز کنید. از همان قانون ۲ دقیقه ای که برای مسواک زدن استفاده می کنید استفاده کنید – ۶۰ ثانیه کف کنید، به همان اندازه آبکشی کنید، سپس پوست را خشک کنید.

در مرحله بعد، محصولات خود را آماده استفاده کنید، زیرا باید زمانی که پوست شما هنوز کمی مرطوب است شروع به استفاده از آنها کنید. (منحرف شده اید؟ نگران نباشید. کافی است پوست را با یک اسانس آبرسان اسپری کنید تا دوباره مرطوب شود.) دکتر خاطرنشان می کند: “رطوبت روی پوست شما می تواند به جذب مرطوب کننده یا درمانی که بعداً انجام می دهید به پوست شما کمک کند.چند روش کلیدی برای مراقبت از پوست - یک سوال

همیشه ابتدا از کرم دور چشم استفاده کنید

بله، درست خواندید – کرم دور چشم باید  قبل از  سایر محصولات صورت شما باشد. از انتقال هر چیزی که بعداً استفاده می‌کنید به این ناحیه فوق‌العاده ظریف جلوگیری می‌کند و مانند مانعی از استخوان مداری به بقیه قسمت‌های صورت شما عمل می‌کند.

درست مانند پاک کننده خود، شما همچنین می خواهید روی نحوه استفاده از آن تمرکز کنید. در اینجا نه تنها پوست نازک‌تر از بقیه قسمت‌های صورت شماست، بلکه ظریف‌ترین پوست نیز است. متخصصان توصیه می کنند از انگشت حلقه خود برای زدن کرم دور چشم استفاده کنید. این همان چیزی است که به احتمال زیاد کمترین فشار را با آن وارد می‌کنید و پوست را  نمی‌کشید.

برای بهترین نتیجه، چندین نقطه ریز را در یک دایره کامل در اطراف پلک بالایی خود قرار دهید (پلک های شما نیز به عشق نیاز دارند!) و تا آخر زیر چشمان خود. تا زمانی که ژل یا کرم در پوست ناپدید شود، به استفاده از یک حرکت ملایم ضربه زدن ادامه دهید.

دکتر نویزر توضیح می دهد، بلکه مشخصات جذب چگونه است، زیرا بسیار مهم است. اگر فقط روی پوست شما بنشیند، می تواند بهترین مواد را داشته باشد، اما به جایی که باید برود، نمی رود.

مانند یک حرفه ای مرطوب کنید

تحقیقات Olay نشان داد که خشکی پوست یکی از بزرگ‌ترین عوامل برای داشتن پوستی است که پیرتر از سن واقعی شما به نظر می‌رسد. بنابراین در حالی که استفاده از یک مرطوب‌کننده با فرمول مناسب ۱۰۰ درصد بهتر از عدم استفاده از آن است. ممکن است سلاح پنهانی باشد که روال مراقبت از پوست شما گم شده است.

نقاط کوچک را در همه جای خود بمالید (فقط یک گلوله را روی نوک انگشتان خود قرار ندهید)، سپس آنها را با حرکات دایره ای کوچک به طور کامل مالش دهید و از داخل صورت به سمت بیرون حرکت کنید. این باعث می‌شود که تمام قسمت‌های پوست شما آبرسانی یکسانی داشته باشد و محصول کاملاً جذب شود. (حتی شاه پیشنهاد می‌کند قبل از استفاده از محصول دیگری روی پوستتان، این کار را ادامه دهید تا زمانی که اثری از آن را روی پوست خود احساس نکنید.)

. اگر پوست شما همیشه فوق العاده خشک است، متخصصان توصیه می کنند که هر بار که مرطوب می کنید، از آن به عنوان لایه پایه آبرسانی استفاده کنید. (به سادگی پوست خود را بعد از تمیز کردن اسپری کنید و سپس در حالی که پوست شما هنوز مرطوب است از مرطوب کننده روی آن استفاده کنید.)

به خصوص اگر پوست خشکی دارید یا به دنبال درخشندگی بیشتر هستید، مرطوب کننده هایی مانند اسید هیالورونیک و گلیسیرین مانند یک اسفنج عمل می کنند تا رطوبت پوست را بکشند و حفظ کنند.  او همچنین استفاده از کرم صورت را با نوک انگشتان مرطوب یا روی صورت مرطوب برای فواید مطلوب توصیه می کند. چرا این مرحله ساده بسیار ضروری است؟ پوست طوری طراحی شده است که اجازه ورود مواد را نمی دهد، بنابراین هر چیزی که جذب را افزایش دهد، کارایی تمام مراقبت از پوست شما را افزایش می دهد.

محصولات لایه بر اساس بافت و مواد تشکیل دهنده

قانون اساسی این است که همیشه از سبک ترین تا ضخیم ترین محصولات استفاده کنید. زایشنر توضیح می‌دهد: «این احتمال را به حداقل می‌رساند که اولین محصول از نفوذ محصول دوم جلوگیری کند. به عنوان مثال، از یک اسانس، سپس یک سرم یا ژل، و به دنبال آن یک کرم استفاده کنید و SPF خود را حفظ کنید (اگر قبلاً در مرطوب کننده شما وجود نداشته باشد).

لایه بندی محصولات مراقبت از پوست به روش صحیح می تواند به شما کمک کند همزمان بیش از یک مشکل پوستی را برطرف کنید و درمان موثرتری را به شما ارائه دهد.  اما شما همچنین می خواهید مطمئن باشید که مواد به خوبی با هم بازی می کنند تا یک محصول با دیگری مقابله نکند.

چند روش کلیدی برای مراقبت از پوست - یک سوال

او می گوید آنچه باید ترکیب شود اسید هیالورونیک یا گلیسیرین با پپتیدها است. لایه‌بندی یک مرطوب‌کننده زیر کرم مبتنی بر پپتید، نتایج را به طور کلی بهبود می‌بخشد – یکی حجیم و دیگری پوست را تقویت می‌کند. ترکیب دیگری که او طرفدار آن است، درمان مبتنی بر نیاسینامید تحت کرم پپتیدی در هنگام خواب است

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.