رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

کشوری که از هر سه بزرگسال یک نفر دوچرخه برقی دارد

این که هلند در سطر رده دوچرخه‌سواری قرار دارد، عجیب نیست. اما ارقام جدید نشان می‌دهد که هلندی‌ها از دوچرخه‌های برقی هم استقبال کرده‌اند.

طبق آمار انجمن وسایل نقلیه الکتریکی سبک (LEVA)، آخرین اعداد نشان می دهد که ۴.۶ میلیون نفر از ساکنان هلند یک دوچرخه برقی دارند. ۴.۹ میلیون دوچرخه الکترونیکی در کشورهلند وجود دارد که نشان میدهد تعداد زیادی هم بیش از یک دوچرخه برقی دارند!

این شاید برای خیلی افراد تعجب آور باشد اما برای کسی که عاشق دوچرخه سواری است و دوچرخه سواری در فرهنگش عجین شده ، عجیب نخواهد بود.

دوچرخه‌ برقی با یک موتور الکتریکی کمک می‌کند سریع‌تر و بیشتر حرکت کنید، دوچرخه برقی جایگزین خودروها و سایر اشکال حمل و نقل عمومی شده است.

دوچرخه های برقی به ویژه در بین افرادی که مسافرتهایشان هم با دوچرخه انجام میدهند به دلیل راحتی ، سرعت بیشتر و خستگی کمتر بسیار محبوب شده است.

مطالعه
استفاده از روغن آووکادو برای موهای ابریشمی و صاف

دوچرخه های الکترونیکی به کاهش تعداد خودروها در جاده ها کمک کرده اند، ومی تواند به طور قابل توجهی ترافیک را کاهش دهد. یک مطالعه در بروکسل نشان داد که تغییر  ۱۰ درصدی حمل و نقل از خودرو به دوچرخه می‌تواند ازدحام را تا ۴۰ درصد کاهش دهد.

دوچرخه برقی ، دوچرخه سواری ، دوچرخه در هلند

در هلند، مدل جمعیتی که دوچرخه برقی دارند به این گونه است:

کسانی که دوچرخه برقی سوار میشوند اکثریت بالای ۵۰ سال سن دارند ،و درآمد متوسط ​​یا بالاتر از متوسط ​​دارند. دوچرخه‌های الکترونیکی اغلب به‌عنوان راهی برای ادامه دوچرخه‌سواری است چون اغلب از میانسالی به بعد استقامت ادامه دوچرخه سواری با دوچرخه های معمولی را ندارند.

مطالعه
لوازم آرایشی

دوچرخه‌های الکترونیکی اروپایی معمولاً گران‌تر هستند، اغلب تولید محلی و قطعات با کیفیت بسیار بالایی دارند که بخاطر همین قیمت‌شان را بالا می‌برد.

در برابرش، ایالات متحده تا حد زیادی تحت سلطه شرکت‌های دوچرخه‌ برقی “ارزش‌محور” است که مدل‌های خود را در آسیا تولید می‌کنند و از قطعات کیفیت پایین‌تر تا متوسط ​​استفاده می‌کنند، در نتیجه دوچرخه‌های الکترونیکی اغلب قیمتشان نصف همتایان اروپایی است.

در هلند، بازار دوچرخه های الکترونیکی در سال ۲۰۲۱ به ۹.۵ میلیارد یورو (تقریباً ۱۰.۵ میلیارد دلار) رسید.

در میان محبوب‌ترین سبک‌های دوچرخه برقی در هلند، دوچرخه‌های شهری برقی قرار دارد که طبق گزارش LEVA حدود ۷۵ درصد از بازار را به خود اختصاص داده‌اند.

دوچرخه های برقی چند منظوره نیز سهم قابل توجهی با ۱۷ درصد به خود اختصاص داده اند. دوچرخه های الکترونیکی تخصصی مانند دوچرخه های الکترونیکی باری و دوچرخه های کوهستانی الکتریکی هر کدام ۲ درصد از بازار را به خود اختصاص می دهند.

مطالعه
جراحی لثه چیست؟ و انواع روش های آن

بر اساس گزارش LEVA، دوچرخه های الکترونیکی تاشو و سه چرخه های برقی هر کدام یک درصد از بازار را تشکیل می دهند.

دوچرخه ، دوچرخه برقی

پس از بسیاری از کشورهای آسیایی، کشورهای اروپایی در زمینه پذیرش دوچرخه برقی پیشتاز هستند.

برندهای دوچرخه برقی اروپایی درست مانند همتایان آمریکایی خود سرمایه گذاری های قابل توجهی انجام داده اند و بسیاری از کشورهای اروپایی مردم را تشویق به استفاده از دوچرخه برقی میکنند.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.