رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

ارائه ی خدمات سئو

سایت ها و کسب و کارهای زیادی وجود دارند، که دنبال راهی هستند که برند و محصولات خود را در گوگل مطرح کنند. با ورود کسب و کارتان به فضای اینترنت و مطرح شدن در صفحات گوگل، شما به عنوان یک برند شناخته می شوید و تحول بسیار بزرگی در فروش و درآمد خود پیدا خواهید کرد. 

اما سوال بزرگ اینجاست که افراد زیادی وجود دارند که قصد توسعه ی کسب و کار خود را دارند، ولی تخصصی در این زمینه ندارند، این افراد باید چه کنند؟

مشاوره سئو

در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو برای شما توضیح می دهیم که سایت ها و افرادی هستند که خدمات سئو را برای شما انجام می دهند. آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو سال هاست که در زمینه ی خدمات سئو فعالیت بالایی دارد، و کسب و کارهای زیادی را توانسته است که به درآمدزایی بالا برساند.

چرا سئو از اهمیت بالایی برخوردار است؟

افراد زیادی وجود دارند که هر زمان که سوالی به ذهنشان خطور می کند به سرعت در گوگل جستجو می کنند تا جواب آن را پیدا کنند. سوالات زیادی از جمله: نحوه ی آشپزی کردن، سوالات تاریخی، مشکلات فنی وسایل، آب و هوا، سوالات سیاسی و اجتماعی و … . سئو این وظیفه را دارد که هر زمان سوالی مربوط به کسب و کار شما مطرح شد، سایت شما را به کاربر نمایش دهد. پس تا الان متوجه شده اید که این خدمات سئو چقدر مهم هستند و اینکه چه مقدار زیادی رقابت بین سایت های مختلف وجود دارد که خودشان را به عنوان اولین سایت ها در گوگل مطرح کنند.تیم ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو از جدیدترین و بروزترین ابزارها برای تحلیل و بررسی و پیشرفت سایت شما استفاده می کند.

مطالعه
Google AdSense چیست و چگونه می توان با آن درآمد کسب کرد؟

چگونه سئو اتفاق می افتد؟

زمانی که فردی در یک موتور جستجو مانند گوگل جستجو می کند، گوگل در تمامی سایت هایی که موجود هستند جستجو می کند و ابزارهای خود را فعال می کند تا در سایت های مختلف بچرخند و تمامی مطالب مرتبط را فراهم کنند. اما این مطالب را به ترتیب خاصی قرار می دهد، که این همان جایی است که سئو وارد می شود. اینکه کدام سایت در ابتدا و کدام در انتها قرار گیرد و ترتیب سایت های بینابین به چه شکلی باشد، را تماما سئو مشخص می کند. 

خدمات سئو به ما کمک می کند تا به گوگل بفهمانیم که سایت ما در مورد چه چیزی است، محصولات ما چه چیزهایی هستند، قرار است چه چیزی را به فروش برسانیم و کلمات کلیدی مرتبط با سایت ما چیست؟، چگونه ترافیک ارگانیک به سمت خودمان بیاوریم و … . 

مشاوره سئو

کسب و کار خود را با خدمات سئو توسعه دهید.

در مقالات دیگری هم برای شما خاطر نشان کردیم که روزانه ۳.۵ میلیارد جستجو فقط در سطح گوگل انجام می شود. و تمرکز سایت های مختلف بر آن است که هر چقدر که می توانند تعداد بازدید بیشتری را برای خود به ارمغان بیاورند. شما باید با سئو هم به گوگل و هم کاربران بفهمانید که سایت شما ارزش دیده شدن را دارد. پس شما نیاز به یک تیم متخصص نیاز دارید تا تمامی این مفاهیم را برای گوگل مشخص کند.

کدام خدمات سئو برای شما مناسب تر است؟

بر اساس تجربه ای که در سالیان مختلف در راستای سئو سایت های مختلف بدست آورده ایم، به این نتیجه رسیده ایم که، زمانی که شما سایت خود را به دست ما می سپارید، ما ۴ قسمت کلی در خدمات سئو خود داریم که باید بر روی سایت شما اعمال کنیم. چهار نوع مختلف خدمات سئو، که تمامی اهداف شما را پوشش می دهند را در زیر برای شما دسته بندی کرده ایم که در نهایت سایت شما به تعدادی از این ۴ تا نیاز دارد.

مطالعه
8 عنصر کلیدی طراحی سایت

۱- سئو محلی: 

اگر که واقعا قصد دارید که در یک محل، شهرستان یا استان، دارای رنک بالا باشید، حتما باید سئو محلی را روی سایت خود اعمال کنید. مردم زیادی هستند که برای کارهای زیادی به دنبال نزدیک ترین کسب و کارها به محل زندگی شان هستند. شما به خاطر اینکه همیشه در صدر جستجوهای این افراد باشید باید فعالیت هایی مانند بهینه سازی جستجوهای محلی، تولید محتواهای مرتبط با محل، استفاده از اسکیماها و … را انجام دهید. سئو محلی یکی از جاهای مهم سئو است، که شما قرار است اطلاعاتی متفاوت در اختیار گوگل قرار دهید، تا شما را در جستجوهای محلی در صدر تمامی سایت ها قرار دهد. به عنوان مثال کسب و کار شما به صورت کار خدماتی است، پس شما حتما باید سئو محلی را روی سایت خود انجام دهید تا به نتیجه برسید. تیم ما تخصص بالایی در زمینه ی سئو محلی دارد، و بارها این خدمات سئو را برای سایت های متفاوتی انجام داده است.

مشاوره سئو

۲- سئو تجاری:

 در اینجا شما به دنبال بالا بردن تعداد کلیک ها و افزایش فروش سایت خود هستید. در این راستا باید فعالیت هایی از جمله: بهینه سازی محصولات، ساختارها و استراتژی سایت، برندسازی و … را انجام دهید. با انجام خدمات مشاوره سئو این مرحله، میزان فروش شما بیشتر می شود، تعداد ورودی به سایت بالا می رود، فعالیت ها و اکشن های سایت بیشتر می شود و کلا مسیر برای فروش بسیار هموارتر می شود.

۳- سئو تکنیکال:

 با انجام سئو تکنیکال شما تجارت خود را در سطح گوگل اعلام می کنید. گوگل توجه بسیار زیادی به سایت هایی که کیفیت بالاتری دارند، و کاربر پسند تر هستند، قائل می شود. تیم سئو ما، خدمات سئویی در این بخش برای شما انجام می دهد، از جمله: تحلیل خزش ربات های موتور جستجو، عملکرد سایت با موبایل، محتوای تکراری، ساختار لینک های داخلی، استراتژی سایت، سرعت سایت، سایت مپ، robots.txt، خطاهای خزش، بهینه سازی تصاویر، فرایند ایندکس شدن، تمامی ریدایرکت ها و … .

مطالعه
تفاوت رپورتاژ و بک لینک چیست ؟

۴- تحلیل های سئویی: 

در این قسمت تحلیل های زیادی روی سایت شما انجام می گیرد. از ابزارهای مختلف برای این تحلیل استفاده می شود از جمله: google analytics, google tag manager, تمامی اطلاعاتی که از ابزارهای متفاوت در مورد رفتار کاربران شما بدست می آید و … . تیم حرفه ای ما با استفاده از تمامی ابزارهای به روز و تخصصی، اطلاعات زیادی را در مورد سایت شما بدست می آورد. و در نهایت این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند که با استفاده از آنها روند رشد و همچنین قسمت هایی که دچار عیب هستند و … را متوجه شوید.

سخن پایانی ارائه ی خدمات سئو در آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو

در آژانس دیجیتال مارکتینگ رسانتو، با تیم تخصصی سئو، تجربه ی سئو سایت های متفاوتی را برای سالیان زیادی داریم. ما در ابتدا برای تمامی این سایت ها مرحله ی ۴ خدمات سئو، یعنی تحلیل را انجام می دهیم و بعد با توجه به هدف سایت مورد نظر در میان ۳ گزینه ی دیگر، با توجه به نیاز سایت مراحل دیگری را نیز انجام می دهیم. تیم ما خدمات سئو را با بهترین و منطقی ترین هزینه ها برای شما انجام می دهد. امیدواریم که میزبان خیلی خوبی برای شما باشیم. 

 

رسانه ات رو به رسانتو بسپار

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه