رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

تولید محتوا: ۳ نکته برای کارآمدی بیشتر

آیا سعی می کنید مقالات منظمی برای وبلاگ خود بنویسید اما این تصور را دارید که زمان زیادی (بسیار) از شما می گیرد؟ در اینجا ۳ نکته وجود دارد که به شما کمک می کند در تولید محتوای خود کارآمدتر باشید.

تولید محتوا: 3 نکته برای کارآمدی بیشتر - یک سوال

۱- یک تقویم تحریریه ایجاد کنید 

همانطور که می دانیم، نوشتن منظم مقالات وبلاگ به حداقل سازماندهی نیاز دارد . اینجاست که تقویم تحریریه وارد می شود! بنابراین ایده این است که یک ابزار برنامه ریزی ایجاد کنید که به شما کمک کند در تولید محتوای خود با آرامش به جلو بروید.

بنابراین هدف یک تقویم تحریریه برنامه ریزی: تاریخ انتشار مقالات، عنوان مقالات شما، موضوعات مورد بررسی، نویسنده محتوا (اگر چند نفر از شما در وبلاگ می نویسید)، پیشرفت محتوا ( برای بازخوانی، انتشار و غیره).

 

من همچنین یک ستون با کلمه کلیدی کار شده اضافه می کنم (البته برای تشویق من به کار بر روی موارد جدید)، و همچنین پیوند به مقاله وقتی آنلاین است (که همیشه مفید است زمانی که می خواهید پیوند بین موارد مختلف خود را انجام دهید. فاعل، موضوع). همچنین اگر می‌خواهید به اطلاعات یا ارقامی که در جاهای دیگر وب مشاهده می‌شود مراجعه کنید، می‌توانید یک ستون «منابع» اضافه کنید.

مطالعه
بهترین ارائه درهنده خدمات سایت و سئو سایت

من شخصاً از صفحه گسترده استفاده می کنم، اما اگر طرفدار کاغذ هستید، می توانید برنامه ریزی سرمقاله خود را در دفترچه یادداشت انجام دهید.

به عبارت دقیق ، چرا یک طرح تحریریه به شما کمک می کند تا در تولید محتوای خود کارآمدتر باشید؟

– زیرا با در اختیار داشتن تمام ایده های خود، چیزهای زیادی برنده می شوید.

– از آنجایی که از اضطراب صفحه خالی جلوگیری می کند، از قبل می دانید که قرار است در مورد چه چیزی بنویسید.

– زیرا خلاقیت و تفکر شما را تحریک می کند و به شما امکان می دهد از قبل تصور کنید که چگونه به موضوعات خود نزدیک خواهید شد و چگونه آنها را ارائه خواهید داد.

– زیرا به شما کمک می کند تا به اهداف خود دست یابید و به شما امکان می دهد به طور منظم و با یک خط ویراستاری ثابت محتوا ایجاد کنید.

۲- تولید محتوای خود را تشریفاتی کنید

اکنون که یک تقویم ویرایشی عالی دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که محتوای خود را ایجاد کنید. شخصاً، برای کمک به نوشتن مؤثر ، عموماً اهداف کوچکی برای خود قائل می‌شوم:

مطالعه
نکات طراحی دکمه CTA

– یک هدف زمانی تعیین کنید: «می‌خواهم این مقاله را تا ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر به پایان برسانم، شامل یکپارچگی!

تولید محتوا: 3 نکته برای کارآمدی بیشتر - یک سوال

– یک هدف شمارش کلمات تعیین کنید: «این یک موضوع فوق العاده مهم است، من می خواهم حداقل ۸۰۰ کلمه در مورد موضوع بنویسم» –

سازمانی را تنظیم کنید: «ابتدا متن را می نویسم، سپس به چیدمان آن رسیدگی می کنم و در نهایت نگاه می کنم. برای تصاویر بصری برای نشان دادن مقاله »

موجودی ایده آل برای ترکیب ۳ هدف به طور همزمان. باشه همینطوری گفتی به نظرت پیچیده میاد ولی با گذشت زمان میبینی که به اهدافت میرسی و فوق العاده به خودت افتخار میکنی 

۳- با ابزار کارآمد باشید 

برای اینکه در تولید محتوا فوق العاده کارآمد باشید، بدیهی است که باید تمرکز فوق العاده داشته باشید . بنابراین، بی سر و صدا از شبکه های اجتماعی قطع می کنیم، گوشی خود را کنار می گذاریم و سعی می کنیم تمرکز داشته باشیم. در مقاله‌ام «خوب نوشتن برای وب: ابزارهایی برای آزمایش» ، چندین ابزار را ذکر کردم که به من کمک می‌کنند تا مولد بنویسم:

Strict Workflow ، ابزاری است که از روش Pomodoro استفاده می‌کند و به شما اجازه دسترسی به سایت‌هایی را نمی‌دهد که می‌توانند شما را سرگرم کنند – مثلاً فیسبوک – در طول دوره‌های تمرکز شما.

مطالعه
Google AdSense چیست و چگونه می توان با آن درآمد کسب کرد؟

Cold Turkey Writer ، ابزاری که به شما اجازه نمی‌دهد صفحه نوشتار خود را ترک کنید تا زمانی که مثلاً به هدف خود یعنی نوشتن ۵۰۰ کلمه برسید.

از آنجایی که کارایی فقط یک داستان محدودیت نیست (نه، واقعاً نه)، من همچنین شما را تشویق می‌کنم که یک فضای کاری دلپذیر ایجاد کنید و بنابراین از شما دعوت می‌کنم که تست کنید:

Noisli ، سایتی که به شما امکان می دهد محیط صوتی خود را بسازید (صدای باد، شومینه ترق، فضای رستوران و غیره).

سازماندهی و تمرکز دو کلمه کلیدی هستند که به شما کمک می کنند تا به نوعی گونزالس نویسندگی سریع تبدیل شوید. اکنون که راه هایی برای بهبود بهره وری خود دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دست به کار شوید! 

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.