رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

aalan

درگاه پرداخت

درگاه پرداخت - یک سوال

درگاه پرداخت

سیستم درگاه پرداخت یک مسیر الکترونیکی ساده و امن برای انجام تمام تراکنش‌های مالی است. به این ترتیب که مشتریان شما به‌راحتی بعد از انتخاب محصولات یا خدمات مد نظرشان می‌توانند بلافاصله از طریق دکمه پرداخت وارد صفحه تسویه بشوند و در کمترین زمان به شکل آنلاین هزینه را به حساب شما واریز کنند.

 

یادتان باشد به عنوان دارنده شرکت و کسب‌وکار اینترنتی اگر راه پرداخت را برای مشتریان آسان نکنید، احتمال منصرف شدن آن‌ها بسیار بالا می‌رود و این یعنی شانس فروش و درامد بیشتر را از دست می‌دهید. برای این‌که سبد خرید رها نشود و دغدغه‌هایی مثل مراجعه‌ حضوری به عابربانک‌ها یا استفاده از نرم‌افزارهای بانکی را برای مشتریان حذف کنید، استفاده از سیستم درگاه پرداخت اینترنتی به کمک شما می‌آید.

مطالعه
بهترین ارائه درهنده خدمات سایت و سئو سایت

لینک پرداخت

از مشکلات رایج در کسب و کارهای آنلاین، نحوه دریافت وجه از مشتریان است که با توجه به پیشرفت خدمات مالی در کشور، امکانات ویژه‌‌ای برای رفع این مشکل فراهم شده است. از سرویس‌‌های جالب و پر‌استفاده خدمات پرداخت، «لینک پرداخت» است. این سرویس امکان پرداخت مبلغ مورد نظر توسط مشتری را، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، فراهم می‌‌کند. اگر کسب‌وکاری در شبکه‌اجتماعی دارید یا می‌خواهید بدون داشتن سایت فروش آنلاین داشته باشید، این سرویس دقیقا بدین منظور ایجاد شده است.

 

یکی از خدمات ارائه شده توسط «شرکت رایان ‌پی»، سرویس لینک پرداخت برای کسب‌وکارهای اینترنتی است، که در آن مشتری از طریق لینک ارسال شده، اطلاعات محصول/خدمت شما را مشاهده و سپس وجه مورد نظر برای خرید را پرداخت می‌‌کند. همچنین این امکان وجود دارد که صاحبان کسب‌وکار، به ازای هر یک از محصولات و خدمات خود، یک لینک پرداخت مجزا ایجاد کنند، که در آن عنوان محصول و قیمت مشخص شده باشد. با این قابلیت (قیمت ثابت)، دیگر نیاز به وارد کردن قیمت توسط مشتری نیست که این امر سبب کاهش خطای انسانی در زمان واریز می‌‌شود.

مطالعه
زبان برنامه نویسی کاتلین چیست؟

فرم پرداخت هر محصول قابل سفارشی‌سازی است و براساس نوع محصول/خدمات خود امکان ساخت فیلدهای سفارشی مانند : آدرس، ایمیل، کد پستی و …را دارد، بنابراین براساس نیاز خود سفارشات ثبت شده را در پنل مدیریتی مشاهده نمایید و به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه کنید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.