رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

آیا پیشخوان ووکامرس قابل سفارشی سازی است؟

افزونه ووکامرس راحت ترین راه برای راه نادازی سایت فروشگاهی است. به رحاتی می توانید انواع فروشگاه های اینترنتی را راه اندازی کنید و به فروش محصولاتتان بپردازید.

افزونه پنل کاربری ووکارس
یکی از مزیت های وردپرس امکان توسعه آن با افزونه های مختلف است افزونه ووکامرس هم با وجود اینکه بسیار کاربردی است اما قابلیت توسعه دارد ومی توانید با افزونه های فروشگاهی مختلف امکانات زیادی را به فروشگاهتان اضافه کنید.
البته ظاهر افزونه ووکامرس بسیار خسته کنند است و می توانید امکانات بیشترذی برای مدیریت محصولات و سفارشات را به آن اضافه کنید.

افزونه پنل کاربری
اگر به دنبال افزونه ساخت یشخوان ووکامرس حرفه ای هستید افزونه پنل ووکامرس امکانات مورد نظر شما را بدون نیاز به دانش برنامه نویسی به پیشخوان ووکامرس اضافه می کند. به ان ترتیب می توانید به کاربرانتان امکان ویرایش پروفایل کاربریشان را بدهید. در افزونه پنل کاربری ووکامرس می توانید گزارشات مختلف برای سفارشات و محصولات را دریافت کنید علاوه بر این مدیریت محصولات، سفارشات، کوپن، افزودن یا حذف قسمت هایی که مورد نیاز شما نیست.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

3 نظر

  1. … [Trackback]

    […] Find More on that Topic: yeksoal.com/طراحی-سایت/مقالات-وردپرس/آیا-پیشخوان-ووکامرس-قابل-سفارشی-سازی-ا/ […]

  2. … [Trackback]

    […] There you can find 53920 additional Info on that Topic: yeksoal.com/طراحی-سایت/مقالات-وردپرس/آیا-پیشخوان-ووکامرس-قابل-سفارشی-سازی-ا/ […]

  3. پیشخوان ووکامرس خیلی تکراری و خسته کننده هست من ی افزونه پنل ووکامرس به اسم upanel روی سایتم نصب کردم خیلی خوبه و کامل پیشخوان ووکامرس را سفارشی سازی می کنه و می تونی مدیریت محصولات و سفارشارات را داشته باشی و ی سری گزارش هم بگیری