رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

طراحی سایت رایگان با تمام امکانات

حتما شما هم به دنبال سایتی با تمام امکانات و رایگان هستید

معایب طراحی سایت رایگان

سایت های رایگان محدودیت های زیادی داشته و امکان بروز رسای آن ها وجود ندارد، امکانات در اغلب آن ها محدود بوده و اگر نیاز به یک ماژول یا برنامه خاص در سایت خود داشته باشید به صورت پولی و با پرداخت هزینه صورت می گیرد.

 

اغلب شرکت های ارائه دهنده ی این نوع سایت ها تبلیغات خود را بر روی سایت شما به نمایش می گذارند که اصلا خوب نیست.

 

سایتی که شما دارید از لحاظ ظاهری و قیافه شبیه بسیاری از این نوع سایت ها خواهد بود و به هیچ عنوان اختصاصی نمی باشد.

 

اکثر این سایت های رایگان حالت وبلاگ دارند تا یک وب سایت ، به نحوی که یک ساب دومین از سایت اصلی را برای مشتریان خود به جای یک سایت کامل ارائه می دهند که در این حالت نیز فعالیت های شما بیشتر به نفع صاحبان سایت اصلی هستند تا خود شما!

طراحی سایت  در قم

با طراحی سایت قم به صورت رسپانسیو , سایت شما مطابق با تمامی دستگاه ها می باشد و محتوا و عملکر خوبی را برای شما به ارمغان می آورد. یکی از مزایای طراحی سایت قم طراحی سایت های رسپانسیو می باشد.

 

طراحی سایت در قم

طراحی سایت در قم

معایب طراحی سایت رایگان

سایت های رایگان محدودیت های زیادی  داشته و امکان بروز رسای آن ها وجود ندارد، امکانات در اغلب آن ها محدود بوده و اگر نیاز به یک ماژول یا برنامه خاص در سایت خود داشته باشید به صورت پولی و با پرداخت هزینه صورت می گیرد.

مطالعه
بالا بردن امنیت وردپرس به جدیدترین روش ها

 

اغلب شرکت های ارائه دهنده ی این نوع سایت ها تبلیغات خود را بر روی سایت شما به نمایش می گذارند که اصلا خوب نیست.

 

سایتی که شما دارید از لحاظ ظاهری و قیافه شبیه بسیاری از این نوع سایت ها خواهد بود و به هیچ عنوان اختصاصی نمی باشد.

 

اکثر این سایت های رایگان حالت وبلاگ دارند تا یک وب سایت ، به نحوی که یک ساب دومین از سایت اصلی را برای مشتریان خود به جای یک سایت کامل ارائه می دهند که در این حالت نیز فعالیت های شما بیشتر به نفع صاحبان سایت اصلی هستند تا خود شما!

 

خدمات طراحی سایت قم

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت بصورت اختصاصی و ویژه برای هر کسب کار بر اساس نیاز شما و سلیقه شما با کد نویسی اختصاصی در شرکت طراحی سایت قم را میتوانید تجربه کنید. طراحی انواع سایت وردپرسی در قم بدون استفاده از طرح های قدیمی یا طرح های کپی شده یا آماده

طراحی وب سایت شرکتی در قم

طراحی وبسایت شرکتی درقم با تمامی امکانات لازم برای طراحی یک وب سایت زیبا میتوانید برای سفارش طراحی سایت در قم با ایلو وب تماس گرفته و درخواست طراحی وب سایت شرکتی درقم را میتوانید بصورت انلاین درخواست خود را ثبت نمایید یا با کارشناسان شعبه طراحی سایت در قم تماس بگیرید

طراحی سایت در قم به همراه اپلیکیشن

طراحی سایت فروشگاهی در قم همراه به همراه اپلیکیشن اندروید و ios با قابلیت انتشار در بازار و مایکت و.. طراحی سایت در قم توسط تیم متخصص ایلو وب

محتوا سئو سایت در قم

طراحی سایت در قم اگر انجام دادین و نیاز به حتوا نویسی سئو در قم دارید که با محتوا سایت خود را سئو کنید برای گذاشتن متن سئو در سایت در قم میتوانید با ما تماس بگیرید.

سئو سایت در قم

سئو در قم با متد های جدید و جدید ترین روش های تخصصی برای افزایش مشتری و روش های تجربی در زمینه های سئو درقم و با روش های دیجیتال مارکتینگ ورودی را به مشتری تبدیل می کنیم.

دیجیتال مارکتینگ در قم

دیجیتال مارکتینگدر قم برای رساندن شما به فروش چند برابری از سایت با روش های درست و انجام سوشیال مارکتینگ در قم برای برندینگ سازی و روش های افزایش مشتری ثابت و خریدار در قم.

مطالعه
تفاوت لینک‌ فالوو و نوفالو چیست؟

 

 

از آنجایی که امکان تغییرات زیاد و توسعه در این نوع سایت ها وجود ندارد لذا در آینده اگر قصد گسترش کسب و کار خود را داشته باشید،طراحی سایت رایگان اصلا توصیه نمی شود.

آیا طراحی سایت رایگان واقعا هزینه ای ندارد؟

جواب منفی است، اغلب شرکت های ارائه دهنده ی این نوع سایت ها بیشتر برای تبلیغات این عنوان را انتخاب می کنند و یا به مدت محدود این سرویس را ارئه می دهند و پس از گذشت زمان معینی تمدید آن را پولی می کنند، و کسانی که زحمت زیادی برای سایت خود کشیده اند و کسب و کار خود را به این سایت متصل کرده اند مجبور به تمدید و پرداخت هزینه های زیادی در این قسمت کار می شوند. و اگر حتی شرکت طراحی سایتی وجود داشته باشد که این کار را به صورت رایگان انجام دهد ، هزینه ی هاست و دومین بر عهده ی مشتری خواهد بود.

 

از این رو با پیشرفت علم و تکنولوژی به مراکز خیریه برای راحتیه کار در زمینه ی معرفی پروسه و دریافت کمک به نیازمندان به صورت نقدی و … می توانید استفاده کنید.

طراحی سایت مراکز خیریه به چه صورت است؟

امروزه با پیشرفت علم و اهمیت بالای اینترنت دیگر نیازی به توضیحات نیست.امروزه در بیشتر مراکز و دیگر مراکز علمی و آموزشی و علمی از اینترنت استفاده می کنند.طراحی سایت رایگان این امکان را می دهد که کاربران بتوانند به صورت غیر حضوری برای پرداخت کمک و مبالغ اهدایی به مراکز خیریه با متصل شدن به درگاه های پرداخت وجه مورد نظر خود را انتقال دهند.به همین دلیل یک مراکز خیریه به طراحی سایت نیاز دارند.

مطالعه
نصب قالب وردپرس در سی پنل

یک مرکز خیریه برای عملکرد خوب و مناسب در فضای مجازی به روش های اصولی نیاز دارد.روش هایی که در ظاهر سایت تغییری در آن اعمال نشد می توانید از سئو برای عملکرد سایت استفاده نمایید.به همین دلیل این موضوع باعث می شود که سایت خیریه شما در صفحه ی اول گوگل نمایش داده شود و این موضوع باعث می شود که تاثیر بسیار خوبی در پربازدید شدن سایت شما بگذارد.به همین دلیل هرچه سایت پربازدید تر باشد کمک های بیشتری از این مرکز خیریه برای شما فراهم می شود.

 

 

رعایت اصول در طراحی های سایت از قبیل ریسپانسیو بودن سایت باعث می شود که کاربران زیادی به سایت شما مراجعه کنند و کمک های مالی را به صورت اینترنتی پرداخت کنند.

 

برای داشتن یک طراحی سایت تخصصی و مناسب که در آن تمام نکات مهم در طراحی را رعایت کنند می توانید به اینتن مراجعه کنید و برای اطلاعات بیشتر با مشاورین اینتن در تماس باشید.

 

 

مدیریت سایت را خودتان بر عهده بگیرید

 

طراحی سایت سفارشی به شما این امکان را می دهد تا با پرداخت هزینه ی اندکی صاحب سایت خود شده و با استفاده از قالب های اختصاصی ، یک سایت کاملا مطابق با استاندارد های طراحی سایت داشته باشید که امکان هرگونه تغییر و بروز رسانی و به همراه ایجاد صفحات و منو های بی نهایت را به شما می دهد.

 

شرکت طراحی سایت و سئو سایت اینتن ، با توجه به اهداف و انتظاراتی که شما از طراحی وب سایت دارید ، نیاز های شما را تحلیل کرده و بهتزین پیشنهادات را برای شما ارائه می دهد.

 

با اینتن بروز باشید…

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.

1 دیدگاه