رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

یک سوال Latest Articles

Google AdSense چیست و چگونه می توان با آن درآمد کسب کرد؟

راه های زیادی برای کسب درآمد از ترافیک وب سایت شما وجود دارد و بیشتر آنها مربوط به تبلیغات محصولات یا خدمات شخص ثالث برای بازدیدکنندگان وب سایت شما می باشد. امروزه برنامه های تبلیغاتی زیادی وجود دارند که می توانند به شما در کسب درآمد کمک کنند، اما محبوب ترین آنها Google AdSense است.

google adsense - Google AdSense چیست و چگونه می توان با آن درآمد کسب کرد؟

این برنامه تبلیغاتی در اواسط ۲۰۰۳ توسط گوگل راه اندازی شد و در حال حاضر محبوب ترین برنامه تبلیغاتی در اینترنت است. این فرصت خوبی را برای وب مسترها و صاحبان سایت فراهم می کند تا از ترافیک خود کسب درآمد کنند – هر ساله گوگل بیش از ۱۰ میلیارد دلار به ناشران خود می پردازد. اگر از خود پرسیده اید، “AdSense چیست، و چگونه می توانم با AdSense درآمد کسب کنم؟” مقاله زیر به شما نکاتی را ارائه می دهد.

مزایای Google AdSense

  • تعداد زیادی از ناشران و تبلیغ کنندگان. تا امروز، بیش از ۱۰ میلیون وب سایت از آن استفاده می کنند.
  • سطح بالایی از امنیت، ایمنی و شفافیت برای تبلیغ کنندگان و ناشران. این یکی دیگر از ویژگی های خوب AdSense است. گوگل به عنوان یک واسطه بین دو طرف عمل می کند و مراقب است که کل فرآیند برای همه شفاف و واضح باشد. تمام معیارهای لازم را می توان در حساب Google Analytics شما ردیابی کرد.
  • انواع قالب های تبلیغاتی در AdSense، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند متن، تصاویر، تبلیغات HTML، تبلیغات ویدیویی و موارد دیگر را در اندازه‌های مختلف اجرا کنند. به عنوان یک ناشر، می توانید انواع مختلف تبلیغات را آزمایش کنید و بفهمید که کدام یک بیشترین درآمد را دارند.

نکته: بررسی کنید که کدام اندازه ها توسط ناشران دیگر بیشتر استفاده می شود و از آنها بیاموزید. برای مثال، در مطالعه خودمان، بر اساس تجزیه و تحلیل بیش از ۶۳۰۰۰ تبلیغ‌کننده و ناشر ، متوجه شدیم که محبوب‌ترین اندازه‌های تبلیغات ۷۲۸×۹۰ و ۳۰۰×۲۵۰ هستند:

مطالعه
سئوی محلی یا local SEO؛ سیر تا پیاز جستجوهای محلی

AdSense چگونه کار می کند؟

کل فرآیند بسیار ساده است. شما یک حساب AdSense ایجاد می کنید، مقدار کمی کد را در صفحات وب سایت خود وارد می کنید – و این تنها چیزی است که برای شروع نیاز دارید. گوگل بر اساس الگوریتم های اختصاصی خود، تبلیغات هدفمندی را در صفحه شما نمایش می دهد که یا مربوط به محتوای وب سایت شما یا جستجوهای قبلی کاربران است.

بازدیدکنندگان وب سایت شما شروع به کلیک بر روی آن تبلیغات می کنند و – بهترین بخش – برای آن پولی به شما پرداخت می شود. Google AdSense بر اساس هزینه هر کلیک و تقسیم درآمد کار می کند. این بدان معناست که وظیفه اصلی شما این خواهد بود که تا حد امکان کلیک بر روی آن تبلیغات ارائه دهید.

نکته: سعی نکنید گوگل را فریب دهید و به طور مصنوعی تعداد کلیک ها را افزایش دهید. بازدیدکنندگان وب سایت خود را تشویق نکنید که روی تبلیغات کلیک کنند و – البته – تحت هیچ شرایطی روی تبلیغات خود کلیک نکنید! گوگل سیستم بسیار دقیق و پیچیده ای برای جلوگیری از تقلب کلیک دارد. هنگامی که متوجه فعالیت مشکوکی در وب سایت شما شود یا در مورد کیفیت ترافیک و کلیک های شما شک داشته باشد، ممکن است حساب شما را به حالت تعلیق درآورد.

چقدر می توانید با AdSense درآمد کسب کنید؟

گوگل به ازای هر کلیک روی تبلیغ از تبلیغ کنندگان هزینه دریافت می کند. ناشران ۶۸٪ از مقدار کلیک (یا ۵۱٪ وقتی صحبت از AdSense برای جستجو می شود) دریافت می کنند.

کمیسیونی که دریافت می کنید به شدت به رقابت و CPC در جایگاه بستگی دارد. در عمل، کمیسیون هر کلیک می تواند از ۰.۲۰ تا ۱۵ دلار متغیر باشد. اکثر سوله ها کمتر از ۳ دلار به ازای هر کلیک به ناشران می آورند. با این حال، چند سوله وجود دارد که می تواند بسیار سودآور باشد .

مطالعه
طراحی سایت فروشگاهی در کرج

google adsense 1 - Google AdSense چیست و چگونه می توان با آن درآمد کسب کرد؟

دو راه برای کشف سودآورترین موضوعات وجود دارد:

  1. میانگین هزینه هر کلیک را با ابزار CPC Map برآورد کنید :

می توانید ببینید که سه جایگاه گران قیمت در ایالات متحده عبارتند از بیمه، آموزش آنلاین و بازاریابی و تبلیغات. اگر به تازگی یک وبلاگ راه اندازی کرده اید و موضوعاتی را برای پوشش انتخاب می کنید، این اعداد برای شما بسیار مفید خواهند بود.

  1. CPC یک کلمه کلیدی خاص را در ابزار Keyword Magic بررسی کنید :

این ابزار توسط بزرگترین پایگاه داده کلمات کلیدی در جهان (بیش از ۱۴.۶ میلیارد کلمه کلیدی تا اوت ۲۰۱۹) طراحی شده است. شما فقط می توانید یک کلمه کلیدی seed (مثلاً “adsense”) وارد کنید و هزاران کلمه جستجوی مرتبط با CPC، حجم جستجو و سطح رقابت برای هر یک از این عبارات را در اختیار شما قرار می دهد.

نکته : مبلغی که به دست می آورید صرفاً به ارزش هر کلیک در جایگاه شما بستگی ندارد. همچنین بستگی به این دارد که چگونه تبلیغات با علایق مخاطبان شما مطابقت دارند، تبلیغات در کجای صفحه قرار می گیرند و غیره. بنابراین به محتوای وب سایت خود، ظاهر و ظاهر آن توجه کنید و مکان های مختلف را در یک صفحه آزمایش کنید تا کارآمدترین گزینه را پیدا کنید. .

ترافیک پادشاه است

در نهایت، و مهمتر از همه، درآمد شما به میزان ترافیک هدفمند به وب سایت شما نیز بستگی دارد. می‌توانید گران‌ترین جایگاه را انتخاب کنید و بهترین مکان‌ها را برای تبلیغات خود انتخاب کنید، اما اگر کسی به وب‌سایت یا وبلاگ شما نیاید، منطقی نیست. به خاطر داشته باشید که فقط تعداد بسیار کمی از بازدیدکنندگان شما روی تبلیغات کلیک می کنند (هیچ آمار رسمی از طرف گوگل وجود ندارد، اما معمولا مدیران وب سایت ها گزارش می دهند که ۱٪ تا ۲٪ CTR بسیار خوبی است). به احتمال زیاد، کلیک ها برای هر کلیک کمتر از ۱ دلار برای شما به ارمغان می آورد. اکنون می توانید خودتان محاسبه کنید که برای کسب مبلغ مورد نظر به چه میزان ترافیک نیاز دارید. بنابراین، اگر می خواهید با AdSense درآمد کسب کنید، باید حجم زیادی از ترافیک داشته باشید. این کار به کار زیاد و محتوای بی نظیر و با کیفیت زیادی نیاز دارد.

مطالعه
نکات طراحی دکمه CTA

این بدان معناست که ایجاد یک وب سایت در مورد موضوعی که اطلاعات زیادی در مورد آن دارید همیشه منطقی است. تولید محتوای باکیفیت زیاد برای شما بسیار آسان تر خواهد بود و این کار لذت بخش خواهد بود. انتظار نداشته باشید که با یک وب سایت ۱۰ صفحه ای ماهانه ۱۰۰۰ دلار درآمد داشته باشید. توصیه می شود قبل از شروع کار با AdSense حداقل ۲۰-۳۰ صفحه محتوا ایجاد کنید.

خلاصه

به طور خلاصه، می‌توانید با Google AdSense درآمد خوبی کسب کنید، اما برنامه‌ای نیست که بتوانید به سرعت ثروتمند شوید. برخی از قوانین عقل سلیم وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید که به شما کمک می کند زمینه را برای درآمدهای بالا و پایدار ایجاد کنید:

  • موضوعی را که درباره آن می نویسید دوست داشته باشید و در مورد آن چیزهای زیادی بدانید.
  • علاوه بر تولید محتوای منحصر به فرد و مرتبط، این کار را به طور منظم انجام دهید تا به گوگل آگاه شوید که وب سایت شما دائماً با اطلاعات جدید به روز می شود.
  • سعی نکنید با هر نوع کلیک “مصنوعی” گوگل را فریب دهید.
  • برای یافتن سودآورترین جایگاه ها از نظر CPC و تقاضای جستجو، کمی تحقیق کنید. برنامه محتوای خود را با توجه به این بینش ها بسازید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.