رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

تکنولوژی پوشیدنی

تکنولوژی پوشیدنی چه چیزی است؟

فناوری پوشیدنی که با نام «پوشیدنی ها» نیز شناخته می شود، دسته ای از دستگاه های الکترونیکی است که می توانند به عنوان لوازم جانبی پوشیده شوند، در لباس تعبیه شوند، در بدن کاربر کاشته شوند، یا حتی بر روی پوست خالکوبی شوند. دستگاه ها گجت های بدون دست با استفاده های عملی هستند که توسط ریزپرورها تغذیه می شوند و با توانایی ارسال و دریافت داده ها از طریق اینترنت افزایش یافته اند.

تکنولوژی پوشیدنی - یک سوال

چگونه تکنولوژی پوشیدنی کار می کند

تکنولوژی پوشیدنی را می توان گفت از زمانی که عینک چشمی برای اولین بار در قرن ۱۳ توسعه یافت وجود داشته است. Timepieces کوچک به اندازه کافی به پوشیده شده اند در اطراف از حدود سال 1500. اما فناوری پوشیدنی مدرن به گنجاندن یک ریزپرور و اتصال به اینترنت تعریف می شود.

مطالعه
حشرات رادارگریز فناوری نوین

رشد شبکه های تلفن همراه، توسعه فناوری پوشیدنی را فعال کرد. ردیاب های فعالیت تناسب اندام اولین موج بزرگ از فن آوری پوشیدنی برای گرفتن با مصرف کنندگان بود. سپس ساعت مچی به صفحه نمایش تبدیل شد و کاربردهای تلفن همراه قوی تری اضافه شد. هدست های بلوتوث، ساعت های هوشمند، و عینک های فعال در وب همگی به مردم اجازه می دهند داده ها را از شبکه های وای فای دریافت کنند. صنعت بازی می افزاید: پوشیدنی بیشتر, با واقعیت مجازی و هدست واقعیت افزوده.

تکنولوژی پوشیدنی - یک سوال

کاربردهای تخصصی و کاربردی

شده اند وجود دارد برخی از فلاپ ، بیش از حد ، به ویژه گوگل گلس. عینک چشمی متصل به اینترنت هنوز ممکن است دوباره ظهور برای استفاده های تخصصی اما آنها قطعا آن را به عنوان یک لوازم جانبی مد را ندارد.

مطالعه
پورت اسکن (Port Scan) چیست؟ معرفی انواع اسکن پورت در هک و نفوذ

تمرکز در توسعه فن آوری پوشیدنی در حال حاضر به نظر می رسد در حال حرکت از لوازم جانبی مصرف کننده به برنامه های کاربردی تخصصی تر و عملی. ایمپلنت های میکروچیپ هم اکنون برای جایگزینی کلیدها و رمزهای عبور مورد استفاده قرار می گیرند. تراشه ها که در نوک انگشت تعبیه شده اند از ارتباطات نزدیک میدان (NFC) یا شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) استفاده می کنند و شبیه تراشه هایی هستند که برای ردیابی حیوانات خانگی از دست رفته استفاده می شوند.

تکنولوژی پوشیدنی - یک سوال

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.