رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

دستگاه نظافت صنعتی چیست و چه استفاده هایی دارد؟

تعریف نظافت صنعتی (Industrial Cleaning)چیست؟ انواع خدمات و تجهیزات نظافت صنعتی چه هستند؟ چه کسی می تواند نظافت صنعتی را انجام دهد؟ هزینه نظافت صنعتی چقدر است؟ در این پست قصدا داریم به این سوالات پاسخ دهیم. تفاوت دستگاه های صنعتی نظیر جاروبرقی صنعتی، کارواش صنعتی، کارواش بخار و نانو بخار، صفرشویی خودرو، جارو برقی سطلی آب و خاک چیست؟

پس تا پایان با ما همراه باشید.

نظافت صنعتی چیست؟

به زبان ساده ، این عمل تمیز کردن مناطق خطرناک در تأسیسات صنعتی مانند کارخانه ها ، انبارها ، نیروگاه ها و سایر موارد است. روش ساده تری برای توصیف خدمات ارائه شده توسط این نوع شرکتها وجود ندارد زیرا تنوع در امکانات مختلف به گونه ای است که ممکن است با یک پیمانکار خدمات نظافت روبرو شود.

https://www.ecleepse.fr/quest-ce-que-le-nettoyage-industriel/

یک شرکت نظافت صنعتی می تواند برای تمیز کردن تأسیسات بزرگ مانند کارخانه ها ، انبارها و سایر محیط های صنعتی دیگر استخدام شود. چنین کاری مستلزم آموزش در محل کار و همچنین دانش ایمنی است. ممکن است تجهیزات ویژه ای برای تمیز کننده صنعتی یا مواد شیمیایی خاص برای استفاده در کار وجود داشته باشد.

راستی می دونید که اکثرتولیدکنندگان تجهیزات و دستگاه های نظافت صنعتی در کشور عزیزمان، دستگاه هایی حرفه ای و هالی معادل یا برندهای خارجی تولید می کنند.

نگهداری از اماکن صنعتی به سختگیری احتیاج دارد زیرا خاک به طور مداوم محاصره می شود. سپس ، باید ماشین های سنگین را دور بزنید و خطرات خاصی مانند جت های رنگی و روان کننده ها ، تراشه های فلزی و فایبرگلاس را مدیریت کنید. همچنین ماشینهایی وجود دارند که به گرد و غبار و خاک حساس هستند و تمیز کردن ضروری است.

یکی دیگر از نگرانی های مهم هنگام تمیز کردن اماکن صنعتی ، نیروی انسانی است. به عنوان مثال ، کارگرانی که صنایع نظافتی را انجام می دهند باید از سلامتی و توانایی انجام وظایف مورد نیاز برخوردار باشند. نظافتچی های صنعتی قبل از شروع مأموریت خود باید تحقیقاتی موثر داشته باشند.

تجهیزات نظافت صنعتی

 

انواع تجهیزات نظافت صنعتی

متخصصان نظافت صنعتی به مواد و محصولات خاصی مجهز هستند. در واقع ، هدف اطمینان از شستشوی مطلوب ضمن صرفه جویی در وقت از طریق تمرینات مثر و ابزارهای کارآمد است. تعمیر و نگهداری در بخشهایی که از مردم استقبال می کنند و از کارگرانی که محصولات مختلف را ذخیره می کنند استقبال می کند. این یک مسئله بهداشت و تمیزی است ، اما همچنین زیبایی و تصویر است. تخفیف های پاک اعتماد به نفس را القا می کنند.

مطالعه
با انواع سلیکون های قالبگیری آشنا شوید

جاروبرقی صنعتی (Industrial Vacuum Cleaner)

در واقع ، محیط پزشکی (بیمارستان ها ، خانه های سالمندان ، خانه های سالمندان ، کلینیک های دامپزشکی ، کلینیک ها ، مطب های پزشکی و غیره) به محصولات و مواد مناسب نیاز دارد که قادر به پاکسازی سطوح و از بین بردن باکتری ها ، میکروب ها و ویروس ها باشد بدون اینکه سلامتی بیماران ، پرسنل پزشکی به خطر بیفتد. . و بازدید کنندگان

در زمینه کودکی اولیه نیز همین امر وجود دارد. کودکان باید بتوانند در یک محیط سالم ، تمیز ، بهداشتی و ایمن برای سلامتی خود رشد کنند. در مورد صنعت غذا و پذیرایی ، ارائه تعمیر و نگهداری مناسب که به کالاها احترام بگذارد ، ضروری است. بنابراین استفاده از دستگاه های جارو برقی بسیار حیاتی است.

دستگاه زمین شوی (Floor Scrubber Dryer)

کف شویی در مجتمع های حرفه ای ضروری است. پوشش باید به طور منظم نگهداری شود و با استفاده از مواد و محصولات مناسب به طور مثر تمیز شود.

پمپ کارواش یا دستگاه کارواش صنعتی (Industrial Car wash Pump Machine)

کارواش صنعتی که بعضاً با استفاده متداول از این مارک معروف به آن سنگ شکن نیز گفته می شود ، ابزاری است که به طور گسترده در موارد زیادی توسط افراد خصوصی و حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد. همه موارد مجاز استفاده از این دستگاه و همچنین نحوه کار آن را کشف کنید.

اصل کار یک پاک کننده فشار بالا

برای عملکرد ، یک واترجت یا پمپ کارواش صنعتی فشار قوی بالا از چندین عنصر برای پیشبرد آب فشار بالا استفاده می کند. تنها دو عنصر مورد نیاز برای کار با آن برق و البته یک منبع تغذیه ثابت است. بنابراین مطمئن شوید که این منبع آب ثابت است و آب با میزان آلودگی کاهش یافته است. استفاده از آب از یک چاه ، به عنوان مثال ، توصیه نمی شود ، زیرا اغلب کمی کانی سازی ، هرگونه عدم فیلتراسیون می تواند به موتور آسیب برساند.

اصل کلی یک تمیز کننده فشار قوی این است که قبل از برداشتن آن از طریق نازل یا لوازم جانبی موجود برای تمیز کردن فشار بالا ، مقدار مشخصی آب گرفته و آن را فشرده کنید. این مزیت عدم مصرف بیشتر آب را دارد ، زیرا حجم اولیه آب یکسان است ، اما با سرعت زیادی ساطع می شود ، که قدرت تمیز کردن بالایی را به آنها می دهد.

موارد استفاده از پاک کننده فشار قوی

اگر به صورت میله ای بیان شود ، فشار دستگاه تمیز کننده آب سرد می تواند به این ترتیب برسد ، برای مدل های تمیز کننده صنعتی تا ۲۰۰ بار یا ۴۰ متر در ثانیه. بنابراین این فشار آب متمرکز اجازه می دهد تا با استفاده از بسیاری از ابزارهای شستشوی فشار بالا ، نیروی زیادی اعمال شود:

هیدروبروم ، برای تمیز کردن سطوح

مطالعه
کاهش 6 برابری زمان سفر به مریخ

لانس در فشار بالا

– و همچنین سایر لوازم جانبی موجود برای تمیز کردن فشار بالا

به این ترتیب می توانید برای تمیز کردن ایوان یا مبلمان باغ خود و همچنین بسیاری از وسایل روزمره از یک تمیز کننده فشار بالا در ماشین ، یا بیرون استفاده کنید.

کارواش بخار (Industrial Vacuum Cleaner)

کارواش بخار یا نانو بخار، دستگاهی کاملا حرفه ای و کاربردی به منظور استفاده در کارواش به منظور نظافت صنعتی خودروها صفرشویی و دیتیلینگ با استفاده از فناوری بخار است.

انواع خدمات نظافت صنعتی

خدمات نظافت صنعتی نوعی سرویس تمیزکاری است که در تأسیسات صنعتی ، تولیدی و ذخیره سازی انجام می شود. خدمات نظافت صنعتی معمولاً توسط شرکتی متخصص در این زمینه انجام می شود. با این حال ، برخی از شرکت ها مانند Ecleepse ممکن است نظافت مسکونی یا تجاری را ارائه دهند.

نظافت صنعتی شامل نگهداری حداقل یکی از مناطق زیر است:

طبقه
حمام
سطوح
غرفه های اداری
اتاق کنفرانس
آزمایشگاه ها
کمد
بارگیری اسناد
انبارها
سفره خانه ها
مناطق ذخیره سازی
تجهیزات صنعتی
سیستم های اگزوز
سیلوها ، …

روشهای نظافت صنعتی

تعدادی از روش های نظافت صنعتی وجود دارد که به محیط زیست و مردم احترام می گذارد. در زمینه تمیزکاری صنعتی ، روش های مختلفی استفاده می شود: تمیز کردن دستی ، تمیز کردن خودکار اسپری و تمیز کردن اولتراسونیک.

تمیز کردن دستی

تمیز کردن دستی برای شستشوی گاه به گاه مقادیر کمی از قطعات صنعتی مناسب تر است. ما اغلب در مورد یک چشمه لباسشویی دستی یا یک غرفه تمیز کردن دستی صحبت می کنیم. از آنجا که فقط موضوع شستشوی چند محصول است ، نیازی به انتخاب تمیزکاری کاملاً اتوماتیک نیست. علاوه بر این ، شستشوی دستی هنگامی که قطعاتی که باید تمیز شوند با اندازه ها یا اشکال خاص بسیار متنوع هستند ، یک راه حل مناسب است. تمیز کردن دستی نیز به عنوان یک محلول تمیز کننده قابل حمل بسیار مناسب است. در میان اتاق های تمیزکاری دستی ، مدل های ایستاده فشار قوی برای تمیز کردن قطعات به خصوص کثیف بسیار مثر هستند.

تمیز کردن خودکار یا نیمه اتوماتیک

تمیز کردن خودکار برای شستشوی عادی همزمان چندین محصول مناسب است. غرفه های تمیز کردن اسپری بهترین نمونه شناخته شده از تمیز کردن اتوماتیک صنعتی است. در این گروه کابین هایی با سبد و درب گردان ، و همچنین بسیاری از کابینت های شستشوی اسپری اتوماتیک که به برنامه و اجزای مشتری اختصاص یافته اند ، پیدا می کنیم. تمیز کردن التراسونیک نیز نوعی تمیزکاری خودکار است اما به دلیل ویژگی ها و ویژگی های خاص شستشوی التراسونیک اغلب از آن به عنوان یک دسته جداگانه یاد می شود.

تمیز کردن التراسونیک

تمیز کردن التراسونیک نوعی تمیز کردن دستی و اتوماتیک است. تمیز کردن صدا دارای مزایای اساسی است. سطوح غیرقابل دسترسی را می توان با این روش تمیز کردن تمیز کرد. این مزیت عمده تمیز کردن مافوق صوت است. علاوه بر این ، در هنگام تمیز کردن ، جز به خطر نمی افتد. حتی می توانید فرکانس مبدل ها را تنظیم کنید تا شدت تمیزکاری را با شکننده ترین اجزا تنظیم کنید. شستشوی اولتراسونیک نه تنها پس از غوطه وری م componentلفه در اپراتور در مخزن سونوگرافی ، انجام می شود ، بلکه بارگیری و تخلیه را می توان به طور خودکار با استفاده از روباتی که بدون دخالت انسان سبدها را پیش می برد ، بارگیری کرد.

مطالعه
امضای دیجیتال چیست؟ روش های تولید امضای دیجیتال

الزامات خاص برای نظافت صنعتی توسط بخشها

دنیای نظافت صنعتی عظیم است. جستجوی راه حل بهینه تمیز کردن ، کار متخصصانی مانند Jean BREL است. با این حال ، برای هر بخش تعدادی از خواسته ها و الزامات صرف نظر از مورد خاص مشتری وجود دارد.

نظافت صنعتی در صنایع غذایی

بهترین مثال از الزامات خاص برای نظافت صنعتی از صنایع غذایی است. همه محصولات تمیز کننده صنعتی برای صنایع غذایی مناسب نیستند. در واقع ، برخی از محصولات تمیز کننده باقی مانده از خود باقی می گذارند. باقی مانده ها نباید برای سلامتی مضر باشند. بنابراین محصول تمیز کننده صنعتی باید برای استفاده در صنایع غذایی تأیید شود. گواهی NSF بیان می کند که محصولات تمیز کننده صنعتی برای استفاده در صنایع غذایی تأیید می شوند. سطح ماشین لباسشویی ممکن است نیاز به مراقبت ویژه داشته باشد.

نظافت صنعتی در صنعت پزشکی و دندانپزشکی

مایع تمیز کننده تأثیر زیادی بر کیفیت نتیجه فرآیند تمیزکاری صنعتی دارد. و این مطمئناً در صنعت پزشکی و دندانپزشکی صدق می کند. قطعات معمولاً دارای سطوح سخت قابل دستیابی ، از نظر ایمنی و بهداشت بالایی هستند و نباید به قطعه آسیب برسد. بنابراین تمیز کردن سونوگرافی اغلب در صنعت پزشکی و دندانپزشکی ارجح است.

کارگاه های ماشینکاری ، نگهداری ، تعمیر و نگهداری و وسایل نقلیه

نه تنها این م componentلفه در انتخاب روش تمیز کردن روی روش دیگر تأثیرگذار است. نوع عفونت نیز باید در نظر گرفته شود. در مورد شرکتهای ماشینکاری ، گاراژها و نگهداری یا خدمات ، مشکل معمولاً به دلیل وجود روغن و روغن است. مهم است که این آلودگی ها بدون آسیب رساندن به سطح محصول برای تمیز کردن ، پاک شوند. بنابراین ، انتخاب یک محصول تمیز کننده مناسب بسیار مهم است. لطفا توجه داشته باشید: این انتخاب به روش شستشوی صنعتی که استفاده می کنید نیز بستگی دارد. یک مایع تمیز کننده ممکن است برای یکی کار کند و برای مایع دیگر مناسب نباشد.

خوب عزیزان. در این پست تلاش کردیم تا به ابعاد مختلف دستگاه ها تجهیزات نظافت صنعتی و بررسی کوتاه انواع آن نظیر پمپ کارواش صنعتی ، دستگاه کارواش صنعتی ، کارواش بخار و نانو بخار، جاروبرقی صنعتی ، کارواش سیار و صفرشویی و دیتیلنگ خودرو و مواد شوینده نانو بپردازیم. از شما دعوت می کنم که برای تکمیل اطلاعاتتان به این source مراجعه کنید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.