رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

نکات مهم خرید قفل دیجیتال

برند قفل دیجیتال

در هنگام خرید قفل های هوشمند یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه داشت برند قفل دیجیتال و کشور سازنده آن میباشد.

درحال حاضر برند های  Yale ,Samsung ,Rook ,GateManو…. در زمینه تولید قفل های دیجیتال فعالیت میکنند که قابلیت خرید و نصب دارند که تمامی مدل های قفل های هوشمند ذکر شده را میتوانید از طریق مجموعه کارن تهیه و نصب کنید .

جهت خرید قفل دیجیتال میتوانید از مشاوره کارشناسان مجموعه بارمان کمک گرفته و بهترین مناسب ترین برند قفل هوشمند را تهیه کنید.

لازم است بدانیم که برند های متفرقه و بی کیفیت قفل های دیجیتال ویا مشابه مدل های مطرح در بازار موجود هست که با بررسی کوتاه و اجمالی به طورکامل  تفاوت های بین انها در کیفیت و امنیت را متوجه میشویم.

قفل دیجیتال درب

امنیت بالا قفل دیجیتال

قفل هوشمند را میتوان راحت ترین راه برای دسترسی به منزل یا محل کار دانست به علت اسان بودن کارکرد با ان از این رو از مهم ترین فاکتور های در خرید قفل دیجیتال امنیت انها در زمان هایی است که در منزل یا در محل کار حضور نداریم.
به همین دلیل امنیت اولین و مهم ترین مورد درخصوص انتخاب یک قفل هوشمند است تا بتوانیم امنیت و اطمینان خاطر را با خرید قفل هوشمند برای خود به ارمغان بیاوریم.

با انتخاب صحیح قفل دیجیتال میتواینم امنیت را به محل کار یا منزل خود اورده که از ارکان مهم زندگی شخصی و شغلی هر فرد است.

قابلیت های قفل دیجیتال

قابلیت قفل های دیجیتال با پیشرفت هر روز تکنولوژی درحال رشد و گسترش هستند،قفل های هوشمند با توجه به خواسته شما و نوع قفل متغیر هستند، پس لازم است مواردی که ازقفل هوشمند خود انتطار دارید را در نظر گرفته یا از کارشناسان مجموعه کارن درخصوص قابلیت های قفل های دیجیتال اطلاعات کامل را دریافت کنید .

مطالعه
میکروسکوپ کوانتومی ناممکن را ممکن کرد‍

برخی از قابلیت های قفل های هوشمند درب ممکن است منحصر به فرد یک برند یا مدل باشد برای مثال برخی از قفل های هوشمند توانایی کنترل از راه دور را دارند یا کاربر توانایی گرفتن گزارش عبور و مرور از قفل دیجیتال را داشته باشد .

ممکن است برای  شما به عنوان مصرف کننده قفل های دیجیتال این سوال مطرح شود که ایا قفل های دیجیتال قابلیت جایگزین شدن با دستگیره های قدیمی را دارند یا خیر؟

پاسخ مثبت است ، تمامی قفل های دیجیتال با توجه به نوع درب  قابلیت نصب به جای قفل های قدیمی شما را دارند .

برخی از قابلیت های مهم قفل های دیجیتال به شرح زیر است :

1.جنس و کیفیت قفل دیجیتال

2.روش های بازکردن قفل هوشمند

3.نوع دستگیره قفل دیجیتال

4.قابلیت اتصال قفل دیجیتال به سیستم خانه هوشمند

توانایی خرید محصول قفل دیجیتالی

از مهم ترین نکات خرید قفل دیجیتال بودجه و توان مالی خرید شما برای آن محصول میباشد،با توجه به گستردگی برند قفل های دیجیتال این امر باعث به وجود آمدن طیف قیمت های مختلفی برای قفل های هوشمند شده است،به همین دلیل کارشناسان مجموعه ما مدل های مختلفی از قفل های دیجیتال را طبق توانایی خرید شما به شما پیشنهاد میدهند تا شما بتوانید بهترین مدل قفل هوشمند را تهیه کنید .

نوع استفاده از قفل هوشمند

نوع مصرف و محل مصرف قفل هوشمند نقش بسیار موثری در انتخاب ما دارد بطوریکه برای انتخاب قفل دیجیتال مناسب محل میبایست با توجه به نوع استفاده و تعداد دفعات باز و بسته شدن درب قفل هوشمند مناسب ان درب انتخاب شود وقفل های دیجیتال به طور کلی به دسته های زیر تقسیم بندی میشوند:

مطالعه
شستشوی نما با مواد نانو

قفل دیجیتال اهرمی

قفل دیجیتال خلبانی (کششی –فشاری)

قفل های هوشمند مناسب درب های شیشه ای

قفل های هوشمند باشگاهی

با توجه به محل نصب دستگیره هوشمند شما میتوانید از مدل های مناسب به ان قسمت انتخاب و نصب کنید.
فراموش نکنیم شما در خصوص خرید قفل های دیجیتال برای هر نوع مصرف میتوانید با کارشناسان شرکت کارن در ارتباط باشید تا بتوانید بهترین برند با بهترین کارایی قفل هوشمند را داشته باشید.

انتظارات شما از قفل دیجیتال

یکی از مواردی که در انتخاب بهتر یک قفل دیجیتال برای شما مطرح میشود انتظارات و خواسته های شما از قفل هوشمند میباشد.
برای مثال شما به عنوان یک کارفرما نیاز به گرفتن گزارش تردد دارید ،پس قبل از اقدام به خرید قفل دیجیتال لیست انتظارات خود از قفل هوشمند را تهیه کنید و مطابق با آن خیلی راحت تر میتوانید قفل هوشمند خود را انتخاب کنید.
چند مورد از امکاناتی که میتوان گفت امکانات پایه برای قفل های دیجیتال هستند را برای اشنایی بیشتر شما در لیست زیر اورده ایم:

-دسترسی به گزارش تردد

-مغزی مقاوم در برابر سرقت

-حسگر اثر انگشت

-حسگر کارت

زیبایی ظاهری قفل هوشمند

تناسب قفل دیجیتال با دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار شما

شرکت گارانتی کننده

مهم ترین دغدغه خریداران قفل های دیجیتال، گارانتی و شرکت پشتیبان فروش محصولات است،با توجه به اهمیت بالای قفل های هوشمند برای امنیت منزل یا محل کار شما ،وجود یک شرکت معتبر و البته قدرتمند در زمینه تامین و پشتیبانی قفل های هوشمند است که اطمینان خاطر شما برای خرید بهترین قفل هوشمند را تامین کند.
شرکت کارن برای قفل های هوشمند یکسال گارانتی و پانزده سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته به منظور اطمینان هرچه بیشتر شما برای خرید قفل های دیجیتال .

نکات مهم خرید قفل دیجیتال - یک سوال

خدمات پس از فروش

فروش پایان کار نیست ،شروع تعهد ماست،یکی از مسائل مهم در زمینه خرید قفل های دیجیتال خدمات پس از فروش است زیرا رضایتمندی شما بالاترین اولویت ما است.

مطالعه
با انواع سلیکون های قالبگیری آشنا شوید

قفل های دیجیتال کارن دارای پانزده سال خدمات پس از فروش 24ساعته میباشند.

پشتیبانی نصب و خدمات پس از نصب

نصب صحیح قفل های دیجیتال مهم ترین فاکتور در کارکرد قفل هوشمند شما وضمانت کننده امنیت منزل و محل کار شما میباشد.

به همین منظور شرکت کارن برای نصب قفل های دیجیتال مجرب ترین افراد را برای نصب قفل های هوشمند به محل نصب ارسال کرده تا اطمینان حاصل شود قفل دیجیتال به صورت صحیح نصب شده و کار میکند.

خدمات پس از نصب قفل های هوشمند درب شامل:

-آموزش نحوه کاربا قفل دیجیتال

-خطا ها و آلارم های قفل هوشمند

-تعریف افراد از طریق اثر انگشت یا کارت یا رمز

امکان تامین قطعات و لوازم انواع دستگیره های هوشمند از طریق این شرکت امکان پذیر است.

نکات مهم خرید قفل دیجیتال - یک سوال

کلام پایانی

انتخاب یک دستگیره هوشمند برای منزل یا محل کار شما علاوه بر حس ارامش و امنیتی که برای شما و ساکنین به ارمغان می آورد زیبایی ظاهری متناسب با دکوراسیون  شما ایجاد میکند.
دستگیره های دیجیتال در مدل های کلاسیک و مدرن زیبایی بخش دکوراسیون شما هستند که با همه انواع دکوراسیون های داخلی متناسب هستند و قابلیت نصب روی مدل های مختلف از درب ها با ساخت های مختلف را دارند.

*در نهایت موارد در این مقاله مهم ترین تیتر هایی هستند که در خصوص خرید قفل های دیجیتال باید مد نظر داشته باشین تا بتوانیم با بهترین انتخاب مناسب ترین قفل هوشمند را برای منزل یا محل کار خود تهیه کنیم و از احساس امنیت بالا ترین رضایت خاطر را داشته باشیم.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.