رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

بیوگرافی بازیگران سریال عقرب عاشق در لوین فیلم

سلبریتی ها در شبکه نمایش خانگی

متین ستود متولد ۱۲ می ۱۹۸۵ بازیگر است. او لیسانس مدیریت بازرگانی دارد و در دوره های بازیگری امین طرح شرکت کرده است. او یکی از بازیگران سریال عقرب عاشق است.

علی صلاحی (زاده ۲۰ اسفند ۱۳۵۸ در یاسوج) بازیگر، بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است.

سمیرا حسینی متولد آبان ۱۳۶۳ در تهران بازیگر دارای مدرک لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی فعالیت هنری خود را در سال ۱۳۸۵ با بازی در سریال صاحبدلان به کارگردانی محمدحسین لطیفی تجربه کرد و سپس با بازی در سریال ما چند نفریم دومین تجربه بازیگری خود را به دست آورد.

سریال عقرب عاشق در لوین فیلم

رضا فیاضی در سال ۱۳۳۲ در اهواز به دنیا آمد. دیپلم خود را در همان شهر گرفت و سپس در تئاتر و فیلم کوتاه بازی کرد و تجربه کارگردانی تئاتر را نیز دارد. در سال ۱۳۵۴ وارد دانشکده هنرهای زیبا شد.

مطالعه
دانلود رایگان جوکر فصل 6 ششم فینال قسمت 5 پنجم آخر (تیک فیلم)

مهران رنجبر متولد ۱۵ خرداد ۱۳۶۱ در خرم آباد بازیگر است. او دارای مدرک لیسانس ادبیات نمایشی است، علاوه بر بازیگری، تجربه نمایشنامه نویسی و کارگردانی تئاتر را نیز دارد. او از حضورش در تلویزیون خوشحال است اما ترجیح می دهد بیشتر در سینما کار کند.

رویا جاویدنیا متولد ۱۰ مرداد ۱۳۴۴ در تهران است. او بازیگر سینما و تلویزیون است. روی جاوید لیسانس هنرهای تجسمی در رشته سفال گرفت و در ۴۱ سالگی وارد سینما و سپس تلویزیون شد.

شیدا یوسفی متولد ۲۰ آذر ۱۳۶۵ در تهران بازیگر، منشی صحنه و دستیار اول کارگردان ایرانی است. وی فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشگاه سوره تهران است. او فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۵ به عنوان «منشی روی صحنه» آغاز کرد.

مطالعه
دانلود فینال جوکر فصل 7 هفتم قسمت 2 دوم * دانلود رایگان جوکر فصل 7 هفتم تیک فیلم

هدایت الله سجادی در آثاری چون «وام عسل»، «شاید معجزه»، «سیگنال معکوس»، «چهار نوار»، «تلفن همراه رئیس جمهور»، «من یک مادرم»، «ناف و مش ماشالا»، «بیداری». “، “پسر انسان، دختر حوا”، “شکار روباه”، “به هدف شلیک کن”، “بدون ورود به صحنه جنایت”، “کلانتری ۹۹″، “دو روی سکه”، “زمان معکوس”، “لیسانسه ۲” “،….

آتنا فاگی نصیری متولد ۲۳ آبان ۱۳۵۹ در تهران بازیگر سینمای ایران و لیسانس زبان اسپانیایی از دانشگاه آزاد در سال ۱۳۷۲ است و با فیلم «جیب به بهشت ​​نمی رود» وارد عرصه بازیگری شد.

https://premiere.blogix.ir/post/8/دانلود-رایگان-سریال-عقرب-عاشق-کامل-از-لوین-فیلم

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه