رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

نقد انیمیشن عصر یخبندان: ماجراهای باک وایلد (The Ice Age Adventures of Buck Wild)

نقد انیمیشن عصر یخبندان: ماجراهای باک وایلد (The Ice Age Adventures of Buck Wild) - یک سوال

عصر یخبندان، یکی از محبوب‌ترین انیمیشن‌های تاریخ به شمار می‌رود که طرفداران بسیاری دارد. به همین دلیل هم ما قصد داریم به نقد انیمیشن عصر یخبندان بپردازیم.

نقد انیمیشن عصر یخبندان یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که اخیراً ذهن افراد را درگیر خود کرده است. زیرا این قسمت جدید از انیمیشن جذاب عصر یخبندان به‌تازگی اکران شده و بسیاری از افراد به آن واکنش نشان داده‌اند.

همان طور که می‌دانید، تاریخچه انیمیشن مشهور عصر یخبندان به سال ۲۰۰۲ بازمی‌گردد و از همان زمان تاکنون، توانسته تعداد بسیار زیادی طرفدار جمع‌آوری کند.

شاید شما هم از ابتدا تاکنون برخی از قسمت‌های این مجموعه را مشاهده کرده باشید. احتمالاً متوجه شده باشید که این مجموعه نه‌تنها برای کودکان، بلکه برای بزرگسالان نیز مناسب است و بسیاری از افراد از تماشای آن لذت می‌برند.

اخیراً قسمت جدیدی از این انیمیشن به نام عصر یخبندان: ماجراهای با وایلد اکران شده و با موج عظیمی از انتقادات روبرو شد. این فیلم برخلاف قسمت‌های قبلی مجموعه، نتوانست رضایت تماشاگران را به خود جلب کند.

نقد انیمیشن عصر یخبندان: ماجراهای باک وایلد (The Ice Age Adventures of Buck Wild) - یک سوال

به همین دلیل هم بسیاری از طرفداران انیمیشن زیبای عصر یخبندان که از ابتدا آن را دنبال می‌کردند، کاملاً ناامید شدند. در ادامه، توضیحات بیشتری دراین‌خصوص به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

نکته‌ای که درباره نقد انیمیشن عصر یخبندان باید بدانید، این است که این قسمت نیز ژانری کمدی داشته و تا حد زیادی می‌تواند کودکان را سرگرم کند. ممکن است کودکان از دیدن این قسمت لذت زیادی برده و بسیار بخندند؛ این در حالی است که اغلب بزرگسالان از تماشای این انیمیشن کسل شده و نمی‌توانند به دیدن ادامه آن بپردازند.

اگر به دنبال سایر مجموعه‌های کمدی هستید، می‌توانید نگاهی به لیست بهترین انیمیشن‌های ۲۰۲۲ بیندازید. این لیست به شما کمک می‌کند که بهترین فیلم‌ها را مطابق سلیقه خود انتخاب کنید.

علاوه بر این، بهترین انیمیشن‌های تاریخ سینما نیز کمک بسزایی در این زمینه به شما خواهد کرد. انیمیشن فیل‌شاه نیز یکی از فیلم‌های جذابی است که طرفداران بسیاری دارد. شما می‌توانید به‌راحتی معرفی و نقد و بررسی فیل‌شاه را مشاهده کرده و لذت ببرید.

علاوه بر عصر یخبندان ۶، انیمیشن‌های دیگری نیز اکران شده‌اند که شما می‌توانید از تماشای آن‌ها لذت فراوانی ببرید. برای مثال، نقد انیمیشن خواندن ۲ (Sing 2) می‌تواند به شما برای دیدن یک فیلم جذاب و خانوادگی کمک کند. همچنین نقد انیمیشن افسون (Encanto) نیز یکی از جذاب‌ترین‌ها محسوب می‌شود.

همان طور که پیش‌ازاین نیز گفتیم، انیمیشن عصر یخبندان در سال ۲۰۰۲ برای اولین‌بار با نام The Ice Age روی پرده سینماها رفت و توانست با استقبال بی‌نظیری از مردم روبرو شود.

این در حالی است که مردم بعد از گذشت ۲۰ سال، انتظار یک انیمیشن عالی و فوق‌العاده را از دیزنی دارند. نکته جالب‌توجه درباره این انیمیشن، این است که می‌توان آن را اولین قسمت از اسپین آف مجموعه عصر یخبندان دانست که به‌صورت کاملاً اختصاصی برای دیزنی ساخته شده است.

اما بعد از نقد انیمیشن عصر یخبندان و اکران آن، این امیدها کاملاً ناامید شد و همه مردم از دیدن آن شوکه شدند. در ادامه، توضیحات بیشتری درباره دلایل کسل‌کننده بودن آن ارائه خواهیم کرد. علاوه بر این، اطلاعاتی نیز راجع‌به ویژگی‌های مثبت آن خواهیم داد.

نقد انیمیشن عصر یخبندان: ماجراهای باک وایلد (The Ice Age Adventures of Buck Wild) - یک سوال

یکی از مهم‌ترین مسائلی که درباره نقد عصر یخبندان باید بدانید، کیفیت بسیار پایین آن است. شما با دیدن این قسمت، اصلاً کیفیتی که در سال‌های پیشین مشاهده کرده بودید را نمی‌یابید.

پس کیفیت پایین ساخت، یکی از چشمگیرترین و مهم‌ترین نقاط ضعف این انیمیشن مشهور به شمار می‌رود. به همین دلیل هم برخی طرفداران امیدوار هستند که دیزنی در انیمیشن‌ها و فیلم‌های بعدی، کیفیت خود را تا حد قابل‌قبولی افزایش دهد.

نکته جالب‌توجه درباره کیفیت پایین ساخت دیزنی این است که نه‌تنها در عصر یخبندان، بلکه در اغلب انیمیشن‌های مشهور دیزنی پلاس این موضوع دیده می‌شود. این امر موجب می‌شود که دیزنی پلاس با موج شدیدی از انتقادان قرار گرفته و برای افزایش کیفیت کارهای خود، تلاش کند.

همان طور که گفتیم، این فیلم تنها می‌تواند برای کودکان جذاب باشد و ممکن است یک فرد بزرگسالان دین آن تا حد زیادی خسته شود. ازاین‌رو، می‌توانید به‌راحتی آن را برای کودکان خود پلی کرده و مطمئن باشید که به‌احتمال زیاد از این انیمیشن استقبال خواهند کرد. در ادامه، سایر نقاط ضعف این قسمت را در نقد انیمیشن عصر یخبندان بیان می‎کنیم.

نکته مهمی که در نقد و بررسی انیمیشن عصر یخبندان مشاهد می‌کنیم، این است که شخصیت‌هایی که زمانی مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش داستان را می‌ساختند، اکنون نقش‌های مکملی دارند.

این شخصیت‌ها در حد ۱۰ دقیقه در انیمیشن حضور دارد و داستان اصلی فیلم، بر روی کرش و اندی متمرکز است. خوب است بدانید که این شخصیت‌ها حتی از ابتدای شروع این انیمیشن هم حضور نداشتند و در قیمت عصر یخبندان: ذوب شدن (Ice Age: Meltdown) آن‌ها را مشاهده کردیم.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید این دو شخصیت، یعنی کرش و اندی، اصلاً محبوبیت زیادی در میان طرفداران ندارند. آن‌ها حتی به‌اندازه اسکرات، سنجاب بدشانس فیلم هم جذاب نیستند و اغلب افراد این سنجاب که مدام برای یافتن و مخفی کردن بلوط در تلاش است را بیشتر از کرش و اندی دوست دارند. پرداختن بیش ‌از حد به این دو شخصیت، موجب شده که محبوبیت این انیمیشن تا حد زیادی کاهش یابد.

منبع : پلازا

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه