قوانین

با تشکر از شما کاربر و میهمان گرامی به شبکه اجتماعی پرسش و پاسخ بر اساس تخصص بی سوال خوش آمدید. با ثبت نام در سایت پرسش و پاسخ بی سوال تمامی قوانین زیر را می پذیرید و امیدواریم این قوانین را به بهترین شکل رعایت نمایید.

با تشکر از شما

۱- سایت پرسش و پاسخ بی سوال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و متقابلا قوانین جرایم رایانه‌ای است و از پذیرش کاربرانی که سعی در فعالیت مغایر با این قوانین را داشته باشند، معذور است. پس از مطرح نمودن مسائل سیاسی، معرفی یا پیشنهاد سایت‌های موزیک غیرقانونی، ضد مذهبی، نژآد پرستانه، اهانت به قومیت‌ها فیلم‌های غیرمجاز، مباحث غیر اخلاقی، پرسش و پاسخ در رابطه با ماهوراه، فیلتر شکن، وی پی ان و مسائلی از این دست و لینک دادن به سایت‌های حاوی موارد مذکور جدا پرهیز کنید.

۲- کاربران سایت باید در هنگام ارسال پرسش یا پاسخ در سایت بی سوال از کلمات مناسب در متن پست خود استفاده نمایند. به کار بردن کلمات رکیک و نامناسب، توهین آمیز، اهانت آمیز، نژادپرستانه، تهدید آمیز، مبتذل، زشت و ناپسند، یا پستی که مربوط به یک جرم جنایی یا منجر به مسئولیت مدنی باشد، اکیدا ممنوع است.

۳-هرگونه فعالیت تجاری و ایجاد بحث‌های تبلیغاتی و مرتبط با کسب درآمد در اینترنت، تبلیغ شرکت‌های هرمی مانند گلد کوئیست، تبلیغ خرید، فروش، تعمیرات و دادن لینک سایت‌های ماهواره‌ای فارسی زبان و تبلیغ وبلاگ‌ها و اعلام آدرس ایمیل در پرسش و پاسخ‌ها ممنوع است و چنین ارسال‌هائی بلافاصله حذف شده و در صورت تکرار حساب کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

۴-اگر پرسش شما به هر دلیلی حذف شده است و نسبت به حذف آن شکایت دارید لطفا از طریق بخش تماس با ما، مورد را پیگیری نمایید.

۵-عمل کپی کردن مطالب وبلاگ‌ها و سایت‎ها بدون ذکر منبع کاری به دور از انسانیت و خلاف قوانین کپی رایت است. پس حتما منبع به همراه لینک به صفحه اشاره شده در پست‌ خود را ذکر کنید.

۶-لطفاً در هنگام جواب دادن به سؤالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سؤال کننده می‌شود، خودداری فرمایید. این را بدانید که جواب محل عمومی است و پذیرای سوالات غیر حرفه‌ای و مبتدیانه کاربران نیز خواهد بود.

۷-فقط و فقط یک بار سوال خود را در یک پرسش خاص مطرح نمایید. پیش از ارسال پرسش جدید، مطمئن شوید که کاربر دیگری آن مسائله را مطرح نکرده باشد، پس پیش از ارسال مطلب جدید، ابتدا به بخش جستجوی سایت مراجعه کنید.

۸- جا زدن و معرفی کاربری به جای کاربری دیگر ممنوع میباشد.

۹- در صورت گزارش شدن یک سوال یا جواب توسط اعضای دیگر و وارد بودن اعتراض وارده با ثبت اخطار به کاربر، پرسش یا جواب حذف خواهد گردید.